Powitajki przy kawie 73

05 kwietnia 2023 07:40 / 9 osobom podoba się ten post
Witam.  Szaro za oknem i na autach.  No i pytam kolejny raz Gdzie jest ta wiosna? 
Dziś nauka jazdy z moja córeczka. Wczoraj kawałek tylko przejechała . Nie było źle ale jednak moje nogi hamowały na fotelu pasażera.  a jechała przepisowo. To sobie wyobrażam co ona przeżywa jak ja prowadzę a jeżdżę szybko nie ukrywam. 
Dziś wezmę ja w ustronne miejjcse żeby pocwiczyla sobie bo to pierwsze ruchy po odebraniu prawka. 
Dziś większych planów poza tym nie mam. Listę zakupów zrobić żeby jutro wszystko za jednym zamachem kupić i się nie kręcić. 
 
A co do nadwagi Boże człowiek narzeka że mu 5 cm w biodrach przybylo. To ze mną nie jest tak zje chyba bo przy 172 cm ważę około 70 kg a wiadomo że i wiek iż inny i waga też już skacze. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
05 kwietnia 2023 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
Nie wiem czy mi uwierzycie , bo sama jestem zdziwiona , ale widziałam to na własne oczy 
Mój ? Bolek puka w szybę od drzwi tarasowych 
A jak ? Odwraca się tyłem i napiernicza tylnymi łapkami 
 No szok 
 
05 kwietnia 2023 08:08 / 9 osobom podoba się ten post
Piję jeszcze , seniorzy śpią, zestaw śniadaniowy na stole, a kawę z maszyny robią sami. Dziś Bodo jedzie po receptę dla żony, leki potem kupić i chyba zakupy. Ale nie wiem, czy sam wcześniej do jej lekarza jedzie, czy z nią, czy też ze mną. Obejrzymy.
Pogodnie, ale chłodno. 
05 kwietnia 2023 08:29 / 8 osobom podoba się ten post
05 kwietnia 2023 08:31 / 6 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Witam Was serdecznie z nowej stelli. Nigdy nie zajmowałam się tak młodą osobą (podopieczna jest sporo przed 60). Firma poinformowała mnie, że jest osobą z nadwagą, jak zobaczyłam ją wychodzącą z domu to miałam ochotę wracać z powrotem do domu. Zaawansowana otyłość. W życiu chyba nie widziałam tak biednego człowieka. Doceniam to, że jestem zdrowa...
 
Pozdrawiam Was serdecznie.

No to masz zagwozdke ..A jak jej samopoczucie ? Czy to otyłość spowodowana choroba czy przez zajadanie problemów? Pewnie jej nie odchudzasz ale pomoc możesz . Nigdy nie byłam grubasem ,miałam jednak styczność z takowym . To biedni ludzie i często sami sobie to fundują .Pewnie trzeba od głowy zacząć . Powodzenia i wytrwałości .
05 kwietnia 2023 10:04 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem czy mi uwierzycie , bo sama jestem zdziwiona , ale widziałam to na własne oczy 
Mój ? Bolek puka w szybę od drzwi tarasowych 
A jak ? Odwraca się tyłem i napiernicza tylnymi łapkami 
 No szok :lol3:
 

Uwielbiam śmieszne filmiki z kotami w roli głównej 
05 kwietnia 2023 10:10 / 6 osobom podoba się ten post
To znajdek , zabrałam go prawie w agonii , leżał w rowie . Zawszony z kleszczami i pchłami . Cwany jest taki , że wykiwa w domu te dwa starsze 
Bieda uczy sprytu
 
05 kwietnia 2023 13:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️
05 kwietnia 2023 13:05 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️

05 kwietnia 2023 13:09 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️

Trzymaj się 
05 kwietnia 2023 13:48 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️

Nie martw się pracy dużo, a kity że rodzina sama..bla bla....może znaleźli tańsza opiekunkę.Tez tak miałam  " ko....wa jak to? To tu szukają, a potem nagle sami się opiekują). Wciskają nam głodne kawalki
05 kwietnia 2023 15:38 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️

Wiem, że dostanę po głowie , ale nic to .
 
Czytam  Twoje wpisy i myślę, że dopóki nie uregulujesz swoich spraw będzie ci źle i w domu i w pracy .
Denerwujesz się, że firma zrobiła ci kuku a jakbyś wyjechała z głową pełną zlych mysli  co w domu zostawiasz ,?  Dałabyś radę w pracy ?  Chyba Twoje kłopotu ze snem sa.nastepstwrm niedokończonych spraw .
Kruszynko, życzę jak najlepszego czasu dla ciebie i spokoju i zdrowia, tylko , żeby to się spełniło musisz sama zadbać .
 
05 kwietnia 2023 15:40 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Piję jeszcze :pije kawe2:, seniorzy śpią, zestaw śniadaniowy na stole, a kawę z maszyny robią sami. Dziś Bodo jedzie po receptę dla żony, leki potem kupić i chyba zakupy. Ale nie wiem, czy sam wcześniej do jej lekarza jedzie, czy z nią, czy też ze mną. Obejrzymy.
Pogodnie, ale chłodno. 

Od wczoraj pijesz  ?smiech2:
05 kwietnia 2023 15:46 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wiem, że dostanę po głowie , ale nic to .
 
Czytam  Twoje wpisy i myślę, że dopóki nie uregulujesz swoich spraw będzie ci źle i w domu i w pracy .
Denerwujesz się, że firma zrobiła ci kuku a jakbyś wyjechała z głową pełną zlych mysli  co w domu zostawiasz ,?  Dałabyś radę w pracy ?  Chyba Twoje kłopotu ze snem sa.nastepstwrm niedokończonych spraw .
Kruszynko, życzę jak najlepszego czasu dla ciebie i spokoju i zdrowia, tylko , żeby to się spełniło musisz sama zadbać .
 

Mleczko, nie mam zamiaru nikomu dawać kuku, że pisze,co myśli.A ja mogę zgadzać się z tym lub nie,bo poprostu na pewne sprawy nie mam wpływu.Ot i cała prawda.
05 kwietnia 2023 16:02 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Mleczko, nie mam zamiaru nikomu dawać kuku, że pisze,co myśli.A ja mogę zgadzać się z tym lub nie,bo poprostu na pewne sprawy nie mam wpływu.Ot i cała prawda.

Dlatego pisałam ,bo potrafię czytać między wierszami.
 
Pisze często mając siebie na  uwadze  Zawsze, ale to zawsze, wyjeżdżając starałam się wszystko załatwić na tip top  , żebym nie myślała w pracy że coś zostawiłam na cudzej głowie . Przecież to rozumiem, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy ale....trzeba próbować .
Kasa zawsze potrzebna , bo kto ma jej w nadmiarze ten w domu siedzi . Jeśli miałam coś niedokończonego w domu rezygnowałam z wyjazdu. Załatwiłam i jechałam później . Miałam ten luksus, nie zaprzatalam sobie głowy, pracowałam bez stresu 
 
Musiałam wiele się nauczyć , jak żyć  dzieląc swoje życie  na bycie tu i tam .