W co wierzymy lub nie wierzymy

17 marca 2023 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Może niektórych zainteresuje,a innych zbulwersuje ten temat.Ja wierzę że matryks nami manipuluję,a wiekaszosc nie zdaje sobie z tego sprawy są uśpieni!Myślimy że życie do nas należy a my tylko znaleźliśmy się na ziemi po podpisaniu umowy kontraktu biorąc na siebie to co myślimy że słuszne ,przez manipulacje z gadzamy się.Teraz np.programuja nas przez tv wszak informację często powtarzane docierają do umysłu i wierzymy w to.Tyle tysięcy lat jesteśmy oszukiwani , karmią się nasza energia itp Gdy się budzimy zaczynamy rozumieć szukać wyjścia z matni,ale te gady i tak wciąż probuja nami manipulować!Ale to już od nas zależy czy damy się!.Czy wierzycie że we wszechświecie jesteśmy sami.Ja wierzę że jest dużo więcej  agresorów, najeźdźców,ale też inne cywilizacje jak my.To tak w skrócie ciekawa jestem jakie wywołam emocje w was.A ja wierzę w Storce,prastare źródło,ojca naszych dusz można nazywać jak ktoś chce.Co mu serce ❤️ podpowie.
17 marca 2023 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
W pełni się zgadzam
17 marca 2023 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
Tamara

W pełni się zgadzam:zly komputer:

Superrrr.Ale więcej  coś gdybyś mogła dodać był by interesujący temat.Ale jeżeli nic więc to też dobrze?
18 marca 2023 08:27 / 7 osobom podoba się ten post
Mówili, że Ammanitka rozjaśnia umysł. A ja nie wierzyłam. W przyszłym roku sama spróbuję
Nie oglądam TVP i nie słucham ich wiadomości.
Nie daję się ogłupiać.
Ale wierzę, że jest wszechświat równoległy i inne cywilizacje, bo nasza Ziemia to w Kosmosie jest jak ziarnko piasku w piaskownicy.
18 marca 2023 09:15 / 5 osobom podoba się ten post
Co do świata równoleglego czy nawet światów to wciąż badane są hipotezy ,że światy owe mogą istnieć w pobliżu zagięć czasoprzestrzeni czyli tam gdzie grawitacja jest bezkresna. Czy istnieją inne cywilizacje? Jak mi mówił mój obecnie nieżyjący już pdp ( kowid w pflegeheimie nie zabawił się długo jego kosztem ) , to jakieś sygnały choć słabiutkie docierają, ale to za mało aby coś twierdzić na pewno. Wierzyć można, ale my raczej nie dożyjemy bliskich spotkań trzeciego stopnia, bo to są odległości miliardów lat świetlnych. Może już wysłali sygnał i dotrze w następnej erze? Musimy czekać chyba że ziemskie możliwości badawcze się poprawia bo na razie nie dysponujemy oszałamiająca artyleria.
Mnie to jednak specjalnie nie martwi , bo i na naszej planecie gwiazdy zobaczyc można . Nie tylko jak się przydzwoni głową w polke, ale w znacznie przyjemniejszych syt. Może po Amanitce , kto wie ?? 
Mam swój raj na ziemi, który składa się i lepszych i gorszych chwil. Staram się żyć tak, aby na tiket do tego wszechzrodla zarobić, czy mnie tam wyślą nie wiem, ale mam nadzieję na równie piękne widoki, jakimi mogę się delektować tutaj. Dzień dobry w słoneczna sobotę, niedawno wstaliśmy , zaraz śniadanie a potem gdzieś se wyrywamy .
04 kwietnia 2023 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Mówili, że Ammanitka rozjaśnia umysł. A ja nie wierzyłam. W przyszłym roku sama spróbuję:aniolki:
Nie oglądam TVP i nie słucham ich wiadomości.
Nie daję się ogłupiać.
Ale wierzę, że jest wszechświat równoległy i inne cywilizacje, bo nasza Ziemia to w Kosmosie jest jak ziarnko piasku w piaskownicy.

Dokładnie Malgi
04 kwietnia 2023 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co do świata równoleglego czy nawet światów to wciąż badane są hipotezy ,że światy owe mogą istnieć w pobliżu zagięć czasoprzestrzeni czyli tam gdzie grawitacja jest bezkresna. Czy istnieją inne cywilizacje? Jak mi mówił mój obecnie nieżyjący już pdp ( kowid w pflegeheimie nie zabawił się długo jego kosztem ) , to jakieś sygnały choć słabiutkie docierają, ale to za mało aby coś twierdzić na pewno. Wierzyć można, ale my raczej nie dożyjemy bliskich spotkań trzeciego stopnia, bo to są odległości miliardów lat świetlnych. Może już wysłali sygnał i dotrze w następnej erze? Musimy czekać chyba że ziemskie możliwości badawcze się poprawia bo na razie nie dysponujemy oszałamiająca artyleria.
Mnie to jednak specjalnie nie martwi , bo i na naszej planecie gwiazdy zobaczyc można . Nie tylko jak się przydzwoni głową w polke, ale w znacznie przyjemniejszych syt. Może po Amanitce , kto wie ?? 
Mam swój raj na ziemi, który składa się i lepszych i gorszych chwil. Staram się żyć tak, aby na tiket do tego wszechzrodla zarobić, czy mnie tam wyślą nie wiem, ale mam nadzieję na równie piękne widoki, jakimi mogę się delektować tutaj. Dzień dobry w słoneczna sobotę, niedawno wstaliśmy , zaraz śniadanie a potem gdzieś se wyrywamy .

Jak nie damyzlapac się w sidła to pójdziemy tam gdzie jest pięknie panuje dobro ,miłość bez wojen itp ja przynajmniej staram się do tego przygotować .No przecież nie znamy dnia ani godziny
04 kwietnia 2023 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co do świata równoleglego czy nawet światów to wciąż badane są hipotezy ,że światy owe mogą istnieć w pobliżu zagięć czasoprzestrzeni czyli tam gdzie grawitacja jest bezkresna. Czy istnieją inne cywilizacje? Jak mi mówił mój obecnie nieżyjący już pdp ( kowid w pflegeheimie nie zabawił się długo jego kosztem ) , to jakieś sygnały choć słabiutkie docierają, ale to za mało aby coś twierdzić na pewno. Wierzyć można, ale my raczej nie dożyjemy bliskich spotkań trzeciego stopnia, bo to są odległości miliardów lat świetlnych. Może już wysłali sygnał i dotrze w następnej erze? Musimy czekać chyba że ziemskie możliwości badawcze się poprawia bo na razie nie dysponujemy oszałamiająca artyleria.
Mnie to jednak specjalnie nie martwi , bo i na naszej planecie gwiazdy zobaczyc można . Nie tylko jak się przydzwoni głową w polke, ale w znacznie przyjemniejszych syt. Może po Amanitce , kto wie ?? 
Mam swój raj na ziemi, który składa się i lepszych i gorszych chwil. Staram się żyć tak, aby na tiket do tego wszechzrodla zarobić, czy mnie tam wyślą nie wiem, ale mam nadzieję na równie piękne widoki, jakimi mogę się delektować tutaj. Dzień dobry w słoneczna sobotę, niedawno wstaliśmy , zaraz śniadanie a potem gdzieś se wyrywamy .

Jak nie damyzlapac się w sidła to pójdziemy tam gdzie jest pięknie panuje dobro ,miłość bez wojen itp ja przynajmniej staram się do tego przygotować .No przecież nie znamy dnia ani godziny:
05 kwietnia 2023 06:37 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Jak nie damyzlapac się w sidła to pójdziemy tam gdzie jest pięknie panuje dobro ,miłość bez wojen itp ja przynajmniej staram się do tego przygotować .No przecież nie znamy dnia ani godziny::to nie ja:

Czy pójdziemy to nie wiadomo ?Nikt nie wie czy będziemy mieć nogi czy jak to się będzie odbywać. Czy będą takie ziemskie mierzalne odległości? Trudno pojąć ?
05 kwietnia 2023 11:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy pójdziemy to nie wiadomo ?Nikt nie wie czy będziemy mieć nogi czy jak to się będzie odbywać. Czy będą takie ziemskie mierzalne odległości? Trudno pojąć ?

Nie czasu tam nie będzie,możemy poruszać się obojętnie to tylko tu mam nogi są potrzebne do poruszania się.Jeszcze sobie kupię trylogię Roberta Monroe i uswadomie się więcej.
05 kwietnia 2023 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Nie czasu tam nie będzie,możemy poruszać się obojętnie to tylko tu mam nogi są potrzebne do poruszania się.Jeszcze sobie kupię trylogię Roberta Monroe i uswadomie się więcej.

Elu, trzeba uważać jakie książki czyta się z wypiekami na twarzy , bo różne mogą być tego skutki, czasem opłakane 
Nie sugeruję, że Ty, bo Cię w pewien sposób znam, zaczniesz zaraz uskuteczniac podróże astralne, ale jakby wpadła w niepowołane ręce  Jak juz kupisz to strzeż i nie pisnij ani słówka, bo licho nie śpi  
05 kwietnia 2023 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Elu, trzeba uważać jakie książki czyta się z wypiekami na twarzy , bo różne mogą być tego skutki, czasem opłakane :lol1:
Nie sugeruję, że Ty, bo Cię w pewien sposób znam, zaczniesz zaraz uskuteczniac podróże astralne, ale jakby wpadła w niepowołane ręce :zaklopotanie::-) Jak juz kupisz to strzeż i nie pisnij ani słówka, bo licho nie śpi :czarownica: :smiech2:

Pożyczy mi do poczytania. Ja do niej ostatnio często wpadam po drodze do lub z pracy.
07 kwietnia 2023 07:13 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Elu, trzeba uważać jakie książki czyta się z wypiekami na twarzy , bo różne mogą być tego skutki, czasem opłakane :lol1:
Nie sugeruję, że Ty, bo Cię w pewien sposób znam, zaczniesz zaraz uskuteczniac podróże astralne, ale jakby wpadła w niepowołane ręce :zaklopotanie::-) Jak juz kupisz to strzeż i nie pisnij ani słówka, bo licho nie śpi :czarownica: :smiech2:

Wiem Krysiu ja tylko sama dla swojej wiadomości,szukam odpowiedzi na pytania .A sama pracuje nad sobą w inny sposób wiem czy grozić może podróż astralna??
07 kwietnia 2023 07:14 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Pożyczy mi do poczytania. Ja do niej ostatnio często wpadam po drodze do lub z pracy.:ferrari:

Pewnie że pożyczę jak już poczytam Gosiu
07 kwietnia 2023 16:23 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Wiem Krysiu ja tylko sama dla swojej wiadomości,szukam odpowiedzi na pytania .A sama pracuje nad sobą w inny sposób wiem czy grozić może podróż astralna??

Pewnie , można poczytać. Kiedyś był klasyk "Życie po życiu" pamiętasz?