Powitajki przy kawie 73

18 lutego 2023 19:31 / 5 osobom podoba się ten post
A gdzie jest Anka?????
18 lutego 2023 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A gdzie jest Anka?????

W Zurychu 
18 lutego 2023 20:45 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich po większej przerwie.Znow pracuję tylko zmieniłam agencje.Zurych jest piękny.
18 lutego 2023 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

W Zurychu :-)

No proszę zguba jest i to jeszcze w Zurychu?
18 lutego 2023 22:04 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Witam wszystkich po większej przerwie.Znow pracuję tylko zmieniłam agencje.Zurych jest piękny.:-)

O ciekawie się robi☺️
Ja napiszę tak troszkę inaczej ,ale to tylko moje zdanie .Są ciekawe miejsca w Zurychu ☺️Polubiłam go.Lugano jeszcze bardziej .Tu gdzie teraz jestem szału nie ma.Ale tam gdzie byłam poprzednio( 3razy) oj to już bardzo moje klimaty z jeziorem u górami w tle. 
19 lutego 2023 05:35 / 11 osobom podoba się ten post
Witam świtem rankiem,kiepska noc za mną.Nie,nie za sprawą Seniorki,to ja nie mogłam zasnąć,budzilam się co chwilę.Nawet wieczorem dla spokojnosci zapodałam sobie film -Domek na prerii ? i nic.Teraz już pachnie kawą, słyszę, że starsza jest w toalecie.Mam tylko nadzieję, że nie pomyli drzwi ?. Miłej,spokojnej niedzieli ☘️☕
19 lutego 2023 06:35 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochaniŻyczę miłej niedzieli. Ja dzisiaj pracuję, bo moj wolny  dzień z przyczyn technicznych będzie  w środe.No i fajnie...
19 lutego 2023 07:05 / 10 osobom podoba się ten post

 
Witam i pozdrawiam 
19 lutego 2023 07:38 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem  i tutaj wieje. Ja do 14 rządzę sama. O 15 mamy jechać do seniorki w odwiedziny. Jutro ma wracać do domu . Zobaczymy jak to będzie. 
Ja wskakuje pod  bo wczoraj brak sił , później  i śniadanko  i póki co wolne. 
Miłego dnia opiekunkowo. 
 
19 lutego 2023 08:50 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? mnie jeszcze trochę przeziębienie trzyma. 
Ale już nie choruje dzisiaj. Przejdę się trochę. Udanego dnia ?
19 lutego 2023 09:13 / 10 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Wczoraj jeszcze były problemy z zasięgirm i internetem (mój t-mobile hulał ale Plus niestety nie).
To pojechałam na zakupy i przy okazji odwiedzić znajomą. Wieczorem spotkanie z sąsiadką i przekazanie najważniejszych informacji "ze wsi". Dziś zaplanowana kawa z sąsiadami, a potem wypad na grzyby - a właściwie po grzyby, bo czuję w kościach, że "moje" boczniaki rosną sobie w najlepsze i czekają na mnie
Wszystkim spokojności na sztellach a Kruszynce dużo cierpliwości - to wszystko się ułoży.
19 lutego 2023 09:31 / 7 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam niedzielnie:chaplin:
Wczoraj jeszcze były problemy z zasięgirm i internetem (mój t-mobile hulał ale Plus niestety nie).
To pojechałam na zakupy i przy okazji odwiedzić znajomą. Wieczorem spotkanie z sąsiadką i przekazanie najważniejszych informacji "ze wsi". Dziś zaplanowana kawa z sąsiadami, a potem wypad na grzyby - a właściwie po grzyby, bo czuję w kościach, że "moje" boczniaki rosną sobie w najlepsze i czekają na mnie:zywoplot:
Wszystkim spokojności na sztellach a Kruszynce dużo cierpliwości - to wszystko się ułoży. :aniolki:

No,znasz mnie, cierpliwość nie jest moją mocną stroną .
19 lutego 2023 10:59 / 9 osobom podoba się ten post
Witam niedzielne 
Dziś trochę luzu a jutro wolne więc poszwendam się po Zurychu.Plan na jutrzejszy dzień zrobiony ,to tylko część,tego co chciałabym zobaczyć,ale mam czas oby pogoda dopisała.
Pozdrawiam serdecznie 
19 lutego 2023 10:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No proszę zguba jest i to jeszcze w Zurychu?

Jesteś gdzieś w okolicach?
19 lutego 2023 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O ciekawie się robi☺️
Ja napiszę tak troszkę inaczej ,ale to tylko moje zdanie .Są ciekawe miejsca w Zurychu ☺️Polubiłam go.Lugano jeszcze bardziej .Tu gdzie teraz jestem szału nie ma.Ale tam gdzie byłam poprzednio( 3razy) oj to już bardzo moje klimaty z jeziorem u górami w tle. 

Tak Lugano jest piękne to fakt.Zurych to zwykle miasto,a może raczej niezwykle.Zalezy na czym komuś bardziej zależy.
Ale jest co zwiedzać