Powitajki przy kawie 73

06 kwietnia 2023 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Spokojnego dnia Kochani.:misiu:

Tobie też,to chyba dzisiaj odwozisz Piotra do szpitala?
06 kwietnia 2023 08:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,kończę kawę,wyszykuję się i na pół dnia znikam z domu. Dzisiaj inni będą się starali zadbać o to,żebym ładnie wyglądała. Z każdym rokiem,niestety,wymaga to więcej czasu. Żart,aż tak źle nie jest a po za tym,ja to ja i lubię siebie taką,jaka jestem. Większą wagę przywiązuję do tego,by wnętrze piękne było. Dobrego,spokojnego dnia życzę  
06 kwietnia 2023 08:48 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,to nie ma się co za bardzo denerwować. Myślałam,że w ostatniej chwili odwołali Twój wyjazd. Może czekają na więcej zgłoszeń opiekunek,każdy chce mieć możliwość wyboru i porównania,to zrozumiałe

Na grupach fb jest multum ciekawych ofert zaraz po świętach i za fajne pieniądze ?
06 kwietnia 2023 09:02 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Na grupach fb jest multum ciekawych ofert zaraz po świętach i za fajne pieniądze ?

Nie mam FB,więc nie zaglądam. No i nie szukam. Dłuźej będę urlopowała bo aż do 22 maja i powrót do Hamburga. Moźliwe,że ostatni raz. Owszem,jestem zadowolona,w końcu pojadę tam już trzeci raz,ale chcę jeszcze spróbować czegoś nowego,w innym miejscu. Lubię zmiany. Wiem już,że będą szukać kogoś od lipca,kto mnie zmieni. Dziewczyna,która jest tam teraz,świetnie pasuje do mojej podopiecznej. Weganka!,spokojna,pełna empatii i cierpliwości. Niestety nie wróci,o czym wiedziała od początku. Na lato ma inne plany. Jakiś wyjazd i spotkanie z wyznawcami hinduizmu,do których się zalicz. Szkoda,że się nie poznamy,pewnie ma wiele ciekawostek,którymi mogłaby się podzielić. Nie pytam,czy jest ktoś chętny na moje miejsce. Jest specyficzne,mnie odpowiada,nawet bardzo,ale innym nie musi pasować. 
06 kwietnia 2023 09:19 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tobie też,to chyba dzisiaj odwozisz Piotra do szpitala?:aniolki:

Właśnie Go zostawiłam i czekam,az dadzą znać, że można odwiedzic.
06 kwietnia 2023 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Właśnie Go zostawiłam i czekam,az dadzą znać, że można odwiedzic.

06 kwietnia 2023 09:38 / 3 osobom podoba się ten post
Inne życie z tym porządnym telefonem. Jestem w drodze,ludzie dzwonią,ja dzwonię i dogadać się można
06 kwietnia 2023 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego dnia życzę ❤️ Szybko mijającego ?❤️?
06 kwietnia 2023 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzień dobry miłego dnia życzę ❤️ Szybko mijającego ?❤️?

Oj,Mamuela,nie przesadzajmy z tą prędkością
06 kwietnia 2023 09:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj,Mamuela,nie przesadzajmy z tą prędkością:-)

Ja lubię jak mi dzień szybko mija
06 kwietnia 2023 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Ja lubię jak mi dzień szybko mija:-)

A ja nie lubię,jak za szybko ?. Chyba że jestem w pracy ?
06 kwietnia 2023 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dzień dobry miłego dnia życzę ❤️ Szybko mijającego ?❤️?

Dziękuję :) Na pewno szybko minie, te dni lecą jak szalone. Dopiero przecież był poniedziałek :) 
06 kwietnia 2023 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja nie lubię,jak za szybko ?. Chyba że jestem w pracy ?

No właśnie my z Elunią jeszcze w pracy...
06 kwietnia 2023 12:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Trzymam kciuki za Twój dobry cholesterol ✊
A jak inne wyniki,te,które bardziej martwią? Też jutro będziesz wiedziała ?

Już po strachu .Gusiu mam prezent od zajączka . Cholesterol obniżył się właściwego poziomu ( jakieś inne oznaczenia teraz ).płytki krwi trzymają się na środkowym poziomie , ni w dół ni w  gore .
Tabsy muszę brać i nie ma zmiłuj  
Wracz  powiedział mi , że bez tabletek cholesterol wróci do wyższego poziomu już po paru dniach . Więc będę płakała i brała .
06 kwietnia 2023 12:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie... Ostatnio w ręce trafił mi mały artykuł z "Der Spiegiel", że koszty w domach opieki drastycznie wzrosły w całych Niemczech (a najbardziej tam, gdzie wcześniej były najtańsze). Może dlatego jest takie zatrzęsienie ofert, nawet jedna firma, z którą jechałam jako pierwszą kilka lat temu się do mnie odezwała. 
Życzę Wam miłego dnia :)