Powitajki przy kawie 71

13 lipca 2022 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Witam już się z Wami po szpitalnym śniadanku. Nawet był ok. Krupnik bo póki co płynna dieta. Problem z przełykaniem. Ból mniej więcej jest taki jak przy bardzo ostrej anginie. Ale kawkę prawie zimna wypilam:pije kawe2:, krupnik zjadłam:gotuje: i biszkopty maczane w kawie. :nerwowa kucharka:
 Od poniedziałku nic nie jadłam więc głód już był. Wczoraj po narkozie wymioty mnie zmęczyły nie  było czym a męczyło. Mam serki typu danio i jogurty więc sobie poradzę. Tak jest po takiej operacji. Dobrze, że głos jest . Męczy mnie śpioch i to też pewnie po narkozie. Dziś wyjmą mi dren a po jutrze pewnie szwy zdejmą. Koło soboty do domu Pani doktor mówiła. Pani doktor wycięła mi wszystko już żeby zmniejszyć ryzyko odrostów guzków. Nie jest to na 100% że tak będzie ale dla mnie było to najlepszym wyjściem. 
 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia bo tu w Pl poki co chłodno około 20 stopni tylko. :buziaki1:
 
Ps. Gusia szerokiej drogi do domu i super urlopu. 

To wszystko poszło perfekt i pewnie niedugo będziesz już w domku :) 
13 lipca 2022 09:47 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

A jak :) Praca nie praca musisz energię oddać do sieci, bo teraz się chichrasz, a jak wrócisz twojej drugiej połówce może nieco mina zrzednać :lol1:

Zniesie wszystko.. musi  Zostałam  w domu,nie wyszłam bo mój  PDP złapał  doła...chce odchodzić Chyba wizyta córki wprowadziła go w taki nastrój. Wyciągnęłam go na taras....terapia Czekamy na Spitex. 
13 lipca 2022 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Szerokości, dojedz szczęśliwie do domku :).

Dziękuję ??
13 lipca 2022 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję ??

Klima działa? Kierowca  fajny? 
13 lipca 2022 10:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Witam już się z Wami po szpitalnym śniadanku. Nawet był ok. Krupnik bo póki co płynna dieta. Problem z przełykaniem. Ból mniej więcej jest taki jak przy bardzo ostrej anginie. Ale kawkę prawie zimna wypilam:pije kawe2:, krupnik zjadłam:gotuje: i biszkopty maczane w kawie. :nerwowa kucharka:
 Od poniedziałku nic nie jadłam więc głód już był. Wczoraj po narkozie wymioty mnie zmęczyły nie  było czym a męczyło. Mam serki typu danio i jogurty więc sobie poradzę. Tak jest po takiej operacji. Dobrze, że głos jest . Męczy mnie śpioch i to też pewnie po narkozie. Dziś wyjmą mi dren a po jutrze pewnie szwy zdejmą. Koło soboty do domu Pani doktor mówiła. Pani doktor wycięła mi wszystko już żeby zmniejszyć ryzyko odrostów guzków. Nie jest to na 100% że tak będzie ale dla mnie było to najlepszym wyjściem. 
 
Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia bo tu w Pl poki co chłodno około 20 stopni tylko. :buziaki1:
 
Ps. Gusia szerokiej drogi do domu i super urlopu. 

Dziękuję Dusiu ??
Cieszę się że masz już tę opi za sobą. 
Ty się ciesz że głos jest, ale póki co ,to oszczędzaj go. Lepiej pisz ?
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, dzielna dziewczyna jesteś, to wszystko szybko wróci do normy 
13 lipca 2022 10:34 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jajako :-) że piłuję francuski i juz co nieco liznęłam ( stąd m.in moje wypady w kantony francuskojęzyczne, aby utrwalać ), to siem dziś z Wami wew tym języku przywitam. Wieczorem będzie tak samo, tylko, że bez kawy :lol1:

Tyle po francusku to ja też umie ??
13 lipca 2022 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Klima działa? Kierowca  fajny? :-)

Klima działa i to jeszcze jak!
Poprosiłam kierowcę żeby przykręcił trochę ,bo kolanka mi marzną 
Kierowca Adrian młody, ładny i fajny . Towarzystwo też. Takie jak lubię w podróży, krótka, grzecznościowe gadka i albo kima, albo ,tak jak ja teraz, w telefonie siedzi 
Tylko słońca brak☹, na pierwszym sikaniu, jak wyszłam z busa, to wilgotna duchota mnie spowiła. To już lepiej niech klima chodzi ,coś zarzucę na kolanka ?
13 lipca 2022 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Klima działa i to jeszcze jak!
Poprosiłam kierowcę żeby przykręcił trochę ,bo kolanka mi marzną :lol1:
Kierowca Adrian młody, ładny i fajny . Towarzystwo też. Takie jak lubię w podróży, krótka, grzecznościowe gadka i albo kima, albo ,tak jak ja teraz, w telefonie siedzi :-)
Tylko słońca brak☹, na pierwszym sikaniu, jak wyszłam z busa, to wilgotna duchota mnie spowiła. To już lepiej niech klima chodzi ,coś zarzucę na kolanka ?

13 lipca 2022 10:40 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Tyle po francusku to ja też umie ??

A ja jeszcze umiem  "mersi",na czekoladkach się nauczyłam
13 lipca 2022 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To wszystko poszło perfekt i pewnie niedugo będziesz już w domku :) 

Grunt, że głos jest bo jak ja taka gadułą z moimi dziadkami i babciami bym sprechala?  Na migi? 
13 lipca 2022 11:10
Joanna1983

Dużo Dużo zdrówka Dusiu. 

13 lipca 2022 11:12
Damessa

No i po wszystkim :super:Teraz spokojnie dochodź do zdrówka  i wracaj do domku:buziaki2:

13 lipca 2022 11:21 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja jeszcze umiem  "mersi",na czekoladkach się nauczyłam:lol1:

Ja też, o jeszcze Adieu..
bo tu mówią  na pożegnanie 
13 lipca 2022 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Klima działa i to jeszcze jak!
Poprosiłam kierowcę żeby przykręcił trochę ,bo kolanka mi marzną :lol1:
Kierowca Adrian młody, ładny i fajny . Towarzystwo też. Takie jak lubię w podróży, krótka, grzecznościowe gadka i albo kima, albo ,tak jak ja teraz, w telefonie siedzi :-)
Tylko słońca brak☹, na pierwszym sikaniu, jak wyszłam z busa, to wilgotna duchota mnie spowiła. To już lepiej niech klima chodzi ,coś zarzucę na kolanka ?

Mogłaś chociaż kiecke 10cm za kolana ubrać ?bez rozpierdaków?
13 lipca 2022 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja też, o jeszcze Adieu..
bo tu mówią  na pożegnanie :-)

Ja wszystko notuje to z końcem dnia osiągnę poziom podstawowy☺? coś mi się przypomniało, ale napisze jak słyszałam w filmie albo w piosence ??:wule wu kusze awek mła ?francuskojezyczni proszę o wyrozumiałość ?