Powitajki przy kawie 72

18 stycznia 2023 06:18 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.. Środa minie tydzień....i oby tak szybko zleciało. Chociaż tutaj dni póki co szybko mi lecą dni. 
Spokojnego dnia dla Wszystkich. 
18 stycznia 2023 06:28 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek środowo,niby spałam do tej pory ale budziłam się często w nocy.Jak przyszłam z kawą do pokoju, też już slyszałam zapytanie ze strony sypialni podopiecznej,ale zignorowałam.Z powrotem w ciepłym łóżeczku i tak do siódmej,bo potem schodzę szykować śniadanie i sama spokojnie je jem,bez seniorki.No i jak mówi nasze opiekunkowe hasło-środa minie, tydzień zginie.Pogodnego ,beztroskiego dnia.

To podobnie u mnie - około 6 rano seniorka siedzi na łóżku i zagaduje, jak zobaczyła mnie idącą do wc.
 
18 stycznia 2023 07:06 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
18 stycznia 2023 07:06 / 6 osobom podoba się ten post
Dybry. Hauspflegeservice Gmbh, szwajcarska firma rekrutuje. Potrzebują pełnego CV , potwierdzenia zdobytego wykształcenia( ukonczone szkoły, kursy) , świadectwa pracy z poprzednich miejsc oraz referencje z nich , potwierdzenie meldunku z aktualnego miejsca zamieszkania, znajomosci niemieckiego na poziomie B1/B2 potwierdzonych certyfikatem, kopii prawa jazdy , oraz certyfikatu kowid. Szukają do opieki domowej, jak i na etat. Moze ktoś , kto spełnia powyższe skorzysta. Mozna aplikowac przez strone internetową, tu linku nie podam, bo chyba nie wolno. A ja przy kawce śpiewam hej ho do pracy by się szło, mimo że dzis na popołudnie to już cisnienie idzie w górę 
18 stycznia 2023 07:49 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  przyjemnego dzionka 
18 stycznia 2023 07:52 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo spokojnego dziinka
18 stycznia 2023 08:30 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  zima za oknem 
18 stycznia 2023 09:11 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, i znów środa, jak ten czas szybko leci,cieszą się wszyscy "na wyjeździe ",jak ten czas popindala, martwią się ci,co na urlopach. Mamy kolejne potwierdzenie tego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czy jakoś tak. Obudziłam się dzisiaj rozczarowana. Na szczęście tylko pogodą. Ok 4 rano wstałam na pipi, za oknem prószył śnieg, było bialutko.
Później, ok 8ej, wstaję a tu znów szaro. Gdyby nie jakieś resztki śniegu na dachach, pomyślałabym że śnił mi się ten śnieg. 
Ale dość o pogodzie, jest  jaka jest, chyba zadzwonię do psiapsiólki i wyciągnę ją na spacer nad jeziorem. 
Dobrego dnia Wam życzę 
18 stycznia 2023 10:36 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry śnieg za oknem .Wielkie mokre płaty śniegu pokrywają  trawnik . Czas zabrać się za domową pracę .Zmieniłam posciel, już wypralam i mam luz do obiadu .Spokojnie, cicho i uroczo .
Dobrego dnia Wam życzę  .
18 stycznia 2023 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry śnieg za oknem .Wielkie mokre płaty śniegu pokrywają  trawnik . Czas zabrać się za domową pracę .Zmieniłam posciel, już wypralam i mam luz do obiadu .Spokojnie, cicho i uroczo .
Dobrego dnia Wam życzę  .:serce:

Korekta :
Już nie pada 
18 stycznia 2023 10:55 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ze zdziwienia też ?

To prawda, ze zdziwienia też :) 
18 stycznia 2023 10:57 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

A kto się  denerwuje??:-):najlepszego2:

Mam nadzieję, że nikt, bo szkoda życia na to, by się denerwować :) 
18 stycznia 2023 11:15 / 7 osobom podoba się ten post
Wypowiedzenie przyjete,tylko kłócilam się,bi chcą mi potrącić za powrotnnego busa,bo zjezdzam wcześniej.Powiedzialam, że podstawy do zjazdu to miałam już odrazu,bo w umowie byla osobna ubikacja i internet,czego nie ma do dzisiaj.
18 stycznia 2023 12:59 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Wypowiedzenie przyjete,tylko kłócilam się,bi chcą mi potrącić za powrotnnego busa,bo zjezdzam wcześniej.Powiedzialam, że podstawy do zjazdu to miałam już odrazu,bo w umowie byla osobna ubikacja i internet,czego nie ma do dzisiaj.

Jeśli wszystko poszło tak, jak chciałaś, to się cieszę. Teraz tylko czekasz pewnie na zmianę i do domku 
Szukasz jeszcze czegoś na krótko czy odpoczniesz aż do zmiany z Malgi?
18 stycznia 2023 13:00 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Wypowiedzenie przyjete,tylko kłócilam się,bi chcą mi potrącić za powrotnnego busa,bo zjezdzam wcześniej.Powiedzialam, że podstawy do zjazdu to miałam już odrazu,bo w umowie byla osobna ubikacja i internet,czego nie ma do dzisiaj.

Pewnie znają to miejsce i nie mają wyboru .Bojowa jesteś i wiesz jak się o swoje upomnieć . Dziwię się tylko dlaczego szukasz szczęścia jeśli masz już sprawdzone miejsce .Nie lepiej wrócić gdzie masz wszystko ogarnięte ,? Ja jak miałam dobre miejsce siedziałam tam tyle, ile się dało 
 A jeszcze jak masz dobrą koleżankę, co to szteli  nie zepsuje to po co te nerwy i zaczynać wszystko od nowa .