Powitajki przy kawie 73

28 marca 2023 09:30 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Opiekunowo.Dzisiaj złożyłam wypowiedzenie firmie,zgłosiłam się do innej i teraz pozostaje czekanie.Tym bardziej stresujace, że przedtem Piotr na kardiologię a ja mam termin u ortopedy.Za onem słońce,ale biało-życzę słońca w serduchach.
28 marca 2023 09:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Słonecznie, ale chłodno. Stół przygotowany do śniadania, seniorzy śpią. Ciekawe, kto dziś pierwszy wstanie. Wczoraj wieczorem trochę pospacerowałem. Wczoraj też był gość z Pflegedienst do zmiany opatrunków na nogi, a Bodo nie było. Nie wiem jak się dogadywali, ale nie mnie dociekać, co, kto i jak. Między woncimerem a tarasem jest też taki pokój rekreacyjny, ja tak mówię. Potem fotkę wstawię. Dziś chcę krzesła wymyć i podłogę, a co mi tam. Bynajmniej się poruszam, a wynikało to z prośby podopiecznych.
Babcia troszkę przekombinowała, mówiła, żeby i okna wymyć, haha. Ale grzecznie szybko wybiłem jej to z głowy.
I tak zapowiada się spokojny dzień. Dziś powiem pdp, że jutro na zakupy jedziemy. Niech wie wcześniej, bo on to tylko w "biurze" siedzi i tyle go widujemy z babcią, co czas śniadania i kolacji oraz gdy przychodzi Pflege.
Miłego dnia Opiekunkowo 
28 marca 2023 09:44 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :-)
Słonecznie, ale chłodno. Stół przygotowany do śniadania, seniorzy śpią. Ciekawe, kto dziś pierwszy wstanie. Wczoraj wieczorem trochę pospacerowałem. Wczoraj też był gość z Pflegedienst do zmiany opatrunków na nogi, a Bodo nie było. Nie wiem jak się dogadywali, ale nie mnie dociekać, co, kto i jak. Między woncimerem a tarasem jest też taki pokój rekreacyjny, ja tak mówię. Potem fotkę wstawię. Dziś chcę krzesła wymyć i podłogę, a co mi tam. Bynajmniej się poruszam, a wynikało to z prośby podopiecznych.
Babcia troszkę przekombinowała, mówiła, żeby i okna wymyć, haha. Ale grzecznie szybko wybiłem jej to z głowy.
I tak zapowiada się spokojny dzień. Dziś powiem pdp, że jutro na zakupy jedziemy. Niech wie wcześniej, bo on to tylko w "biurze" siedzi i tyle go widujemy z babcią, co czas śniadania i kolacji oraz gdy przychodzi Pflege.
Miłego dnia Opiekunkowo :buziaki1:

A co on tyle w tym biurze siedzi? Firmę on line prowadzi? 
28 marca 2023 09:47 / 6 osobom podoba się ten post

 
Dusiu, a w papierach siedzi, cygara może tam palić, ma komputer, obok WC, może i kimnie się w fotelu. 
28 marca 2023 10:28 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,witam pogodnie bo i za oknem pogodnie. Słońce od rana,w nocy lekki mrozik,teraz niebo błękitne. Powietrze świeże i pyszne,jak mawia Dorotee. Tak mi się te określenie podoba,że sobie zapożyczyłam. Dzisiaj już o 8:30,zwarte i gotowe zasiadłyśmy do śniadania. Parę minut temu przyszedł pan i okna pucuje. Obiad przesunięty na 13tą,o 12 wizyta kogoś w sprawie  pflege grupy . Za dużo się nie dowiedzą,Pedepcia powie,że wszystko robi sama i żadnej pomocy nie potrzebuje. Umówiłyśmy się ,że później spotkamy się u Gili i dokładnie opiszemy sytuację.
No to dobrego,spokojnego dnia 
28 marca 2023 10:48 / 7 osobom podoba się ten post
Ja dziś wybywam na miasto to siedzenie monotonia dnia codziennego daje w kość.Dziadek uparty jak sto pierunow , niby idzie na kompromis ..ale cwaniakuje żeby wyjść na swoje.Niech już mu będzie, fussbal w salonie wieczorem już zapowiedział do 1polowy 
28 marca 2023 12:47 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,witam pogodnie bo i za oknem pogodnie. Słońce od rana,w nocy lekki mrozik,teraz niebo błękitne. Powietrze świeże i pyszne,jak mawia Dorotee. Tak mi się te określenie podoba,że sobie zapożyczyłam:-). Dzisiaj już o 8:30,zwarte i gotowe zasiadłyśmy do śniadania. Parę minut temu przyszedł pan i okna pucuje. Obiad przesunięty na 13tą,o 12 wizyta kogoś w sprawie  pflege grupy . Za dużo się nie dowiedzą,Pedepcia powie,że wszystko robi sama i żadnej pomocy nie potrzebuje:smiech3:. Umówiłyśmy się ,że później spotkamy się u Gili i dokładnie opiszemy sytuację.
No to dobrego,spokojnego dnia :najlepszego3:

Tak to fprzbiega z tą  wizyta . Kilka takich przeszłam  
Raz nawet kompletnie zaburzonej pamięciowo  podopiecznej , która wszystko robiła sama  ( tak twierdziła ) lekarz zapytał kto jej troszkę pomaga . A to córka - odpowiedziała - wskazując na mnie 
He he he .
 
28 marca 2023 15:43 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie Opiekunowo.Dzisiaj złożyłam wypowiedzenie firmie,zgłosiłam się do innej i teraz pozostaje czekanie.Tym bardziej stresujace, że przedtem Piotr na kardiologię a ja mam termin u ortopedy.Za onem słońce,ale biało-życzę słońca w serduchach.:buziaki2:

28 marca 2023 21:43 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie Opiekunowo.Dzisiaj złożyłam wypowiedzenie firmie,zgłosiłam się do innej i teraz pozostaje czekanie.Tym bardziej stresujace, że przedtem Piotr na kardiologię a ja mam termin u ortopedy.Za onem słońce,ale biało-życzę słońca w serduchach.:buziaki2:

Powodzenia . Staraj się wypocząć, polataj po sklepach .kup sobie coś fajnego i zaufaj losowi . Będzie dobrze i tylko tak myśl to się w czyn Twoje myślenie przerodzi .
Wszystkiego dobrego .
29 marca 2023 06:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kot ? mnie zbudził i już po spaniu .Dzisiaj chyba czwartek  i juz bliżej do świąt .Czas chyba menu świąteczne opracować albo jechać w gości .
Dylemat .Jak na razie że wskazaniem na dom . 
Dobrego, spokojnego dnia .
 
 
29 marca 2023 07:17 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo miłego i spokojnego dzionka wszystkim 
29 marca 2023 07:19 / 9 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry kot ? mnie zbudził i już po spaniu .Dzisiaj chyba czwartek  i juz bliżej do świąt .Czas chyba menu świąteczne opracować albo jechać w gości .
Dylemat .Jak na razie że wskazaniem na dom . 
Dobrego, spokojnego dnia .
 
 

Dzisiaj środa, niech ten tydzień ciągnie się jak najdłużej
Witam w środku tygodnia
Dziś wizyta u doktora po receptę, potem apteka i małe zakupy.
W piątek fryzjer, a w sobotę pakownie autka na drogę.
Miłego dnia wszystkim
29 marca 2023 07:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  połowa tygodnia za nami, środa minie ...i zaraz kolejny weekend dobrego dnia 
29 marca 2023 07:31 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek Opiekunowo.Środek tygodnie,to już prawie weekend.W nocy nie mogłam spać,zasnęłam po czwartej i jestem nietomna.Ale za to słońce za oknem.
29 marca 2023 07:35 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry kot ? mnie zbudził i już po spaniu .Dzisiaj chyba czwartek  i juz bliżej do świąt .Czas chyba menu świąteczne opracować albo jechać w gości .
Dylemat .Jak na razie że wskazaniem na dom . 
Dobrego, spokojnego dnia .
 
 

Środa dopiero .