Powitajki przy kawie 73

27 marca 2023 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

U mnie już się rozpogodziło i wyszło słonko?
Chyba nie wszystkie lotniska strajkują,nad naszym domem samoloty latają z normalną częstotliwością. Lotnisko w pobliżu( pół godziny SBahnem )i akurat nad nami  przelatują schodząc do lądowania.

Chyba północne landy miały być wyłączone ze strajku, ale co tam 
27 marca 2023 11:00 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Chyba północne landy miały być wyłączone ze strajku, ale co tam :-)

Jak się rozkręca to nie wiadomo co będzie do końca tygodnia 
27 marca 2023 11:13 / 5 osobom podoba się ten post
?
Jeszcze takiego miejsca nie miałem... . Sprawdziłem, to fakt autentyczny 
Górę wyczyściłem, a zaraz, jak babcia pójdzie do łazienki, to poodkurzam i podłogę wymyję w salonie i w kuchni, a potem lazienkę  Zawsze schodzi w koszuli nocnej, je śniadanie, czeka jak mąż wstanie i idzie do łazienki. Tam się myje i ubiera. Słowem, alles ist in Ordnung.
Cieszmy się promykami słońca, mimo chłodnego wiaterku. 
27 marca 2023 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jak się rozkręca to nie wiadomo co będzie do końca tygodnia :bezradny:

Nie strasz,w sobotę lecę 
27 marca 2023 12:32 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie strasz,w sobotę lecę :-)

Polecisz✈️✈️✈️
27 marca 2023 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Polecisz✈️✈️✈️

Taaa, z międzylądowaniem u mnie przy basenie 
27 marca 2023 13:27 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Taaa, z międzylądowaniem u mnie przy basenie :smiech3::ucieka:
:super:

Chciałbyś 
Wyczyść basen,na wszelki wypadek
27 marca 2023 15:01 / 6 osobom podoba się ten post
Zimno, ciekawe komu ta wiosna udostępniła dane do logowania, choć wcześniej było tak różowo. Teraz się może podszyć pod kogo chce ptaszyna :) 
Dzień dobry :) 
27 marca 2023 15:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Chciałbyś :smiech3:
Wyczyść basen,na wszelki wypadek:lol1:

Poczytaj sobie. Wychodzi z artykułu, że wczesniej byly jakies zwiechy, które utrudniały pracę na lotnisku . 
https://www.dw.com/pl/megastrajk-w-niemczech-parali%C5%BC-transportu-publicznego/a-65128367
Ale tak sobie myślę, że do soboty sytuacja się powinna unormować. 
27 marca 2023 15:31 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Poczytaj sobie. Wychodzi z artykułu, że wczesniej byly jakies zwiechy, które utrudniały pracę na lotnisku . 
https://www.dw.com/pl/megastrajk-w-niemczech-parali%C5%BC-transportu-publicznego/a-65128367
Ale tak sobie myślę, że do soboty sytuacja się powinna unormować. 

Oby się poprawiła bo znajoma ma lecieć w weekend
27 marca 2023 15:53 / 4 osobom podoba się ten post
mariakoc

Oby się poprawiła bo znajoma ma lecieć w weekend

Oby, na bradnerburskim Willy Brandcie faktycznie nic się nie dzialo, bo wracałam wczoraj wieczorem, gdyż byłam na weekend u swoich dzieciaczkow i wnusiów. 
27 marca 2023 17:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tak jak przewidziałam,wstałyśmy o 9tej :-(. Qrcze,teraz przedpołudnie krótsze mi się zrobiło,dobrze że niedziela i żadnych obowiązków tylko obiad zrobić. Nie mogłam zasnąć ,zauważyłam nawet jak czas się na tablecie zmienił z 2 na 3. Wczoraj dostałam bardzo smutną wiadomość ,zmarł wnuczek mojej koleżanki. 8 letni chłopczyk,przyjaciel wnuka mojej siostry. Rodzice Aleksandra przyjaźnią się od lat z siostry córką i zięciem a tym samym ich chłopcy. W czwartek jeszcze zapisali się na taką pieszą ,niedzielną wędrówkę po Gdańsku i okolicy(mieszkają w Gdańsku). Wczoraj rodzice Kornela nie dali rady powiedzieć jemu,że Aleksander już nigdy nic wspólnie z nimi nie zrobi?. Siostra przeźywa to bardzo,jakby to jej wnuk odszedł,znała go od urodzenia. Ja znam tylko jego dziadków,tatę chłopca pamiętam jako nastolatka . Nie mogę przestać o tym myśleć. Zdrowy,8letni chłopiec,poskarżył się na silny ból głowy,dostał temperatury,wymioty,rodzice pojechali z nim na SOR,sam wysiadł z auta,zamknął oczy i....nie ma dziecka. Lekarze nie wiedzą jeszcze co mogło być przyczyną . Ma być albo juź była sekcja. Czasami mówimy,kiedy komuś współczujemy-wiem,co czujesz. Takiego bólu nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Cieszmy się tym ,co mamy. Każdą wspólnie spędzoną chwilą z dziećmi,wnukami,bliskimi... . Każdy  z naszych problemów jest niczym,w porównaniu z taką tragedią.
Sorry że przy niedzieli tak smucę,ale musiałam to przelać "na papier",może mi ulży,bo łzy cały czas mi lecą....
Dobrego,spokojnego dnia. I zdrowia,dla nas wszystkich i naszych rodzin:angel3:

Nie ma słów pocieszenia w takich momentach, ani się nie mysli, że moze tak miało być, tylko że los jest niesprawidliwy.
Ukojenia w bólu dla rodziców . 
27 marca 2023 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie ma słów pocieszenia w takich momentach, ani się nie mysli, że moze tak miało być, tylko że los jest niesprawidliwy.
Ukojenia w bólu dla rodziców . 

27 marca 2023 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Poczytaj sobie. Wychodzi z artykułu, że wczesniej byly jakies zwiechy, które utrudniały pracę na lotnisku . 
https://www.dw.com/pl/megastrajk-w-niemczech-parali%C5%BC-transportu-publicznego/a-65128367
Ale tak sobie myślę, że do soboty sytuacja się powinna unormować. 

Tutaj wszystko normalnie,samoloty latają,autobusy,UBahn i SBahn teź jeżdżą . Wiem,bo pojechałam na pauzie do centrum
27 marca 2023 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tutaj wszystko normalnie,samoloty latają,autobusy,UBahn i SBahn teź jeżdżą . Wiem,bo pojechałam na pauzie do centrum

Nie mogą sparaliżować przecież całego ruchu. Kurcze, ale jakbym np dziś leciała do PL to bym mogła sobie pomyslec ,że Polska też się przyłączyła :) Przy przesiadce w Warszawie przy bramce wysiadł monitor. Poradzili sobie jednak. Namalowali na kartonie czas boardingu Warszawa-Szczecin . Poważnie 
Acha :) Jakby kto psioczył jeszcze na LOT, to się poprawili a jakże, żeby ich lepiej zweryfikował rynek. Samoloty ładne po wierzchu choć wiekowe, w srodku jednak nic ciekawego. Ale....dodatkowo na składzie drożdżówki z nadzieniem . Ponadto się dobrze slizgają po płycie lotniska