Powitajki przy kawie 74

05 czerwca 2023 15:28 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tutaj też daje ostro. Właśnie wróciłam ze spaceru,miał być szybki marsz,ale co będę gnała jak nogi nie chcą :oczko1:.
Przyspieszałam tylko na widok biegających,qr..  mać, myślałam, dają radę biec to i ja nie będę szurać nogami jak moja podopieczna :lol1: 
Przypomniałaś o piffku, muszę z piwnicy przynieść i do lodówki wstawić. Co prawda to tylko Pilsner 0,00%,ale zawsze coś :-)

Masz rację . Za gorąco ma,%%%  .
05 czerwca 2023 15:28 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

No ,  to takie słowo,które można użyć nawet jako przecinek :wysmiewa:

Oj,przyznam się ,że jak Pedepcia ma gorszy dzień,tzn tak zakręcona czy "odementowana",że przez cały dzień,co 2 minuty pyta jaki dzień mamy, czy dzisiaj tutaj nocujemy czy Ile ma lat,to aż żałuję że głośno tego przecinka wyrazić nie mogę 
05 czerwca 2023 15:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj,przyznam się ,że jak Pedepcia ma gorszy dzień,tzn tak zakręcona czy "odementowana",że przez cały dzień,co 2 minuty pyta jaki dzień mamy, czy dzisiaj tutaj nocujemy czy Ile ma lat,to aż żałuję że głośno tego przecinka wyrazić nie mogę :hihi:

A ja lubię takie pytania , zawsze odwracalam sytuację i też pytałam 
Często kabaret był .
 
05 czerwca 2023 15:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja lubię takie pytania , zawsze odwracalam sytuację i też pytałam 
Często kabaret był .
 

Jak siedzimy na tarasie i rozmawiamy, właśnie w takim stylu pytającym,to sąsiedzi mają kabaret . Na balkonie nad nami wszystko słychać,a ja nie widzę czy ktoś tam jest. Sąsiadka kiedyś do mnie mówi, Gusia,nie wiem jak można mieć tyle cierpliwości? Wchodzisz w świat seniorki i rozmawiasz z nią tak, jakbyś wierzyła w to,co ona mówi. Wczoraj o 21:30 szukałyśmy Mimi, kotki (nie mamy żadnego kota) bo się biedna gdzieś poszwendała i nie wraca. Nawet sąsiadów (siedzieli jeszcze w ogrodzie) pytałyśmy,czy jej nie widzieli. W końcu jedna pani załapała o co kaman i powiedziała, że tak, widziała,ma się dobrze i dzisiaj Gisela wzięła ją na noc ?.
Całe szczęście, jeszcze byśmy do rana poszukiwania prowadziły 
05 czerwca 2023 19:09 / 6 osobom podoba się ten post
Totalna wtopa,demencja i zaawansowany Parkinson.Nie wiem,czy nie przejadę w inne miejsce.Senior miał być przy rolatorze,a praktycznie jest lezacy.Odmowiłam korzystania z lifta,moj ktegosłup jest dla mnie b.wazny.Nawet firma proponowała mi większą kasę.Zmienniczka zjezdza jutro po dziewieciu dniach pracy.Rynce już mi opadają.
05 czerwca 2023 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Totalna wtopa,demencja i zaawansowany Parkinson.Nie wiem,czy nie przejadę w inne miejsce.Senior miał być przy rolatorze,a praktycznie jest lezacy.Odmowiłam korzystania z lifta,moj ktegosłup jest dla mnie b.wazny.Nawet firma proponowała mi większą kasę.Zmienniczka zjezdza jutro po dziewieciu dniach pracy.Rynce już mi opadają.

05 czerwca 2023 19:41 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Totalna wtopa,demencja i zaawansowany Parkinson.Nie wiem,czy nie przejadę w inne miejsce.Senior miał być przy rolatorze,a praktycznie jest lezacy.Odmowiłam korzystania z lifta,moj ktegosłup jest dla mnie b.wazny.Nawet firma proponowała mi większą kasę.Zmienniczka zjezdza jutro po dziewieciu dniach pracy.Rynce już mi opadają.


Maluda,czemu tak uparcie trzymasz się tej firmy?. Naprawdę bardzo mi przykro i współczuję,to co Cię ostatnio spotyka to jakiś horror,nic,,ltylko krzyczeć się chce 
05 czerwca 2023 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Totalna wtopa,demencja i zaawansowany Parkinson.Nie wiem,czy nie przejadę w inne miejsce.Senior miał być przy rolatorze,a praktycznie jest lezacy.Odmowiłam korzystania z lifta,moj ktegosłup jest dla mnie b.wazny.Nawet firma proponowała mi większą kasę.Zmienniczka zjezdza jutro po dziewieciu dniach pracy.Rynce już mi opadają.

05 czerwca 2023 21:32 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Totalna wtopa,demencja i zaawansowany Parkinson.Nie wiem,czy nie przejadę w inne miejsce.Senior miał być przy rolatorze,a praktycznie jest lezacy.Odmowiłam korzystania z lifta,moj ktegosłup jest dla mnie b.wazny.Nawet firma proponowała mi większą kasę.Zmienniczka zjezdza jutro po dziewieciu dniach pracy.Rynce już mi opadają.

Nie!!!???
06 czerwca 2023 04:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry,świtkiem ,rankiem.Tak już mam, że pierwszą noc pomimo zmeczenia bardziej przeleze niż prześpię.W dodatku tak tu skrzypi wszędzie podłoga, że schodząc po kawę,myślałam,że wszystkich pobudzę.Zobaczymy,,co przyniesie dzisiejszy dzień no i czekam na decyzję firmy.Ptaszki już świergolą, będzie znowu upalny dzień.No,to trzymta się ludziska.Zajrzę później ?☕
06 czerwca 2023 06:07 / 5 osobom podoba się ten post
Witam! Zapowiada się piękny słoneczny dzień. O 12 godz. zgarnia mnie koleżanka. Będzie  plażing Życzę  wszystkim  udanego dnia.
             
06 czerwca 2023 06:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u nas pada deszcz,jeśli to można nazwac deszczem .Ważne, że jest mokro 
Dzisiaj wtorek, nareszcie ułożyłam sobie plan na piątek  . Goście przyjadą około 14 tej podam obiad  - polędwiczki w sosie kurkowym  na deser .torcik owocowy . Kupię im po 1 kg naszych truskawek, które już zamówiłam i po kubku z Bolesławca na pamiątkę .Lubią ten fajans  .Pojadą do domu pod wieczór i nastanie bloga cisza .
I to mój plan 
 
Dobrego dnia życzę .
06 czerwca 2023 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

:aniolki:
Maluda,czemu tak uparcie trzymasz się tej firmy?. Naprawdę bardzo mi przykro i współczuję,to co Cię ostatnio spotyka to jakiś horror,nic,,ltylko krzyczeć się chce :-(

Ja już nawet nic nie piszę Kruszynvr .Żal mi jej, że tak trafia, ale jak w tej piosence ,.... " kowalem swego losu , każdy bywa sam .
.... , bywa że kuc można w innej kuźni 
 
 
 
06 czerwca 2023 06:48 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  I u mnie już słoneczko ? jest, ptaki ? spiewają i nawet bażanty pod okno przyszły . Moje kochanie ❤️ już psa wypuścił z kojca i zaraz kawka i śniadanko.  Dziś lecę do krawcowej bo musi mi troszkę skrócić sukienkę bo sandałki na niskim obcasie mam i nie chce zamiatać podłóg. 
Dziś też robię sobie spacer z kosiarka żeby do roboty złapać troszkę słoneczka na ramiona. 
Spokojnego dnia opiekunkowo tym co w domach i w pracy. 
06 czerwca 2023 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo u mnie też już 20 stopni . Rolety nie podciągamy. My LEGO dnia . 
Maluda trzymaj się