Jak zatrzymać zdrowie - wiek średni

10 lutego 2016 21:31 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No tak :-).....wa,zne , żeby nie za miękki był . Ma być w miarę jędrny i .....soczysty ?:-)

Nie za miękki a jednak dojrzały hahahah
10 lutego 2016 21:32 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Magdzie,Ty dziewczyno losu nie prowokuj bo się okaże ,że mały jest duży a nawet gigantyczny i dopiero będzie kłopot:):):):)Znajomość języków nie pomoże  taką bezczelną prowokację :):):)hi hi hi Rozsądna kobieta swoją opinie nt.rozmiaru zachowuje dla siebie,hi hi hi

Ja już chyba "Los" , który siedzi koło mnie na kanapie, jednym okiem coś tam czyta, a drugim zerka mi w monitor- sprowokowałam :) .
Ale z takim Losem , to ja se radze, a najlepszą obroną jest atak- nie będzie mnie bezkarnie szczypał :D
10 lutego 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Co się bananków boicie?  

Hallo, Fasching się już wczoraj skończył.
10 lutego 2016 21:33 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

No, no, nie myślałam, że mój post o wizycie u gina (napisany naprędce, bo śpieszyłam się do kościoła) rozpęta dzisiaj taką radosno-dowcipną dyskusję. Przecież to bardzo poważna sprawa, czasem sprawa życia i śmierci. Chyba odreagowyłyście sobie tutaj środę popielcową, tak na wesoło.:-):-)

Zosiu co tam jedna środa? Ja juz kilka miesięcy na wygnaniu 
10 lutego 2016 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Zosiu co tam jedna środa? Ja juz kilka miesięcy na wygnaniu :wiezienie:

Ach rozumiem, jesteś usprawiedliwona 
10 lutego 2016 21:39 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Zosiu co tam jedna środa? Ja juz kilka miesięcy na wygnaniu :wiezienie:

Mery a ja kilka lat , ale kiedys te kraty przepiluje Ja to juz nie odrozniam dni, czy czwartek , czy sroda, a jeszcze jaka sroda to jest
04 sierpnia 2016 19:41 / 5 osobom podoba się ten post
Wybrałam się dziś na przegląd "nadwozia" do swojego domowego doktora.
DR- Co pania do mnie sprowadza?
JA - Doktorze w zasadzie to nic konkretnego ,ale mam tu -pokazuje karteczkę,na której sobie wypisałam to ,o co chciałam zapytać-kilka małych problemów,które chciałabym z panem omówić.
Ostatecznie spędziłam w gabinecie ok. 40 minut,przebadana dokładnie,wyszłam z plikiem skierowań na różne badania i do różnych poradni,paroma receptami.....Mam co robić przez najbliższy tydzień:)Ale wciąż jestem zdrowa:)
Wychodzę,a facet co był za mną w kolejce pyta:Paniiiii,co pani tam tyle robiła????Moja odpowiedź:NIE POWIEM:):):):):)Hi hi hi
A najlepsze ,że wydawało mi się ,że badania tarczycowe ,których niby pilnuję bo niedoczynność w rodzinie robiłam nie parę miesięcy temu ,jak myślałam a 3 lata temu!!!!Co świadczy o tym ,że jednak w ogóle nie zauważamy jak szybko leci czas.Zdaje się nam ,że coś było dopiero co a potem się okazuje ,że dawno temu....
05 sierpnia 2016 08:32 / 1 osobie podoba się ten post
No z tymi doktorami to jest różnie, ja teraz zmieniam swojego bo zrobił się bardzo nie miły, a jak chciałam skierowane do alergologa to dał do dermatologa. Fajnie że Twój jest ok. A z badaniami to jak się raz ominie to potem zawsze jest coś ważniejszego a to wyjazd a to znowu coś innego. Od jakiegoś czasu wakacje stały się moim czasem przeglądowy bo wtedy zawsze jestem w domu a i czasu więcej a w przychodniach jakoś mniej ludzi.
15 września 2017 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Skąd ten wniosek? Trzymam się nienagannie :D 
15 września 2017 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Skąd ten wniosek? Trzymam się nienagannie :D 

Ja również,a jestem 50+ mam się świetnie,nic mi się jeszcze nie sypie,też się trzymam....czasem puszczam
15 września 2017 20:58
Malina

Ja również,a jestem 50+ mam się świetnie,nic mi się jeszcze nie sypie,też się trzymam....czasem puszczam:lol2:

Wyglądasz maks młodziej :D 
15 września 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Wyglądasz maks młodziej :D 

Dzięki ,miły jesteś
15 września 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Pijecie wodę? Nie ma nic lepszego.
15 września 2017 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Skąd ten wniosek? Trzymam się nienagannie :D 

Się nie przejmuj. Kadza ten post napisała jakiś czas temu, do tej pory medycyna poszła do przodu :)