Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

20 stycznia 2023 11:33 / 4 osobom podoba się ten post
Też szpinak z rybą i ziemniakami  sałata 
20 stycznia 2023 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
Nic. Ja apetytu nie mam . Nawet jogurtu nie mogę dojść. Dla babci wyjęłam zupę z zamrażarki. Senior po wczorajszej chemii też dopiero co wstał i zjadł późne śniadanie. Może na wieczór co uszykuje sobie i jemu jak nam apetyt wróci. 
20 stycznia 2023 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zapomniałam napisać co jutro na obiad kotlet tłuczony , panierowany w bułce i płatkach migdałowych ( tak robią w Austrii )do tego zrobię surówkę z marchewki ( udało mi się kupić u sołtysa ) . Jak już tłukę to ziemniaki też utłuke z masłem , mleczkiem i koperkiem :glodny::mniam:

Poprawka .
Z kiszoną kapustą zasmażaną zamiast marchewki . większościa głosów .
20 stycznia 2023 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Poprawka .
Z kiszoną kapustą zasmażaną zamiast marchewki . większościa głosów .

Też głosuję za kiszoną zasmażaną 
20 stycznia 2023 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
Bratkartofel, fasolka szparagowa i sosik koperkowy
20 stycznia 2023 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Bratkartofel, fasolka szparagowa i sosik koperkowy:mniam:

Wersja wege, coś dla mojej pedepci 
20 stycznia 2023 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też głosuję za kiszoną zasmażaną :-)

Styknie dla Ciebie 
20 stycznia 2023 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Styknie dla Ciebie :mniam:

?
20 stycznia 2023 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
Jutro biały barszcz oczywiście  na  białej kiełbasie , parę grzybków suszonych ,jajka  ,chrzan .
Ziemniaki tłuczone okraszone wędzonym boczkiem z cebulką .
Boczek zrobię w formie czipsów i uloze na ziemniakach .Ozdobie zielonym koperkiem .
I jak to brzmi ?
20 stycznia 2023 18:39 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jutro biały barszcz oczywiście  na  białej kiełbasie , parę grzybków suszonych ,jajka  ,chrzan .
Ziemniaki tłuczone okraszone wędzonym boczkiem z cebulką .
Boczek zrobię w formie czipsów i uloze na ziemniakach .Ozdobie zielonym koperkiem .
I jak to brzmi ?

No fajnie, szczególnie  te  boczkowe chipsy
21 stycznia 2023 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa nie wiem jaka, bratową gotuje. Ja robię karkowkę z piekarnika w sosie słodko kwaśnym, już się piecze. I kiszona zasmażana też już gotowa. Zabiorę ze sobą, jak pojadę a jak nie,to nie wiem co z tym zrobię. Kapustkę zjem,ale 1,5 kg karkówki? 
21 stycznia 2023 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zupa nie wiem jaka, bratową gotuje. Ja robię karkowkę z piekarnika w sosie słodko kwaśnym, już się piecze. I kiszona zasmażana też już gotowa. Zabiorę ze sobą, jak pojadę a jak nie,to nie wiem co z tym zrobię. Kapustkę zjem,ale 1,5 kg karkówki? 

Zaprosisz przyjaciółki , które na piechotę zdołają przyjść i będzie zabawa  a tak na poważnie to zanrozisz w pojemnikch lub na gorąco w słoiki. 
Smacznego ???
21 stycznia 2023 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie zachwilkę wjedzie na stól cukinia zapiekanka  z mięsem mielonym,serem i ziolamiMizeria  z ogórków  ze szczypiorkiem.Dla PDP sos pieczeniowy. 
21 stycznia 2023 12:08 / 4 osobom podoba się ten post
Sos pieczarkowy. Trochę dodałam startej marchewki żeby babcia jakieś witaminki zjadła. Do tego ziemniaki tłuczone. Wolę makaron ale chcę żeby babcia zjadła . I rzeczywiście zjadła miseczkę .  
21 stycznia 2023 12:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaprosisz przyjaciółki , które na piechotę zdołają przyjść i będzie zabawa :zespol muzyczny1::zespol muzyczny::szampan: a tak na poważnie to zanrozisz w pojemnikch lub na gorąco w słoiki. 
Smacznego ???

Udało się bez kombinowania. Przestało sypać, temperatura na plusie więc zaraz będzie chlapa. Chyba że znów posypie. Gary zapakowane, ja zwarta i gotowa czekam na brata, który zaraz po mnie przyjedzie