Powitajki przy kawie 73

20 lutego 2023 07:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w poniedziałek  i życzę  spokojnego dnia
20 lutego 2023 07:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już kończę i zaraz czas zabrać się za obowiązki  słoneczko od rana, będzie piękny spacer na przerwie. Wszystkim życzę dobrego dnia 
20 lutego 2023 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, trzeba wstawać i nowy tydzień zacząć. Dobrego dnia życzę 
20 lutego 2023 08:10 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :chaplin:ja już kończę :kawa1:i zaraz czas zabrać się za obowiązki :-) słoneczko od rana, będzie piękny spacer na przerwie. Wszystkim życzę dobrego dnia :buziaki2:

U mnie też piekna pogoda
20 lutego 2023 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? u mnie szaroburoponuro. 
Udanego startu w nowy tydzień 
Bilet mi podrożał, ale to przez chorubsko nie kupiłam. 
20 lutego 2023 10:27 / 8 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, trzeba wstawać i nowy tydzień zacząć. Dobrego dnia życzę :najlepszego3:

Mam nadzieję, że to będzie dobry tydzień :) 
21 lutego 2023 05:04 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo, dziś pedepcia do przedszkola a ja ...autobusem na zakupy.O,rany, właśnie leci w radio Phil Collins, uwielbiam Go ♥️.No,dobra, lecę dalej,bo ☕ stygnie.Spałam dzisiaj kiepsko, nawet Domek na prerii,sztuk dwa odcinki,nie pomógł.Za oknem cisza i dobrze,bo wczoraj wiało jak w kieleckiem.Na czwartek umowiłam się z jedną polską koleżanką i muszę upichcić coś pysznego do kawy.Koniec elaboratu,kawa erwarte ?☕.
21 lutego 2023 06:09 / 5 osobom podoba się ten post
Witam! Wyspana jestem i buszuję w necie.Dzisiaj  PDP na wizytę u lekarza, pobranie krwi .Od 13g.do 18 g.mam wolne .Przyjedzie po mnie koleżanka .Miłego wtorku życzę 
21 lutego 2023 06:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Kolejny dzień przed nami. Pierwsze dni na szteli to tzw poznawanie terenu. Póki co seniorka jest w głębokiej depresji . Zaczęła się od samobójczej śmierci syna, który nie chciał się leczyć z choroby alkoholowej. Było to 4 lata temu i potem poleciała lawina.  Nawet w opisie że szpitala tak jest napisane. Nie dziwię się. Stomia, rąk piersi a teraz początek raka płuc. Do tego 3 stycznia przeszła operację złamania kości udowej. Ćwiczyć nie chce. W szpitalu wyganiała pana od rehe, wczoraj w domu też. Dobrze, że Pflege przychodzić będzie i 2 x obsługę całkowita w łóżku robić. Nie możemy jej ruszać a nawet głową jest max 40 cm unoszona bo ja boli w pachwinie noga. Jeść też bardzo nie chce. Więc stan nie jest idealny. A rodzina kasy ma i chcieliby żeby na nogi stanęła przynajmniej siadła na wózek. 
Zobaczymy co będzie dziś. Pan od rehe znowu ma być . 
Wam spokojnego dnia i proszę bez hejtow że znowu ciężki przypadek. Tacy ludzie też potrzebują pomocy , o ile sami chcą. 
21 lutego 2023 07:06 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
U mnie wieje jak w kieleckim
Na szczęście po wczorajszym śniegu już nie ma śladu.
Ja w niedzielę nie wytrzymałam i na a właściwie po grzyby pojechałam.
Nazbierałam mnóstwo boczniaków a potem praca do wieczora przy obróbce tychże.
Wczoraj znowu cały dzień spędziłam przy telefonie i już mam akceptację i potwiedzenie wyjazdu do Berlina.
Miejcie się dobrze ja czasami będę tutaj zaglądać
Miłego dnia
21 lutego 2023 07:16 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wtorkowo:najlepszego3:
U mnie wieje jak w kieleckim:pada_deszcz:
Na szczęście po wczorajszym śniegu już nie ma śladu.
Ja w niedzielę nie wytrzymałam i na a właściwie po grzyby pojechałam.
Nazbierałam mnóstwo boczniaków a potem praca do wieczora przy obróbce tychże.
Wczoraj znowu cały dzień spędziłam przy telefonie:telefon1: i już mam akceptację i potwiedzenie wyjazdu do Berlina.:ferrari:
Miejcie się dobrze ja czasami będę tutaj zaglądać:pisanie na forum:
Miłego dnia:angel1:

To super Malgi ??. Cieszę się, że Ci się udało.No i dalszego, miłego urlopowania 
21 lutego 2023 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dusiu,
nikt Ciebie nie ma zamiaru hejtować.
Dostajemy różnych podopiecznych w różnym stadium choroby. W większości są to osoby z chorobami starczymi, a czasami bywają i trudne przypadki. Chcemy pomagać tym ludziom. Nigdy nie zgłaszałem agencji, ubiegając się o ofertę, że nie chcę pracować z demencyjnymi, z leżącymi itp. (jak często czyta się o różnych wymaganiach opiekunów na fb) 
Każdy potrzebuje pomocy w różnym stopniu, a my staramy się pomóc tym ludziom. Może i niektórzy z nas będą kiedyś potrzebować w funkcjonowaniu opieki innych osób. Nigdy nic nie wiadomo.
Piszemy tu o swoich doświadczeniach na sztelach, o wszystkim. Dlatego kiedyś ktoś stworzył takie miejsce, żebyśmy mogli wymieniać się spostrzeżeniami i doświadczeniami. 
 
21 lutego 2023 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
 
Nie wieje, nie pada, w miarę pogodnie. Ute znów dziś idzie na EKG, bo to jakieś badanie w cyklu czy coś takiego. Najwięcej się od niej dowiem 
Po prostu... dziś jeszcze raz badanie w celu porównania z wczorajszym.
W kalendarzu jest też zapisane imię jakiejś przyjaciółki , termin 14.30. Podejrzewam, że dziś tutaj spotykają się na brydża.
Dziś kąpiel pdp.
Czas też minie. I tak do wiosny. 
Spokojnego dnia 
21 lutego 2023 07:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w kolejny słoneczny dzionek i pozdrawiam wszystkich 
21 lutego 2023 08:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? dzisiaj po biletunio