Powitajki przy kawie 73

21 stycznia 2023 05:33 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Co ciekawego wyczytałaś?
Ja od roku zaczęłam się tym interesować, ale odróżniam tylko bursztyny i też nie jestem pewna na 100 % ??

Bursztyny to ja na kilometr wyczuwam
Ostatnio podobają mi się Tanzanity - może dlatego, że w kolorze moich oczu?
21 stycznia 2023 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Witaj opiekunkowo dzisiaj święto babci  miłego dzionka wszystkim 
21 stycznia 2023 07:24 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Źle spałam . Polopirynę brałam 2x a nogi to mnie tak bolą   jakby mi ktoś ciał piła.  
Dziś dzień babci. Ja wprawdzie narazie nie jestem i raczej się nie zapowiada a wszystkim tutaj babciom Sto lat ????
 
Dobrego dnia dla Was. 
21 stycznia 2023 08:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Źle spałam . Polopirynę brałam 2x a nogi to mnie tak bolą   jakby mi ktoś ciał piła. :placze1: 
Dziś dzień babci. Ja wprawdzie narazie nie jestem i raczej się nie zapowiada a wszystkim tutaj babciom Sto lat ????
 
Dobrego dnia dla Was. :kawa::kawa1:

Dziękuję  w imieniu babć
21 stycznia 2023 08:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może to byly kamienie żółciowe ? :zaklopotanie: :lol1:

???
Kamień kamieniowi nie równy ?
21 stycznia 2023 08:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w Dzień babci ?
Babcią niestety jeszcze nie jestem,ale mam nadzieję, że jeszcze będę
Wszystkim babciom życzę pociechy z wnucząt i lekko pozazdraszczam, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu 
Miłego dnia dla wszystkich. 
Śniegu dosypało przez noc, no i oczywiście prądu brak, nie ma nawet jak kawy zrobić ?
21 stycznia 2023 08:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
21 stycznia 2023 09:00 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry cudownej soboty wszystkim, a Babciom wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta 
21 stycznia 2023 09:01 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
za zdrowie babć 
21 stycznia 2023 10:19 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w świątecznym tonie 
 
Cóż to byłby za świat, gdyby nie było babć .
Wszystkim BABCIOM pociechy z wnucząt życzę i mam taka myśl .Kochajcie mądrze .
21 stycznia 2023 10:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dołączam do życzeń w Dniu babci, żyjmy zdrowo i tak, jak za dawnych, nie-babciowych lat 
U mnie jak u Kiki, tyle że prąd jest,śniegu nasypało i ciągle sypie, ale nie biały puch z nieba leci, tylko taki mokry, drobny, taki co to wpycha się do oczu i nosa. Gdybym wiedziała że tak będzie, nie umawiałabym się z rodziną. Nie wykluczone ,że ich zasypie i nie będzie jak dojechać, od głównej drogi do ich domu to taka tylko utwardzona droga przez las. A pogoda taka,że  koty od Mleczko,wszystkie  trzy???, z łóżka by nie wyszły. Poczekam, zobaczę jak się sytuacja rozwinie. 
Dobrego, pogodnego dnia życzę 
22 stycznia 2023 05:31 / 7 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Wczoraj miałam wideokonferencję z wnukami i córką. Pedepcia wpatrzona w telewizor udawała, że tego nie widzi
Dziś zaplanowałam nicnierobienie, no może dokończę drugą, cieplejszą czapkę
Miłej i spokojnej niedzieli
22 stycznia 2023 05:53 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie i podobnie jak Malgi mam dziś w planach nicnierobienie.Obiad mam przygotowany, Seniorkę wczoraj wyduszowałam,to czas przeznaczę na czytanie.Teraz czeka na mnie kawa,a Wam życzę miłej, bezstresowej niedzieli i zdrowia dla naszych przeziębionych Koleżanek ??☕☘️
22 stycznia 2023 07:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Gardło boli nadal ale kuracja trwa..
Tutaj zaczyna się hardrock. Seniorka koncerty daje prawie całe noce. Niestety choroba postępuje i będzie coraz gorzej. Lekowo trzeba ją dobrze ustawić i / albo czekać na śmierć. Senior każe mi do niej wstawać w nocy. Ja mu oznajmiłam że ja jej nie pomogę bo ani ona nie chce siku tylko fachowej pomocy w postaci leków lub zastrzyków. 
Senior z rakiem trzustki w Anemii i hemoglobinie tylko 7.2 kolacji nie je już 3 dzień. No niestety jest dorosły i ja mu na sile nie wcisne. Do tego dochodzi jego załamanie psychiczne bo na głos wypowiada co najchętniej by zrobił z nią i że sobą 
Ja mu tylko zasugerowakam że seniorka potrzebuje opieki lekarza a i on psychiatry . Boje się żeby tu nie doszło do tragedii. Jemy nie zależy . Dzieci nie mają . On sam mówi że dom i wszystko co ma idzie na państwo. 
Wszystko zgłosiłam do agencji i jutro będą podejmować jakieś kroki w tej sprawie . Była przerażona tym co mówie. 
Ale nic to póki co spokojnej niedzieli i dla dziadków lub mężów babć Sto lat. ???☕
 
22 stycznia 2023 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Gardło boli nadal ale kuracja trwa..:blee:
Tutaj zaczyna się hardrock. Seniorka koncerty daje prawie całe noce. Niestety choroba postępuje i będzie coraz gorzej. Lekowo trzeba ją dobrze ustawić i / albo czekać na śmierć. Senior każe mi do niej wstawać w nocy. Ja mu oznajmiłam że ja jej nie pomogę bo ani ona nie chce siku tylko fachowej pomocy w postaci leków lub zastrzyków. 
Senior z rakiem trzustki w Anemii i hemoglobinie tylko 7.2 kolacji nie je już 3 dzień. No niestety jest dorosły i ja mu na sile nie wcisne. Do tego dochodzi jego załamanie psychiczne bo na głos wypowiada co najchętniej by zrobił z nią i że sobą :-(
Ja mu tylko zasugerowakam że seniorka potrzebuje opieki lekarza a i on psychiatry . Boje się żeby tu nie doszło do tragedii. Jemy nie zależy . Dzieci nie mają . On sam mówi że dom i wszystko co ma idzie na państwo. 
Wszystko zgłosiłam do agencji i jutro będą podejmować jakieś kroki w tej sprawie . Była przerażona tym co mówie. 
Ale nic to póki co spokojnej niedzieli i dla dziadków lub mężów babć Sto lat. ???☕
 

Dusia, rzeczywiście,sytuacja na Stelli straszna.Trzymam kciuki, żeby agencja zadziałała,a Seniorce dali leki nasenne.Trzymaj się,bo to bardzo obciążające psychicznie mimo, że mowisz, że nie wstajesz w nocy.