Jak zatrzymać zdrowie - wiek średni

15 września 2017 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Pijecie wodę? Nie ma nic lepszego.

Oj tam wodę,moja pd pije codziennie 2 lampki wina czerwonego,ma  sie znakomicie ma 92 lata prowadzi auto gra w tenisa i świetnie pływa
15 września 2017 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Oj tam wodę,moja pd pije codziennie 2 lampki wina czerwonego,ma  sie znakomicie ma 92 lata prowadzi auto gra w tenisa i świetnie pływa

:D :D To nie młodość :D  
15 września 2017 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Się nie przejmuj. Kadza ten post napisała jakiś czas temu, do tej pory medycyna poszła do przodu :)

Nie patrzyłem na datę :D
15 września 2017 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Nie patrzyłem na datę :D

No to chyba jednak tak bardzo nie poszła :)
15 września 2017 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No to chyba jednak tak bardzo nie poszła :)

:D :D 
02 lutego 2018 09:55
A czy dokupujecie jakieś dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne lub na życie? Czy tylko EKUZ się posiłkujecie będąc za granicą?
08 maja 2019 11:59

Pamiętajcie, aby sprawdzać skład produktów, które przyjmujecie i są w waszym codzienny menu. Wiele napojów jest słodzonych aspartamem, a jak wiadomo jest on strasznie szkodliwy. Więcej możecie dowiedzieć się bez problemu czytając o tym najnowsze artykuły w internecie (link usunięty). 

08 maja 2019 13:25 / 1 osobie podoba się ten post
Staram się zdrowo odżywiać, gimnastykować się i unikać używek - zdrowie jest jedno więc trzeba o nie dbać
08 maja 2019 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
Jem to, na co mam ochotę . Największym moim problemem jest wstręt do mięsa. Niestety, nawet po rozmowie z lekarzem, ktory wręcz zalecił mi podjadanie mięsa  nie mogę się zmusić do jego konsumcji . O zdrowie trzeba dbać od najmłodszych lat  ( tu rola rodziców ). Myślę, że wpływ ma też  genetyka . 
15 lipca 2019 15:01
Zrób sobie kompleksowe badania, które pomogą określić Ci, na czym powinnaś się skupić. Polecam wykupienie screeningu zdrowia w medicoverze w medistore, wszystkie badania robią Ci w ciągu jednego dnia, a potem umawiasz się na konsultację. Szybko, sprawnie i bez kolejek :)
15 lipca 2019 15:24
claudeee

Zrób sobie kompleksowe badania, które pomogą określić Ci, na czym powinnaś się skupić. Polecam wykupienie screeningu zdrowia w medicoverze w medistore, wszystkie badania robią Ci w ciągu jednego dnia, a potem umawiasz się na konsultację. Szybko, sprawnie i bez kolejek :)

Za ile i dlaczego tak drogo?I co znaczy kompleksowe?Czyli jakie?