Powitajki przy kawie 73

05 kwietnia 2023 21:49 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

Nie martw się pracy dużo, a kity że rodzina sama..bla bla....może znaleźli tańsza opiekunkę.Tez tak miałam  " ko....wa jak to? To tu szukają, a potem nagle sami się opiekują). :to nie ja:Wciskają nam głodne kawalki

Niekoniecznie. Mogło faktycznie tak być. O ile dobrze kojarzę,to Maluda miała być tam pierwszą opiekunką ? Tyle sami sobie dali radę,to pewnie ,kiedy dowiedzieli się że za święta trzeba extra zapłacić,mogli pomyśleć,że jeszcze tydzień też dadzą radę bez opiekunki.
05 kwietnia 2023 22:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niekoniecznie. Mogło faktycznie tak być. O ile dobrze kojarzę,to Maluda miała być tam pierwszą opiekunką ? Tyle sami sobie dali radę,to pewnie ,kiedy dowiedzieli się że za święta trzeba extra zapłacić,mogli pomyśleć,że jeszcze tydzień też dadzą radę bez opiekunki.

No tak, jak nie dadzą to się zgłoszą(tylko to będzie wiadomo że - ciężej).Wtedy i stawka wieksza
05 kwietnia 2023 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobrego popołudnia.Jestem totalnie zdołowana.Firma przetzymała mnie do dziś -rodzina niemiecka sama zaopiekuje się seniorką a ja czekam na nowe zlecenie.Totalnie nie mam ochoty na sprzatanie czy jakiekolwiek zakupy... Szykuję torbę Piotrowi na jutro do szpitala i mam ochotę tylko ryczeć.Wynajduje sobie rzeczy do roboty,ale idzie mi jak krew z nosa.W szpitalu mamy być na siódmą rano,potem wracam do domu,bo mają dowieżć wykładzinę,a potem z powrotem do szpitala.I tak zleci dzień,byle tylko nic gorszego się nie wydarzyło☘️☘️☘️

Maluda,ja w takich sytuacjach,kiedy coś idzie nie tak,mówię sobie,że to widocznie nie dla mnie,czeka mnie coś lepszego. Nie chodzi mi konkretnie o to,co Ciebie spotkało,bo nie doświadczyłam tego. Ale tak ogólnie,w życiu. Widocznie tak miało być. Jutro odwieziesz spokojnie Piotra do szpitala,będziesz jeszcze trochę na miejscu,spokojnie będziesz mogła monitorować jego pierwsze dni hospitalizacji i nie będziesz musiała się o niego zamartwiać z daleka. Na wyjeździe nie miałabyś spokoju. A zakupy,porządki,czy to najważniejsze? Jesteście chyba we dwoje? Święta to tylko dwa dni. W sobotę będziesz mogła pójść z koszyczkiem do kościoła,jeśli chodzisz . Jeśli nie,to może to dobry moment na powrót do tej tradycji? W niedzielę ze święconką do szpitala,wrócisz do domku,odpoczniesz i pomyślisz,że właściwie dobrze się stało. Następna oferta z firmy okaże się lepsza od poprzedniej. Uwierz w to! Trzymam za Was mocno kciuki✊
A z jak firmą miałaś wyjechać,jeśli mogę zapytać?
05 kwietnia 2023 22:50 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Maluda,ja w takich sytuacjach,kiedy coś idzie nie tak,mówię sobie,że to widocznie nie dla mnie,czeka mnie coś lepszego. Nie chodzi mi konkretnie o to,co Ciebie spotkało,bo nie doświadczyłam tego. Ale tak ogólnie,w życiu. Widocznie tak miało być. Jutro odwieziesz spokojnie Piotra do szpitala,będziesz jeszcze trochę na miejscu,spokojnie będziesz mogła monitorować jego pierwsze dni hospitalizacji i nie będziesz musiała się o niego zamartwiać z daleka. Na wyjeździe nie miałabyś spokoju. A zakupy,porządki,czy to najważniejsze? Jesteście chyba we dwoje? Święta to tylko dwa dni. W sobotę będziesz mogła pójść z koszyczkiem do kościoła,jeśli chodzisz . Jeśli nie,to może to dobry moment na powrót do tej tradycji? W niedzielę ze święconką do szpitala,wrócisz do domku,odpoczniesz i pomyślisz,że właściwie dobrze się stało. Następna oferta z firmy okaże się lepsza od poprzedniej. Uwierz w to! Trzymam za Was mocno kciuki✊
A z jak firmą miałaś wyjechać,jeśli mogę zapytać?

Z moją teraźniejszą C.O.24. Teraz niech się zgadza tylko na Berlin - oni mają tutaj sporo miejscówek - a i do Polski bliżej
05 kwietnia 2023 22:56 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Z moją teraźniejszą C.O.24. Teraz niech się zgadza tylko na Berlin - oni mają tutaj sporo miejscówek - a i do Polski bliżej

Blisko domu to chyba ważne dla Maludy. Musi też myśleć o tym,gdzie może lepiej zarobić,bo jak wiemy,stawki w różnych firmach są też różne. 
06 kwietnia 2023 04:27 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Maluda,ja w takich sytuacjach,kiedy coś idzie nie tak,mówię sobie,że to widocznie nie dla mnie,czeka mnie coś lepszego. Nie chodzi mi konkretnie o to,co Ciebie spotkało,bo nie doświadczyłam tego. Ale tak ogólnie,w życiu. Widocznie tak miało być. Jutro odwieziesz spokojnie Piotra do szpitala,będziesz jeszcze trochę na miejscu,spokojnie będziesz mogła monitorować jego pierwsze dni hospitalizacji i nie będziesz musiała się o niego zamartwiać z daleka. Na wyjeździe nie miałabyś spokoju. A zakupy,porządki,czy to najważniejsze? Jesteście chyba we dwoje? Święta to tylko dwa dni. W sobotę będziesz mogła pójść z koszyczkiem do kościoła,jeśli chodzisz . Jeśli nie,to może to dobry moment na powrót do tej tradycji? W niedzielę ze święconką do szpitala,wrócisz do domku,odpoczniesz i pomyślisz,że właściwie dobrze się stało. Następna oferta z firmy okaże się lepsza od poprzedniej. Uwierz w to! Trzymam za Was mocno kciuki✊
A z jak firmą miałaś wyjechać,jeśli mogę zapytać?

Centrum Opieka 24
06 kwietnia 2023 05:34 / 6 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś miałam jechaś spotkać się z koleżanką, ale chyba odpuszczę i powłóczę się po pobliskim parku Może uda się jakieś smardze trafić?
Miłego dnia wszystkim
06 kwietnia 2023 05:38 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niekoniecznie. Mogło faktycznie tak być. O ile dobrze kojarzę,to Maluda miała być tam pierwszą opiekunką ? Tyle sami sobie dali radę,to pewnie ,kiedy dowiedzieli się że za święta trzeba extra zapłacić,mogli pomyśleć,że jeszcze tydzień też dadzą radę bez opiekunki.

Nie,Gusiu ,miałam tam być dopiero od 23kwietnia.
06 kwietnia 2023 05:39 / 7 osobom podoba się ten post
Spokojnego dnia Kochani.
06 kwietnia 2023 06:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pracusie  Życzę dobrego dnia i spokoju 
06 kwietnia 2023 06:24 / 8 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego dnia 
06 kwietnia 2023 06:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia życzę 
06 kwietnia 2023 06:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo miłego i spokojnego dzionka 
06 kwietnia 2023 07:22 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Stoję w kolejce w sklepiku mięsnym. Ludzi przede mną 10 osób. i pisze do Was. Tutaj jest ubojnia i swojskie wyroby przepyszne mają.  
Spokojnego dnia dla Was . 
06 kwietnia 2023 08:30 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Nie,Gusiu ,miałam tam być dopiero od 23kwietnia.

O,to nie ma się co za bardzo denerwować. Myślałam,że w ostatniej chwili odwołali Twój wyjazd. Może czekają na więcej zgłoszeń opiekunek,każdy chce mieć możliwość wyboru i porównania,to zrozumiałe