W co wierzymy lub nie wierzymy

07 kwietnia 2023 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Pożyczy mi do poczytania. Ja do niej ostatnio często wpadam po drodze do lub z pracy.:ferrari:

No co Ty Gosia ?!!!  Ja osobiście nie wglebiam się w takie tematy w myśl przysłowia ".nie wywołuje wilka z lasu " .Można mieć więcej szkody niż pożytku 
Po prostu omijam , to nie dla mnie .
07 kwietnia 2023 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Pewnie , można poczytać. Kiedyś był klasyk "Życie po życiu" pamiętasz?

Tak tak pamiętam ale jeszecze nie czytałam,koleżanką obiecała mi pożyczyć.To sobie przeczytam
08 kwietnia 2023 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

No co Ty Gosia ?!!!  Ja osobiście nie wglebiam się w takie tematy w myśl przysłowia ".nie wywołuje wilka z lasu " .Można mieć więcej szkody niż pożytku 
Po prostu omijam , to nie dla mnie .

Mleczko to tylko strach który może być pożywką ,dla niektórych istot. To że świadomie czytamy czy chcemy wiedzieć co nam odebrano uważam za ważne po to chociażby by umieć się bronić czy chronić wybierać dobra ścieżkę decyzję,nie pozwalać sobą manipulować a od czegoś trzeba zacząć.Wole poczytać i wiedzieć niż być uśpiona i nic nie robić z tym.Ale to moje zdanie każdy ma prawo do swojego.Rozowe chmurki są ładne ale też nie wiemy co kryją.
08 kwietnia 2023 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Mleczko to tylko strach który może być pożywką ,dla niektórych istot. To że świadomie czytamy czy chcemy wiedzieć co nam odebrano uważam za ważne po to chociażby by umieć się bronić czy chronić wybierać dobra ścieżkę decyzję,nie pozwalać sobą manipulować a od czegoś trzeba zacząć.Wole poczytać i wiedzieć niż być uśpiona i nic nie robić z tym.Ale to moje zdanie każdy ma prawo do swojego.Rozowe chmurki są ładne ale też nie wiemy co kryją.

Tu coś widać z góry jak wracałam wieczornym lotem do CH. Ale niedokładnie, ino horyzont :)
10 kwietnia 2023 08:56 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tu coś widać z góry jak wracałam wieczornym lotem do CH. Ale niedokładnie, ino horyzont :)

Tak coś tam wiadac ale nie można rozpoznać a szkoda
11 kwietnia 2023 19:27
Zakręcona Mamuela

Mleczko to tylko strach który może być pożywką ,dla niektórych istot. To że świadomie czytamy czy chcemy wiedzieć co nam odebrano uważam za ważne po to chociażby by umieć się bronić czy chronić wybierać dobra ścieżkę decyzję,nie pozwalać sobą manipulować a od czegoś trzeba zacząć.Wole poczytać i wiedzieć niż być uśpiona i nic nie robić z tym.Ale to moje zdanie każdy ma prawo do swojego.Rozowe chmurki są ładne ale też nie wiemy co kryją.

Ja mam swoją teorię na ten temat .Wolę nie wiedzic ,( bo nie daj Boże uwierzę ) i żyć spokojnie , biorąc na klatę to co sama sprowokuje . 
11 kwietnia 2023 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Tak coś tam wiadac ale nie można rozpoznać a szkoda

To wszystko przez moją pazerność :)robiąc zdjecie wspólpasażera trzymałam za udo, a że się wyrywał to podmiot wyszedł krzywo w kadrze :) 
11 kwietnia 2023 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To wszystko przez moją pazerność :)robiąc zdjecie wspólpasażera trzymałam za udo, a że się wyrywał to podmiot wyszedł krzywo w kadrze :) 

Dobrze że nie było turbulencji ?
11 kwietnia 2023 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

To wszystko przez moją pazerność :)robiąc zdjecie wspólpasażera trzymałam za udo, a że się wyrywał to podmiot wyszedł krzywo w kadrze :) 

Nóż dwóch zeczy na raz nie można robić ??
11 kwietnia 2023 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja mam swoją teorię na ten temat .Wolę nie wiedzic ,( bo nie daj Boże uwierzę ) i żyć spokojnie , biorąc na klatę to co sama sprowokuje . 

No to śpij i dalej śnij a Boga do tego nie mieszaj bo on jest w każdej zistocie
11 kwietnia 2023 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

No to śpij i dalej śnij a Boga do tego nie mieszaj bo on jest w każdej zistocie

A to już moja sprawa .Nie mieszam Boga użyłam potocznego odnośnika  ,przecież często tak sie mówi .
11 kwietnia 2023 23:15 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

:-)Nóż dwóch zeczy na raz nie można robić ??

Można . Tylko trzeba szybko w te i nazod 
12 kwietnia 2023 08:32 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Można . Tylko trzeba szybko w te i nazod :lol1:

12 kwietnia 2023 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

:lol1:

Trochę crazy też trzeba być :) 
13 kwietnia 2023 15:49
tina 100%

Trochę crazy też trzeba być :) 

A pewno że tak