Powitajki przy kawie 76

11 grudnia 2023 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 jeszcze na koniec zlecenia i to na drogę stopa mi opuchla. 
11 grudnia 2023 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słucham  pożegnania z władzą.I co słyszę , że było nam tak dobrze i się zastanawiam się dlaczego nie wszystkim  .
Wsłucham się w łabędzi śpiew .
 
Oby było lepiej , niech wszyscy ci którzy musieli wyjechać, wrócą wtedy kiedy będą chcieli . 
Dobrego dnia .
11 grudnia 2023 11:50 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie, tak czytam i widzę, że wiekszość opiekunkowa spędzi te święta w domu. Sytuacja polityczna gorąca, też jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy. Miłego dnia opiekunkowo.
11 grudnia 2023 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Witajcie, tak czytam i widzę, że wiekszość opiekunkowa spędzi te święta w domu. :ubieranie_choinki: Sytuacja polityczna gorąca, też jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy. Miłego dnia opiekunkowo.

Ja spędzam te święta w domu, a co do polityki to przestałam to wszystko śledzić bo tylko się człowiek denerwuje. Miłego popołudnia 
11 grudnia 2023 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien dobry :)Na forum juz bożonarodzeniowo jak zdązyłam spostrzec :) Toteż MUSZE napisać, że my swięta spędzamy wprawdzie nie w pracy , ale też i nie w Polsce. Pomiędzy swiętami a sylwkiem też trzeba pracować. Zatem i w związku z tym jedziemy gdzieś na święta panoramicznym-pociągiem. Ja nie organizuję, bo mi się nie chce-jadę na gotowe i niech sie cieszą, że się tam pojawię 
Tak z nowości to wśród dominacji kanapowych beżów i szarości wśród okryć zimowych, udało mi się upolować z Junajted Kolors of Benetton puchówkę cieplutką i w kolorze dającego po oczach fioletu. Pasuje mi do karnacji i zima nic mi w niej nie zrobi . Zadowolona jestem :)
Miłego , spokojnego dnia życzę i cudnego urlopu wyjeżdzającym do domu, a pracującym.....satysfakcji :) 
12 grudnia 2023 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
12 grudnia 2023 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dobry wieczór 
Stoję w rozkroku jeszcze chwilunia i  mnie nie ma  juz w domu .
 
Miłego wieczoru 
13 grudnia 2023 10:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i wesoły .Czekam na zmiany w kraju . Nie jestem  wyznawczynią PiS ani PO ani innych partii . Jestem za mądrymi ludźmi którzy pokierują krajem .
 
A ze spraw przyziemnych ? - pada deszcz i ponuro. Ani promyczka słońca .
 
Dobrego dnia .
13 grudnia 2023 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 już z domowych pieleszy 
14 grudnia 2023 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry prawie gotowa .Jeszcze parę drobiazgów , parę sztuczek i jestem gotowa .Dzisiaj chłodniej i nie pada .
Dobrego dnia życzę 
14 grudnia 2023 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry prawie gotowa .Jeszcze parę drobiazgów , parę sztuczek i jestem gotowa .Dzisiaj chłodniej i nie pada .
Dobrego dnia życzę :pije kawe:

U mnie też nie pada, ale jest ponuro bo brak słoneczka. Miłego dnia 
14 grudnia 2023 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wieczorową porą jeszcze tylko 2 dni i do domciu 
14 grudnia 2023 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
Dobry wieczór całej grupie. Śnieg stopniał, a było tak ładnie. Życzę wszystkim miłego wieczoru i nocy.
14 grudnia 2023 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzien dobry :)Na forum juz bożonarodzeniowo jak zdązyłam spostrzec :) Toteż MUSZE napisać, że my swięta spędzamy wprawdzie nie w pracy , ale też i nie w Polsce. Pomiędzy swiętami a sylwkiem też trzeba pracować. Zatem i w związku z tym jedziemy gdzieś na święta panoramicznym-pociągiem. Ja nie organizuję, bo mi się nie chce-jadę na gotowe i niech sie cieszą, że się tam pojawię :lol3:
Tak z nowości to wśród dominacji kanapowych beżów i szarości wśród okryć zimowych, udało mi się upolować z Junajted Kolors of Benetton puchówkę cieplutką i w kolorze dającego po oczach fioletu. Pasuje mi do karnacji i zima nic mi w niej nie zrobi . Zadowolona jestem :)
Miłego , spokojnego dnia życzę i cudnego urlopu wyjeżdzającym do domu, a pracującym.....satysfakcji :) 

To zaszalałaś.   Postanowiłam pozostać przy czarnym płaszczu. Jak zdrowie dopisze to w przyszłym roku będę polować na kurtkę puchową, długą. Może w kolorze kości słoniowej lub miodowym. Tino, napisz kiedyś, jak tam mała pociecha.
15 grudnia 2023 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w ponury piątek aby do jutra i do domku stroić i szykować na święta