Powitajki przy kawie 72

11 listopada 2022 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

A ja mam psa ?
Kota mieć nie mogę, nawet jakbym chciała, bo mój pies, to pies na koty.
 

Wiem, kochasz psy 
11 listopada 2022 12:58 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  już po zakupach  kijki jeszcze 
11 listopada 2022 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusia wszczymaj sie z tym wczuwaniem .No i roboty do domu nie zabieraj :) 

Wszczymuje 
11 listopada 2022 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:-) i tak spora gromada....my mamy jedną  pannę. Mąż  przytargał z ulicy....kotkę znaczy się :smiech3: I żyją  sobie  w symbiozie czekając na mnie:serce:

U mnie tak samo i ciekawe to wszystko bo nasze połówki to samo imię mają i podobne hobby???
11 listopada 2022 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gwarą goda :-)

Godo??
11 listopada 2022 18:40 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

U mnie tak samo i ciekawe to wszystko bo nasze połówki to samo imię mają i podobne hobby???

Tak,wiem
12 listopada 2022 05:29 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek w sobotni poranek, kawą już pachnie a ja mam jeszcze trochę zapasu dla siebie i tak lubię.Zadnych planów na dziś nie mam,a może wyskoczę do Aldika ,ale z uwagi na pogodę,to wątpię.Trzeba będzie odkurzyć książki w plikach Pdf,bo popoludniami jest tu tak nudno, że ręce opadają.No,to bujam się dalej a Wam życzę miłej i bezstresowej soboty.
12 listopada 2022 06:41 / 7 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Miłego dnia i nie przemęczajcie się
12 listopada 2022 06:57 / 7 osobom podoba się ten post
Dziendobry wszystkim w sobote 
milego weekendu 
12 listopada 2022 08:18 / 6 osobom podoba się ten post
Witam 
Słonko świeci, ptaszki śpiewają, dziś tu cisza, bo mieszkam w sąsiedztwie małej szkoły. U mnie następuje poprawa.
To dobre na te kilka dni.
Miłego dnia 
12 listopada 2022 08:29 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam :chaplin:
Słonko świeci, ptaszki śpiewają, dziś tu cisza, bo mieszkam w sąsiedztwie małej szkoły. U mnie następuje poprawa.
To dobre na te kilka dni.
Miłego dnia :buziaki1:

Oby na dłużej,Luke czy bierzesz pod uwagę zjazd?
12 listopada 2022 08:35 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Opiekunkowo  i życzę miłego dnia 
12 listopada 2022 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
12 listopada 2022 08:56 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Oby na dłużej,Luke czy bierzesz pod uwagę zjazd?

Zjazd lub przejazd. Pdp jest spokojny, daje się wykąpać, ale póki jest prawny. Jak będziemy sami, to nie wiem, jak by to wygladało. Jan ma huśtawkę nastrojów. Telewizor mu przeszkadza, trzeba praktycznie cicho mówić do niego, chociaż słuch ma dobry. Zobaczymy w poniedziałek, co agencja wymyśliła. Póki co, to nie są moje klimaty. Chyba, żebym miała gwarancję, że Jan zawsze taki będzie, tzn zero protestów przy poleceniach. Ale wiadomo, nie ma takiej gwarancji 
12 listopada 2022 09:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Nie przepadam za sobotą w pracy, a za niedzielą to już w ogóle, ale jeszcze trochę mi zostało tych dni do przepracowania, no cóż poradzić i jednak, to pierwszy i ostatni mój tak długi wyjazd, nie potrzebuję tak długo siedzieć w pracy i zwyczajnie się nie nadaje, tęsknota zbyt wielka. Nie chcę i już 
Wszystkich życzę spokojnego dnia