Powitajki przy kawie 72

18 stycznia 2023 13:08 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Pewnie znają to miejsce i nie mają wyboru .Bojowa jesteś i wiesz jak się o swoje upomnieć .:nie wolno: Dziwię się tylko dlaczego szukasz szczęścia jeśli masz już sprawdzone miejsce .Nie lepiej wrócić gdzie masz wszystko ogarnięte ,? Ja jak miałam dobre miejsce siedziałam tam tyle, ile się dało 
 A jeszcze jak masz dobrą koleżankę, co to szteli :-) nie zepsuje to po co te nerwy i zaczynać wszystko od nowa .

Malgi obiecała, że ja zastąpi bo też chciała zarobić to jej nie mogła powiedzieć że jednak nie. A Maluda nie chciała tyle siedzieć bez pracy i chociaż na krótko wskoczyć gdzieś. Kasa potrzebna a jak nie jedziesz to i nie zarabiasz. 
18 stycznia 2023 13:51 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Malgi obiecała, że ja zastąpi bo też chciała zarobić to jej nie mogła powiedzieć że jednak nie. A Maluda nie chciała tyle siedzieć bez pracy i chociaż na krótko wskoczyć gdzieś. Kasa potrzebna a jak nie jedziesz to i nie zarabiasz. 

W sumie to wycofałabym się, jakby chciała Beatka tutaj przyjechać. Ale umowę miałam już wcześniej podpisaną z firmą i to oni nie chcieli mieszać w terminach. Teraz Beatka trochę odpocznie - jak wróci do domu i spokojnie przyjedzie do Lubeki. Tutaj wszystko w porządku, tylko kasa nie nadzwyczajna, jak na firmę V.
18 stycznia 2023 15:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Malgi obiecała, że ja zastąpi bo też chciała zarobić to jej nie mogła powiedzieć że jednak nie. A Maluda nie chciała tyle siedzieć bez pracy i chociaż na krótko wskoczyć gdzieś. Kasa potrzebna a jak nie jedziesz to i nie zarabiasz. 

Znam Gosię osobiście , zmienialydmy się  kiedyś .To nie był wpis ,żeby coś spowodować  vzy sprowokować .Absolutnie .To była moja sugestia i podzieliłam się doświadczeniem 
Komfort psychiczny na szteli równie ważny jak kasą .
18 stycznia 2023 15:44 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

W sumie to wycofałabym się, jakby chciała Beatka tutaj przyjechać. Ale umowę miałam już wcześniej podpisaną z firmą i to oni nie chcieli mieszać w terminach. Teraz Beatka trochę odpocznie - jak wróci do domu i spokojnie przyjedzie do Lubeki. Tutaj wszystko w porządku, tylko kasa nie nadzwyczajna, jak na firmę V.

Może i dobrze się stało 
Beatka powinna odpocząć , jak wróci zabierze budzik i będzie ok 
18 stycznia 2023 16:01 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jeśli wszystko poszło tak, jak chciałaś, to się cieszę. Teraz tylko czekasz pewnie na zmianę i do domku :aniolki:
Szukasz jeszcze czegoś na krótko czy odpoczniesz aż do zmiany z Malgi?

Nie, odpocznę w domu dobry tydzień i z powrotem do Lubeki 
18 stycznia 2023 16:06 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Znam Gosię osobiście , zmienialydmy się  kiedyś .To nie był wpis ,żeby coś spowodować  vzy sprowokować .Absolutnie .To była moja sugestia i podzieliłam się doświadczeniem 
Komfort psychiczny na szteli :-)równie ważny jak kasą .

Dokładnie Mleczko,a Gosię znam dobrze,bo już się raz wymieniałysmy.To super zmienniczka.
18 stycznia 2023 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dybry. Hauspflegeservice Gmbh, szwajcarska firma rekrutuje. Potrzebują pełnego CV , potwierdzenia zdobytego wykształcenia( ukonczone szkoły, kursy) , świadectwa pracy z poprzednich miejsc oraz referencje z nich , potwierdzenie meldunku z aktualnego miejsca zamieszkania, znajomosci niemieckiego na poziomie B1/B2 potwierdzonych certyfikatem, kopii prawa jazdy , oraz certyfikatu kowid. Szukają do opieki domowej, jak i na etat. Moze ktoś , kto spełnia powyższe skorzysta. Mozna aplikowac przez strone internetową, tu linku nie podam, bo chyba nie wolno. A ja przy kawce śpiewam hej ho do pracy by się szło, mimo że dzis na popołudnie to już cisnienie idzie w górę :-)

Brzmi fajnie!
18 stycznia 2023 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Jeżeli czujesz się angesprochen, to tylko skompletowac porzebne dokumenty i starac sie o posadę . 
19 stycznia 2023 05:01 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek czwartkowo,budzik jeszcze śpi, więc muszę być cicho.Dzisiaj kolejny wyjazd do przychodni,pdp ma coś z nerkami.Nie pytam o nic,bo i tak nie powie,tylko zawarczy.W pokoju pachnie już kawą,zatem rozpoczynam degustację.Miłego dnia Opiekunkowo 
19 stycznia 2023 06:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Gardło mnie pobolewa. Spróbuję jakiś domowych metod żeby się go pozbyć. Jak nie da rady to sięgnę po antybiotyk, który zawsze sprawdzony wożę że sobą ale chciałabym tego uniknąć. 
Spokojnego dnia dla Was i trzymta się. 
19 stycznia 2023 06:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry :chaplin: Gardło mnie pobolewa. :-(Spróbuję jakiś domowych metod żeby się go pozbyć. Jak nie da rady to sięgnę po antybiotyk, który zawsze sprawdzony wożę że sobą ale chciałabym tego uniknąć. 
Spokojnego dnia dla Was i trzymta się. 

Zdrówka Dusiu,oby obyło się tylko domowymi sposobami 
19 stycznia 2023 06:15 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś seniorka do "przedszkola", a ja trochę oddechu złapię
Może odwiedzę koleżankę
Miłego dnia i nie przemęczajcie się
19 stycznia 2023 06:54 / 6 osobom podoba się ten post
Dybry :) Dziś przed pracą odwiedzi mnie znajoma, taka co to by wszystko chciała wiedzieć, a najlepiej jakby jej to od razu dać :) Taki charakter. W sumie po to do mnie wpadnie i tak się zastanawiam co zrobić? Czy podać na tacy czy dać wędkę ?W sumie dzieckiem specjalnej troski nie jest i by szafnęła. Mój wnusio jest samodzielniejszy. No nic- będę znosić jej fochy przez następny miesiąc albo dłużej, ale postąpie jak wredna nauczycielka i dam tylko pare wskazówek. Coś jej tam w zaflancuje  w głowie choć pewnie tego nie zauważy , albo szybko zapomni .
No to witam grono z kawusią a poza tym lubię mrozik. Jest fajnie i wam też miłego dnia zyczę. 
19 stycznia 2023 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry :chaplin: Gardło mnie pobolewa. :-(Spróbuję jakiś domowych metod żeby się go pozbyć. Jak nie da rady to sięgnę po antybiotyk, który zawsze sprawdzony wożę że sobą ale chciałabym tego uniknąć. 
Spokojnego dnia dla Was i trzymta się. 

spray na gardło sobie kup, płucz gardło solą :)
19 stycznia 2023 07:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
Zaraz lece do roboty i tak do soboty. 
Zimno u nas. Brrrr!
Zdrowia i wytrwałości! Trzymajcie się ciepło!