Oswajanie Marsjanina, czyli o facetach z Marsa

03 sierpnia 2014 19:13
lena7

Jak najbardziej teraz w temacie: wrócilam z kijków włąśnie i idę sobie ulicą Batorego. Naprzeciw idzie pan wstawiony z siatą piw, ale pan z tych normalnych i nie meneli. Zatrzymuje się 10m przede mną, gapi się na moje cycki i gdy go minełam powiedział "no i gitara"
:DDDDDDDD
Przewidywalne? Przewidywalne!

masz wyobraznie ha ha i dobrze hihi.Moze pan nie gapil sie wcale na twoje piersi tylko jako humanista i esteta hihi nie mogl pogodzic ze soba kolorow wlosow koszulki i spodni ha ha.
Przewidywalne ?? Oczywiscie ze tak.Tak jak dla ciebie tak i dla niego bylo wiadome z gory nie zatrzymasz.Gdybys byla z Marsa i jakas Wenus gapila by sie na ciebie to bys sie zatrzymala i zagadala.A jak nie zrobilas tego  "No i gitara" idziemy kazde w swoja strone
03 sierpnia 2014 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
lena7

Jak najbardziej teraz w temacie: wrócilam z kijków włąśnie i idę sobie ulicą Batorego. Naprzeciw idzie pan wstawiony z siatą piw, ale pan z tych normalnych i nie meneli. Zatrzymuje się 10m przede mną, gapi się na moje cycki i gdy go minełam powiedział "no i gitara"
:DDDDDDDD
Przewidywalne? Przewidywalne!

Kiedyś czekałam w kolejce w banku i przy jednym ze stanowisk stała para : on wysoki zbudowany-typowy kark bezmózgowiec,ona ładna blondynka średniego wzrostu.
Najbardziej jednak zwracał uwagę jej dekolt,miała bluzkę koszulową dość nisko rozpiętą gdzie widać było zaokrąglone piersi,ale były tak ładne,że wszyscy bez wyjątku gapili się tylko na nią. Sama tak się zagapiłam,że pani konsultantka musiała wołac "nastepny proszę" hahahahahah .
Lenka,jeśli masz ładny biust i dodatkowo podskakuje kiedy szybko idziesz to nie dziw się,że każdy się przygląda,ale tylko facetowi wypada odezwać się na głos.
03 sierpnia 2014 19:25
ORIM

masz wyobraznie ha ha i dobrze hihi.Moze pan nie gapil sie wcale na twoje piersi tylko jako humanista i esteta hihi nie mogl pogodzic ze soba kolorow wlosow koszulki i spodni ha ha.
Przewidywalne ?? Oczywiscie ze tak.Tak jak dla ciebie tak i dla niego bylo wiadome z gory nie zatrzymasz.Gdybys byla z Marsa i jakas Wenus gapila by sie na ciebie to bys sie zatrzymala i zagadala.A jak nie zrobilas tego  "No i gitara" idziemy kazde w swoja strone

Orim, bujać to my, a nie nas :))))))))))))))
03 sierpnia 2014 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Kiedyś czekałam w kolejce w banku i przy jednym ze stanowisk stała para : on wysoki zbudowany-typowy kark bezmózgowiec,ona ładna blondynka średniego wzrostu.
Najbardziej jednak zwracał uwagę jej dekolt,miała bluzkę koszulową dość nisko rozpiętą gdzie widać było zaokrąglone piersi,ale były tak ładne,że wszyscy bez wyjątku gapili się tylko na nią. Sama tak się zagapiłam,że pani konsultantka musiała wołac "nastepny proszę" hahahahahah .
Lenka,jeśli masz ładny biust i dodatkowo podskakuje kiedy szybko idziesz to nie dziw się,że każdy się przygląda,ale tylko facetowi wypada odezwać się na głos.

No nie wiem czy ładny.
Choć nigdy nikt nie narzekał ;)
 
 
03 sierpnia 2014 19:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tam wole jak facet zachowuje sie jak facet i co , ze popdpity ale na glos natury (ladna kobieta i duze cycki) reaguje prawidlowo, z wyraznym zachwytem;)
03 sierpnia 2014 19:39
ivanilia40

Kiedyś czekałam w kolejce w banku i przy jednym ze stanowisk stała para : on wysoki zbudowany-typowy kark bezmózgowiec,ona ładna blondynka średniego wzrostu.
Najbardziej jednak zwracał uwagę jej dekolt,miała bluzkę koszulową dość nisko rozpiętą gdzie widać było zaokrąglone piersi,ale były tak ładne,że wszyscy bez wyjątku gapili się tylko na nią. Sama tak się zagapiłam,że pani konsultantka musiała wołac "nastepny proszę" hahahahahah .
Lenka,jeśli masz ładny biust i dodatkowo podskakuje kiedy szybko idziesz to nie dziw się,że każdy się przygląda,ale tylko facetowi wypada odezwać się na głos.

ona ładna blondynka średniego wzrostu.Typowa blondi ha ha zapomnialas dodac
03 sierpnia 2014 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
ziolkowa

Ja tam wole jak facet zachowuje sie jak facet i co , ze popdpity ale na glos natury (ladna kobieta i duze cycki) reaguje prawidlowo, z wyraznym zachwytem;)

Bo jest z Marsa jak by byl z Wenus to powiedzial by cos pozniej w stylu a moglam................hihi
03 sierpnia 2014 19:45
ORIM

ona ładna blondynka średniego wzrostu.Typowa blondi ha ha zapomnialas dodac

Wiesz,ze nie pamiętam czy była ładna czy nie bo się na jej cycki gapiłam  :)))))))
03 sierpnia 2014 19:56
ivanilia40

Wiesz,ze nie pamiętam czy była ładna czy nie bo się na jej cycki gapiłam  :)))))))

a nie musiala byc ladna Wystarczy ze pusta blondi co sie z bezmuzgim karkiem prowadza 
03 sierpnia 2014 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ale cycki miala slicznosci..Orim!
03 sierpnia 2014 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

Ale cycki miala slicznosci..Orim!

No to też cały czas mówię,a ten swoje ładna czy nie ładna hahahahahahh
03 sierpnia 2014 20:17
ivanilia40

No to też cały czas mówię,a ten swoje ładna czy nie ładna hahahahahahh

masz racje w tym przypadku nie musi byc ani ladna ani madra
03 sierpnia 2014 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
Nno!;))))))
03 sierpnia 2014 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

masz racje w tym przypadku nie musi byc ani ladna ani madra

Nie wiem czy musi byc ładna czy nie,napisałam tylko odnośnie postu Lenki,że nie tylko faceci gapią się na cycki.:))
03 sierpnia 2014 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ona ładna blondynka średniego wzrostu.Typowa blondi ha ha zapomnialas dodac

jak blondynka to musi byc glupiutka,bo ma duzy i ladny biust;stereotyp