Badania psychofizyczne a epilepsja opiekunki

28 czerwca 2012 20:46
Jak łatwo jest krytykować i oceniać i z góry skreślić a kiedy ktoś pokazuje konkretne argumenty a nie wyssana palca to nikt się nie udziela. Justa i andrea szkoda ,że nie ma więcej tak mądrych osób ja Wy.



Justa słusznie zwróciłaś uwagę na fakt wychowywania dzieci przez matki chorujące na padaczkę. No cóż według teorii Gosi i innych kobiet tutaj ,kobiety chore na padaczkę nie powinny mieć dzieci no bo to dzieckiem trzeba się opiekować a nie dzieci matkami .... wow co za brak wiedzy i wyobraźni...
28 czerwca 2012 20:57
estera zacytuj moja wypowiedz co do matki i dzieci......
28 czerwca 2012 21:07
ja tylko wypowiedzialam sie na temat pracy przy opiece w Niemczech i tyle ... noz cholera jasna niedawno ktos mi tu zarzucil,ze to jest forum i kazdy moze sie w ná nim wypowiadac a zlosliwosci waprasza sobie a TU PROSZE CO? Nawet dziewczyny oberwaly i nie sadze i nie widze aby Romana,Paula,Kaska,Krysiakrysienka byly glupsze od waszej trojki
28 czerwca 2012 21:13
gosiu 35 nie rozumiesz moich wypowiedzi sensu i porównań.... Mam wrażenie ,że lubisz robić zamęt...
28 czerwca 2012 21:39
Estera12 said:
Jak łatwo jest krytykować i oceniać i z góry skreślić a kiedy ktoś pokazuje konkretne argumenty a nie wyssana palca to nikt się nie udziela. Justa i andrea szkoda ,że nie ma więcej tak mądrych osób ja Wy.



Justa słusznie zwróciłaś uwagę na fakt wychowywania dzieci przez matki chorujące na padaczkę. No cóż według teorii Gosi i innych kobiet tutaj ,kobiety chore na padaczkę nie powinny mieć dzieci no bo to dzieckiem trzeba się opiekować a nie dzieci matkami .... wow co za brak wiedzy i wyobraźni...

Nie obrażaj innych osób i nie wydawaj niepotrzebnych opini ....uważasz że jesteś najmądrzejsza???/
28 czerwca 2012 21:46
Temat rzeczywiscie nabrał rozpędu.Estera -nie zawsze napad padaczkowy poprzedza aura przepowiadająca.Justa - napisałaś"EPI nie jest chorobą przez ,którą nie można podjąc pracy"- można ,oczywiście,że tak!ale nie w każdym fachu.I nikt tu nikogo nie dyskwalifikuje i nie dyskryminuje,wyrażamy każda swoje opinie-po to mamy forum,nie ma się co boczyć na siebie.Skoro temat sie pojawił to dyskutujemy.Ale chcialam zwrócić uwagę ,że my si erogadałysmy a Łukasz jakos nic.................
28 czerwca 2012 22:05
Estera12 said:
gosiu 35 nie rozumiesz moich wypowiedzi sensu i porównań.... Mam wrażenie ,że lubisz robić zamęt...

nie przesadzaj,poczytaj jeszcze raz to co napisalam....wczesniej i tyle
28 czerwca 2012 22:08
Estera12 said:
Jak łatwo jest krytykować i oceniać i z góry skreślić a kiedy ktoś pokazuje konkretne argumenty a nie wyssana palca to nikt się nie udziela. Justa i andrea szkoda ,że nie ma więcej tak mądrych osób ja Wy.



Justa słusznie zwróciłaś uwagę na fakt wychowywania dzieci przez matki chorujące na padaczkę. No cóż według teorii Gosi i innych kobiet tutaj ,kobiety chore na padaczkę nie powinny mieć dzieci no bo to dzieckiem trzeba się opiekować a nie dzieci matkami .... wow co za brak wiedzy i wyobraźni...

na milosc boska Andrea a co to jest? kto na ten temat sie tu rozpisywal jak nie wwo.

 
28 czerwca 2012 22:10
ale sluchaj kasia ja wlasnie odpowiedzialam na pytanie i oczywiscie nikomu nic nie zarzucam ja tak mysle tym bardziej ze przedstawilam wam przyklady i dla .mie to jasne ze tu nie ma dyskryminacji bo takie osoby sa dopuszczane przez lekarza do pracy Oczywiscie caly czs podkreslam sa rozne odmiany epilepsji i dlatego moze dochodzi do takiej wymiany zdan ze dla wszystkich to jest nie zrozumiale Bardzo czesto sie spotykalm w zyciu ze jak tylko chora osoba wymowila slowo padaczka juz byla skreslana na wejsciu ,a to przeciez nie tak tym bardziej ze padaczke mozna dostac w kazdym okresie zycia ,I wcale nie jestem najmadrzejsza ale tak mysle i nikt tego nie zmieni tym bardziej ze sama piszesz ze kazdy moze sie wypowiedziec wiec i ja sie wypowiadam prawda ?
28 czerwca 2012 22:10
a aure to ja mam dobra dopoki nikt mnie nie obraza....i ja tez za chwile dostane epilepsji....
28 czerwca 2012 22:10
A lukasz sie faktycznie nie wypowiada
28 czerwca 2012 22:23
może ten Łukasz to wymysł wirtualny stworzony do dyskusji .............
28 czerwca 2012 22:25
krysiakrysienka je tez tak myslalam i dlatego wczesniej napisalam,ze to moze jakis wkret...ale jazda bez trzymanki.....
28 czerwca 2012 22:41
kurczę!myslicie dziewczyny ,że nas "Wielki Brat" podpuścił?????????Eeeeeeeeeee,chyba nie??????
28 czerwca 2012 23:30
A może to panienki z naszych firm sprawdzają swoich pracowników? Następny temat będzie o piciu alkoholu w miejscu pracy i za szczere wypowiedzi pójdą minusy na konta, oj pójdą...A tak serio to mam znajomą z padaczką i pytała mnie, czy może pracować jako opiekunka, bynajmniej nie wirtualna, więc wierzę w istnienie Łukasza.

Gosia, masz żywą osobowość i jeszcze nie przekroczyłaś granic kultury, tak Cię odbieram.A Twój avatar jest świetny na niepogodę.

Justa, ujęłaś istotę rzeczy, dyskutujemy, bo nie wszystko wiemy i chcemy się podzielić wątpliwościami.