Powitajki przy kawie 74

06 czerwca 2023 08:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie,u mnie też gorąc się zapowiada ?,tylko mojej Pedepci zawsze zimno ?.
Dorota coś pisze o dniu LEGO, cóż, nie pobawię się, klocków nie mamy 
Seniorka w łazience, trochę to potrwa bo duszuje się każdego ranka,to idę robić śniadanie. Trzymajcie się. Maluda też, może dzisiaj na sytuację z innej perspektywy spojrzy i okaże się,że nie jest taka totalna wtopa?
Miłego dnia 
06 czerwca 2023 08:32 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie 
Jeszcze nie jest za ciepło, słońce gdzieś przebija się zza chmur. 
Już po śniadaniu, tak po wpół do ósmej robię. Tradycyjnie miseczka płatków owsianych i Zopf z masłem. Herbatka, jaką lubi. Po śniadaniu przynoszę mu jego biuro, haha. W koszyku od rolatorka ma dokumenty, kalendarze i tak sobie w kuchni przy stole przegląda. Też musi trochę posiedzieć. O 9 pójdzie do łóżka, a ja na małe zakupy.
Tak dzień minie, po południu przyjdzie jeszcze Mirela posortować leki na cały tydzień. 
06 czerwca 2023 08:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witajcie,u mnie też gorąc się zapowiada ?,tylko mojej Pedepci zawsze zimno ?.
Dorota coś pisze o dniu LEGO, cóż, nie pobawię się, klocków nie mamy :-)
Seniorka w łazience, trochę to potrwa bo duszuje się każdego ranka,to idę robić śniadanie. Trzymajcie się. Maluda też, może dzisiaj na sytuację z innej perspektywy spojrzy i okaże się,że nie jest taka totalna wtopa?
Miłego dnia :angel3:

Mój senior też ciągle chodził odziany od stóp do głów . Nawet na tarasie w słoneczku chciał kamizelkę bo mu ciągle zimno było. 
06 czerwca 2023 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witajcie,u mnie też gorąc się zapowiada ?,tylko mojej Pedepci zawsze zimno ?.
Dorota coś pisze o dniu LEGO, cóż, nie pobawię się, klocków nie mamy :-)
Seniorka w łazience, trochę to potrwa bo duszuje się każdego ranka,to idę robić śniadanie. Trzymajcie się. Maluda też, może dzisiaj na sytuację z innej perspektywy spojrzy i okaże się,że nie jest taka totalna wtopa?
Miłego dnia :angel3:

trzeba zamówić bLEGo 
Póki co miłego dnia
06 czerwca 2023 09:37 / 5 osobom podoba się ten post
Tak sobie czytam oferty zamieszczane przez agencję i nie raz nie dwa mam uśmiech na twarzy 
Jakby było mniej picu s więcej prawdy to może i chętnych byłoby też więcej 
Te określenia ' życzliwy podopieczny "  " sympatyczna podopieczna " i takie tam  egzaltowane określenia mnie śmieszą .Skąd takie wnioski wysnuwa agencja ? Wszystko okazuje się w praniu  Więcej szczerości i prawdy należy się potencjalnej opiekunce 
!!!!!!!!!!!!!!!! .
06 czerwca 2023 10:41 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tak sobie czytam oferty zamieszczane przez agencję i nie raz nie dwa mam uśmiech na twarzy 
Jakby było mniej picu s więcej prawdy to może i chętnych byłoby też więcej 
Te określenia ' życzliwy podopieczny "  " sympatyczna podopieczna " i takie tam :cheerleaderka2: egzaltowane określenia mnie śmieszą .Skąd takie wnioski wysnuwa agencja ? Wszystko okazuje się w praniu :-) Więcej szczerości i prawdy należy się potencjalnej opiekunce 
!!!!!!!!!!!!!!!! .

To prawda. Śmieszą mnie zachęty w postaci "całe piętro dla opiekunki",tylko kiedy ma z niego korzystać,jak podopieczni mocno schorowani, wymagający podnoszenia,sadzania,ciągłej obecności opiekunki? Wolę pokój w mieszkaniu, wspólną łazienkę,niekomfortowe warunki mieszkaniowe a komfortowe,spokojne warunki pracy.
06 czerwca 2023 13:17 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To prawda. Śmieszą mnie zachęty w postaci "całe piętro dla opiekunki",tylko kiedy ma z niego korzystać,jak podopieczni mocno schorowani, wymagający podnoszenia,sadzania,ciągłej obecności opiekunki? Wolę pokój w mieszkaniu, wspólną łazienkę,niekomfortowe warunki mieszkaniowe a komfortowe,spokojne warunki pracy.

Potem słyszy się w busie, miałam całe piętro, basen, taras ....... a wolnego brak 
06 czerwca 2023 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Potem słyszy się w busie, miałam całe piętro, basen, taras ....... a wolnego brak 

Nie raz o tym słyszałam ?. Nie korzystam ale mam. I mam o czym opowiadać 
06 czerwca 2023 17:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczne popołudnie 
Dopiero zajrzałam na forum, najpierw musiałam przejąć obowiązki, chociaż to nie nowe miejsce, byłam tu wcześniej.
Wygląda że prawie nic się nie zmieniło, więc trzymam się myśli, że będzie ok i szybko minie.
06 czerwca 2023 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Witam w słoneczne popołudnie :kwiatek dla ciebie2:
Dopiero zajrzałam na forum, najpierw musiałam przejąć obowiązki, chociaż to nie nowe miejsce, byłam tu wcześniej.
Wygląda że prawie nic się nie zmieniło, więc trzymam się myśli, że będzie ok i szybko minie.:-)

Oby tak było spokojnie i leniwie. 
06 czerwca 2023 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Oby tak było spokojnie i leniwie. :-)

Dziękuję 
06 czerwca 2023 20:09 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dobry,świtkiem ,rankiem.Tak już mam, że pierwszą noc pomimo zmeczenia bardziej przeleze niż prześpię.W dodatku tak tu skrzypi wszędzie podłoga, że schodząc po kawę,myślałam,że wszystkich pobudzę.Zobaczymy,,co przyniesie dzisiejszy dzień no i czekam na decyzję firmy.Ptaszki już świergolą, będzie znowu upalny dzień.No,to trzymta się ludziska.Zajrzę później ?☕

Dzisiaj lepiej sytuacja wygląda? Czy zmuenusz? Powodzenia
06 czerwca 2023 21:31 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzisiaj lepiej sytuacja wygląda? Czy zmuenusz? Powodzenia

Gdy napisałam agencji, że wypowiadam umowę,odrazu się odezwali.Niemiecka agentura poprzez moją poprosiła,zebym została jeszcze co najmniej tydzień,bo szukają innej nieświadomej.Zaznaczyłam, że zostanę pod warunkiem, że nie będzie opcji transferu.Syn przychodzi codziennie,sadza ojca na wózek i usiłuje mi wmówić, że on jeszcze dwa tygodnie temu chodził po schodach z opiekunką i cwiczył na rowerze.Nawet nie dotykam go,hdy tamten podnosi seniora z łozka,a wieczorem zadzwoniłam, że ma przyjsc,bo ojciec zasypia.Nie powiem,był w ciągu 5minut,ale tam pewnie pod moim adresem rzucał joby.Loto mi to.Najgorsze, że znowu nie mogę pogadać,bo Senior z racji Parkinsona mówi niewyraznie,tylko synowie w sumie Go rozumieją,ja tylko zdawkowe slowa.Dal kasę na zakupy i jutro wleke się do Edeki, tutaj w czwartek nie ma swieta.Co dalej i na jak długo,obaczymy.
06 czerwca 2023 21:36 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Gdy napisałam agencji, że wypowiadam umowę,odrazu się odezwali.Niemiecka agentura poprzez moją poprosiła,zebym została jeszcze co najmniej tydzień,bo szukają innej nieświadomej.Zaznaczyłam, że zostanę pod warunkiem, że nie będzie opcji transferu.Syn przychodzi codziennie,sadza ojca na wózek i usiłuje mi wmówić, że on jeszcze dwa tygodnie temu chodził po schodach z opiekunką i cwiczył na rowerze.Nawet nie dotykam go,hdy tamten podnosi seniora z łozka,a wieczorem zadzwoniłam, że ma przyjsc,bo ojciec zasypia.Nie powiem,był w ciągu 5minut,ale tam pewnie pod moim adresem rzucał joby.Loto mi to.Najgorsze, że znowu nie mogę pogadać,bo Senior z racji Parkinsona mówi niewyraznie,tylko synowie w sumie Go rozumieją,ja tylko zdawkowe slowa.Dal kasę na zakupy i jutro wleke się do Edeki, tutaj w czwartek nie ma swieta.Co dalej i na jak długo,obaczymy.

Chociaż dobre to . Agencje kłamały i będą kłamać  . Stan zdrowia mógł się drastycznie pogorszyć . Może by Pflegedienst zatrudnili . Do transferu? Reszta pewnie do ogarnięcia. 
Oby nowe zlecenie było rzetelne . 
06 czerwca 2023 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Gdy napisałam agencji, że wypowiadam umowę,odrazu się odezwali.Niemiecka agentura poprzez moją poprosiła,zebym została jeszcze co najmniej tydzień,bo szukają innej nieświadomej.Zaznaczyłam, że zostanę pod warunkiem, że nie będzie opcji transferu.Syn przychodzi codziennie,sadza ojca na wózek i usiłuje mi wmówić, że on jeszcze dwa tygodnie temu chodził po schodach z opiekunką i cwiczył na rowerze.Nawet nie dotykam go,hdy tamten podnosi seniora z łozka,a wieczorem zadzwoniłam, że ma przyjsc,bo ojciec zasypia.Nie powiem,był w ciągu 5minut,ale tam pewnie pod moim adresem rzucał joby.Loto mi to.Najgorsze, że znowu nie mogę pogadać,bo Senior z racji Parkinsona mówi niewyraznie,tylko synowie w sumie Go rozumieją,ja tylko zdawkowe slowa.Dal kasę na zakupy i jutro wleke się do Edeki, tutaj w czwartek nie ma swieta.Co dalej i na jak długo,obaczymy.

Stukaj, stukaj może coś mają dobrego 
Nie jest możliwe, że przy parkinsonie tak szybko nastąpiło pogorszenie.Ta choroba postępuje latami i długo trzeba czekać, żeby chory zapomniał jak się chodzi .Bo to na tym polega .Przyjdzie czas , że xapomni jak się przełyka .To straszna choroba najgorsze w tym, że człowiek długo zdaje sobie sprawę co nastąpi i jest bezsilny. Można ją tylko spowolnić  . Trzymaj się i dzwoń niech coś szukają dla ciebie.