Powitajki przy kawie 73

20 stycznia 2023 13:08 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek piątkowo przy aromatycznej kawie.Trudno,nie dało się dłużej spać.Dzisiaj będę mówić o zakupy,przy okazji sama chciałam pochodzić po Rewe.Ale cieńko to widzę.No,zobaczymy.Bezstresowego dnia Opiekunkowo.

Hej Maluda, dzielnie się trzymasz ?
Zauważyłaś jakieś pogorszenie atmosfery (o ile to możliwe ?) od  kiedy złożyłaś wypowiedzenie?
20 stycznia 2023 13:31 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hej Maluda, dzielnie się trzymasz ?
Zauważyłaś jakieś pogorszenie atmosfery (o ile to możliwe ?) od  kiedy złożyłaś wypowiedzenie?

Zostało jej dosłownie 10 dni to już chyba ma na wszystko okewkę. I dobrze bo by zwariowała z takim Hitlerem w postaci babki. Głową w miarę pracuje i wymyśla co trochę jakieś rewolucje dla Maludy. 
20 stycznia 2023 14:24 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hej Maluda, dzielnie się trzymasz ?
Zauważyłaś jakieś pogorszenie atmosfery (o ile to możliwe ?) od  kiedy złożyłaś wypowiedzenie?

Raczej dzisiaj ocieplenie na linii frontu.Kase na zakupy dała,rozgadała się, gdy wrociłam, obiad zjadła bez zbędnych uwag.Ale nie chwali się dnia przed zachodem słońcaa...podopiecznej przed... odjazdem ?
20 stycznia 2023 14:43 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Raczej dzisiaj ocieplenie na linii frontu.Kase na zakupy dała,rozgadała się, gdy wrociłam, obiad zjadła bez zbędnych uwag.Ale nie chwali się dnia przed zachodem słońcaa...podopiecznej przed... odjazdem ?

I niech tak zostanie, dobra atmosfera do końca Twojego pobytu ?
Oby nie wyszło przewrotnie, tzn że szkoda Ci będzie  wczesniej wyjeżdżać ?
20 stycznia 2023 15:32 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

I niech tak zostanie, dobra atmosfera do końca Twojego pobytu ?
Oby nie wyszło przewrotnie, tzn że szkoda Ci będzie  wczesniej wyjeżdżać ?

Nie ma takiej opcji -za dużo nerwów mnie kosztuje?
20 stycznia 2023 17:06 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Nie ma takiej opcji -za dużo nerwów mnie kosztuje?

Niby źle, a w sumie dobrze, nie musisz myśleć o tym, czy decyzji nie podjęłaś zbyt pochopnie. Niech ta końcówka mija spokojnie,  w dobrej atmosferze  
20 stycznia 2023 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak dasz wędkę to może i złowi coś grubszego, będzie Ci wdzięczna po wsze czasy:-)

Niech sie spieszy, żeby przeręble nie poprzymarzały :) 
20 stycznia 2023 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Nie czuję się, nigdy w życiu nie rozmawiałam z żadnym Szwajcarem, ale kto wie, co przyszłość przyniesie :) 

To twoja przyszłość i sama się musisz o to zatroszczyć. Życzę osiągnięcia tego co chcesz. To chyba własciwe słowo, bo i szczęsciu trzeba pomóc. 
20 stycznia 2023 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
Oj zapomniałam się przywitać. Zaczytałam się o kamieniach szlachetnych :)
Dobry wieczór :) 
20 stycznia 2023 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam..:chaplin: Ja też na noc  i polopirynę wzięłam i inne cuda. Dziś muszę kupić Sibupret bo on mi zawsze pomagał na zatoki. Póki co staram się nie sięgać po antybiotyk ale jak trzeba będzie to zacznę brać. 
Dziś senior musi mnie podrzucić na zakupy bo pusto się robi a on auta nikomu nie daje. Dziwny i trudny charakter ma a z tego samego dniai miesiąca  jesteśmy. Chytry jak cholera. 
Spokojnego dnia i całego weekendu. 

Sinupret jest dobry. Kupowałam ten w płynie, był efektywniejszy od tego w tabletkach.
20 stycznia 2023 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Sinupret jest dobry. Kupowałam ten w płynie, był efektywniejszy od tego w tabletkach.

Często go stosuje. Dziś zaaplikowalam sobie extra dawe 3x2 u już widzę efekty. Katar w końcu uchodzi bo ja mimo , że noszę czapkę to zawsze mnie łapie w zatokach. Kości mnie łamią ból nóg i ramion. Póki co bez antybiotyku. 
20 stycznia 2023 22:04 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj zapomniałam się przywitać. Zaczytałam się o kamieniach szlachetnych :)
Dobry wieczór :) 

Co ciekawego wyczytałaś?
Ja od roku zaczęłam się tym interesować, ale odróżniam tylko bursztyny i też nie jestem pewna na 100 % ??
20 stycznia 2023 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Co ciekawego wyczytałaś?
Ja od roku zaczęłam się tym interesować, ale odróżniam tylko bursztyny i też nie jestem pewna na 100 % ??

Może to byly kamienie żółciowe ?  
21 stycznia 2023 05:26 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek sobotnio.Dzisiaj Dzien Babci,ja już też Babcia pięciorga Wnucząt.Wszystkim miłego dnia 
21 stycznia 2023 05:27 / 6 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Gorączka w końcu minęła, ale za to katar zaczyna dokuczać
Dziś muszę trochę, bo po południu przyjedzie córka na kawę
Miłej soboty i mało roboty