Powitajki przy kawie 76

16 grudnia 2023 08:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jestem już " w robocie " i jak przystało na orła usadowiona jestem na samej górze .Całe miasto mam u stóp .
Dobrego dnia .
16 grudnia 2023 14:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo. Napiszcie coś bo ja za leniwa jestem do pisania. Życzę wszystkim radosnego czasu w pracy i w domu.
17 grudnia 2023 07:12 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie po długiej nieobecności.Duzo się działo pod kątem zdrowotnym,a w przyszłym roku czeka mnie zabieg na kręgosłup.Dzisiaj dopiero po południu zacznę pakowanie,bo we wtorek wyjazd.Jeszcze tylko pojadę na cmentarz porozmawiać z Piotrem.Ale muszę się pochwalić, że spotkałysmy się z Malgi🥰Spotkanie było krotkie ale przesympatyczne a przy okazji pobuszowałyśmy w galerii.Takiego resetu mi było potrzeba.
17 grudnia 2023 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalenka

To zaszalałaś. :-)  Postanowiłam pozostać przy czarnym płaszczu. Jak zdrowie dopisze to w przyszłym roku będę polować na kurtkę puchową, długą. Może w kolorze kości słoniowej lub miodowym. Tino, napisz kiedyś, jak tam mała pociecha.

Pociecha jak to sie dzieje w wieku rozwojowym , eksploruje teren nie czekajac aż ktoś ją wdroży:) Samodzielna :) 
Zaszaleć trzeba było, bo 13-stka szczęsliwie wpłynęła na konto. Płaszcze mam, ale postanowilam kupic puchówkę-z wiekiem szukam ciepełka , no i co do kurtki nie zmieniłam zdania. 
No i dzien dobry Forum-Maluda bardzo pasuje Ci ten chlodny blond . 
18 grudnia 2023 12:15 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie po długiej nieobecności.Duzo się działo pod kątem zdrowotnym,a w przyszłym roku czeka mnie zabieg na kręgosłup.Dzisiaj dopiero po południu zacznę pakowanie,bo we wtorek wyjazd.Jeszcze tylko pojadę na cmentarz porozmawiać z Piotrem.Ale muszę się pochwalić, że spotkałysmy się z Malgi🥰Spotkanie było krotkie ale przesympatyczne a przy okazji pobuszowałyśmy w galerii.Takiego resetu mi było potrzeba.

Idealna słodycz na zimową aurę a zakupy chyba każda dziewczyna uwielbia. W środę mam godzinkę wolną to będę buszować po sklepach. Zostały mi jeszcze 2 prezenty do zorganizowania i będę nadawać paczkę busikiem do domu.
Witam się przy pysznej kawie.
18 grudnia 2023 18:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór  , czas już przygotować się do snu . Jeszcze chwilunia i wszystko będzie domknięte na ostatni guzik . I spokojny wieczór nas czeka 
Zdrówka i humoru życzę .
19 grudnia 2023 07:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry śniegu mało ale może jeszcze spadnie miłego wtorku dziewczyny i chłopaki.
19 grudnia 2023 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry -  za oknem piękny widok zwłaszcza przy wschodzie słoneczka 
.Zaraz nas czeka robota a dokładnie kąpiel i to nie osobista 
 O 14 tej jemy obiad i następnie mamy sjestę. Około 19 tej kolacja i spanko do 8.30 rano  Dzisiaj wstałam wcześniej , bo chciałam wiedzieć wschód słońca . Jest dobrze .
 
20 grudnia 2023 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,tym w pracy i tym,którzy w domu☀️
Ostatnie tygodnie to był bardzo intensywny czas u mnie,nie było kiedy do Was zaglądać. Spotkania towarzyskie i rodzinne a przede wszystkim doglądanie ostatnich prac remontowych. Uff,skończone. Kuchnia zamontowana. Z niej cieszę się najbardziej. Jest śliczna. W sumie mogłabym się już przeprowadzać,ale nic na wariata. Zamieszkam w swoim "nowym" starym mieszkaniu dopiero na wiosnę. Od piątku jestem w Norwegii. Powitała mnie piękna biała zima,ale przyszła odwilż i trzeba ostrożnie stawiać stopy, żeby koziołka nie wywinąć na drodze. Na parkingach zrobiło się jak na lodowisku. Dzisiaj w nocy znów zaczął padać śnieg,jest nadzieja na białe święta że świeżym,białym puchem. Dzieje się,wnuki po powrocie do domu ze szkoły i przedszkola praktycznie mnie nie odstępują. Każde chce siedzieć obok babci przy stole,każde chce trzymać babcię za rękę i pilnują,żebym przypadkiem nie poświęciła więcej czasu któremuś z nich 😉. Jutro doleci córka z synkiem i może być problem-mam tylko dwie ręce i dwa boki,do których mogę "sprawiedliwie"poprzytulać,a wnucząt troje . Jest fajnie i miło,ale ja raczej nie z tych babć,które dla wnuków wszystko,siebie i cały swój czas. Nacieszę się nimi i bez wielkiego żalu pojadę do domu. Pewnie że zawsze smutno jest się żegnać,łezka też się zawsze w oku zakręci,ale jak już docieram do swojego domu,to szczerze się cieszę. Lubię swoje życie w dorosłym świecie. Wracam 29 grudnia. Sylwestra,zamiast baletów ,które też lubię,spędzę w tym roku w małym gronie znajomych,w teatrze. Sylwestrowy seans- od 20-tej do północy . Odpocznę chwilę i trzeba będzie znów pakować walizkę, 4 stycznia powrót do pracy w Bergisch  Gladbach. Zobaczymy czy to kolejny,czy ostatni wyjazd do tej samej podopiecznej. Cóż ,nie dogadują się pdp i Jej aktualna opiekunka ☹️. Seniorka podobno wpadła w stany depresyjne,stała się zagubiona i zdezorientowana. Zmuszona była porzucić swój towarzyski styl życia na domowy,czasem tylko przyjaciółką lub córka,kiedy ją odwiedza,wychodzą z Nią "do ludzi" , bo opiekunka nie "geselschaftowa ". Zmiany na pewno mnie czekają i to raczej na trudniejsze.
Życzę Wam dobrego dnia i do popisania czy poczytania w wolnej chwili.
20 grudnia 2023 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim,tym w pracy i tym,którzy w domu☀️
Ostatnie tygodnie to był bardzo intensywny czas u mnie,nie było kiedy do Was zaglądać. Spotkania towarzyskie i rodzinne a przede wszystkim doglądanie ostatnich prac remontowych. Uff,skończone. Kuchnia zamontowana. Z niej cieszę się najbardziej. Jest śliczna:radosc:. W sumie mogłabym się już przeprowadzać,ale nic na wariata. Zamieszkam w swoim "nowym" starym mieszkaniu dopiero na wiosnę. Od piątku jestem w Norwegii. Powitała mnie piękna biała zima,ale przyszła odwilż i trzeba ostrożnie stawiać stopy, żeby koziołka nie wywinąć na drodze. Na parkingach zrobiło się jak na lodowisku. Dzisiaj w nocy znów zaczął padać śnieg,jest nadzieja na białe święta że świeżym,białym puchem. Dzieje się,wnuki po powrocie do domu ze szkoły i przedszkola praktycznie mnie nie odstępują. Każde chce siedzieć obok babci przy stole,każde chce trzymać babcię za rękę i pilnują,żebym przypadkiem nie poświęciła więcej czasu któremuś z nich 😉. Jutro doleci córka z synkiem i może być problem-mam tylko dwie ręce i dwa boki,do których mogę "sprawiedliwie"poprzytulać,a wnucząt troje :lol1:. Jest fajnie i miło,ale ja raczej nie z tych babć,które dla wnuków wszystko,siebie i cały swój czas. Nacieszę się nimi i bez wielkiego żalu pojadę do domu. Pewnie że zawsze smutno jest się żegnać,łezka też się zawsze w oku zakręci,ale jak już docieram do swojego domu,to szczerze się cieszę. Lubię swoje życie w dorosłym świecie. Wracam 29 grudnia. Sylwestra,zamiast baletów ,które też lubię,spędzę w tym roku w małym gronie znajomych,w teatrze. Sylwestrowy seans- od 20-tej do północy . Odpocznę chwilę i trzeba będzie znów pakować walizkę, 4 stycznia powrót do pracy w Bergisch  Gladbach. Zobaczymy czy to kolejny,czy ostatni wyjazd do tej samej podopiecznej. Cóż ,nie dogadują się pdp i Jej aktualna opiekunka ☹️. Seniorka podobno wpadła w stany depresyjne,stała się zagubiona i zdezorientowana. Zmuszona była porzucić swój towarzyski styl życia na domowy,czasem tylko przyjaciółką lub córka,kiedy ją odwiedza,wychodzą z Nią "do ludzi" , bo opiekunka nie "geselschaftowa ". Zmiany na pewno mnie czekają i to raczej na trudniejsze.
Życzę Wam dobrego dnia i do popisania czy poczytania w wolnej chwili.:angel3:

Przyznam, że sylwester w teatrze to bardzo ogryginalny pomysł! Baw się dobrze Gusia w gronie rodziny, praca nie ucieknie.
Dzień dobry przy kawie, a ja dzisiaj idę na zakupy, później ubieramy choinkę i kolejny dzień zleci.
20 grudnia 2023 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim,tym w pracy i tym,którzy w domu☀️
Ostatnie tygodnie to był bardzo intensywny czas u mnie,nie było kiedy do Was zaglądać. Spotkania towarzyskie i rodzinne a przede wszystkim doglądanie ostatnich prac remontowych. Uff,skończone. Kuchnia zamontowana. Z niej cieszę się najbardziej. Jest śliczna:radosc:. W sumie mogłabym się już przeprowadzać,ale nic na wariata. Zamieszkam w swoim "nowym" starym mieszkaniu dopiero na wiosnę. Od piątku jestem w Norwegii. Powitała mnie piękna biała zima,ale przyszła odwilż i trzeba ostrożnie stawiać stopy, żeby koziołka nie wywinąć na drodze. Na parkingach zrobiło się jak na lodowisku. Dzisiaj w nocy znów zaczął padać śnieg,jest nadzieja na białe święta że świeżym,białym puchem. Dzieje się,wnuki po powrocie do domu ze szkoły i przedszkola praktycznie mnie nie odstępują. Każde chce siedzieć obok babci przy stole,każde chce trzymać babcię za rękę i pilnują,żebym przypadkiem nie poświęciła więcej czasu któremuś z nich 😉. Jutro doleci córka z synkiem i może być problem-mam tylko dwie ręce i dwa boki,do których mogę "sprawiedliwie"poprzytulać,a wnucząt troje :lol1:. Jest fajnie i miło,ale ja raczej nie z tych babć,które dla wnuków wszystko,siebie i cały swój czas. Nacieszę się nimi i bez wielkiego żalu pojadę do domu. Pewnie że zawsze smutno jest się żegnać,łezka też się zawsze w oku zakręci,ale jak już docieram do swojego domu,to szczerze się cieszę. Lubię swoje życie w dorosłym świecie. Wracam 29 grudnia. Sylwestra,zamiast baletów ,które też lubię,spędzę w tym roku w małym gronie znajomych,w teatrze. Sylwestrowy seans- od 20-tej do północy . Odpocznę chwilę i trzeba będzie znów pakować walizkę, 4 stycznia powrót do pracy w Bergisch  Gladbach. Zobaczymy czy to kolejny,czy ostatni wyjazd do tej samej podopiecznej. Cóż ,nie dogadują się pdp i Jej aktualna opiekunka ☹️. Seniorka podobno wpadła w stany depresyjne,stała się zagubiona i zdezorientowana. Zmuszona była porzucić swój towarzyski styl życia na domowy,czasem tylko przyjaciółką lub córka,kiedy ją odwiedza,wychodzą z Nią "do ludzi" , bo opiekunka nie "geselschaftowa ". Zmiany na pewno mnie czekają i to raczej na trudniejsze.
Życzę Wam dobrego dnia i do popisania czy poczytania w wolnej chwili.:angel3:

Pochwal się zdjęciem kuchni, jestem bardzo ciekawa efektu końcowego 
20 grudnia 2023 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Pochwal się zdjęciem kuchni, jestem bardzo ciekawa efektu końcowego 

Oj,to będziesz musiała poczekać na te fotki
W Kętrzynie będę dopiero po powrocie z pracy,dopiero w marcu 😉. Teraz wracam do Olsztyna,kilka dni w domu i kierunek Deutschland 
20 grudnia 2023 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich, jak idą przygotowania do świąt? 
20 grudnia 2023 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
kamisz49

Przyznam, że sylwester w teatrze to bardzo ogryginalny pomysł! Baw się dobrze Gusia w gronie rodziny, praca nie ucieknie.
Dzień dobry przy kawie, a ja dzisiaj idę na zakupy, później ubieramy choinkę i kolejny dzień zleci. :pije kawe:

Dziękuję 
Już kiedyś spędzałam sylwestrowy wieczór w teatrze,raz też w filharmonii. Bywa że nie mam ochoty na całonocne balety . Tym razem przedstawienie,takie z przymrużeniem oka,jak na Sylwestra przystało-"Sztuka kochania Polaków ". Publiczność zawsze w wieczorowych kreacjach,toast noworoczny i wiele innych niespodzianek. Fajnie jest. No i do domu wraca się w dobrej kondycji,krótko po północy ,a nie następnego dnia w stanie mocno wskazującym
20 grudnia 2023 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję :kwiatek dla ciebie:
Już kiedyś spędzałam sylwestrowy wieczór w teatrze,raz też w filharmonii. Bywa że nie mam ochoty na całonocne balety :-). Tym razem przedstawienie,takie z przymrużeniem oka,jak na Sylwestra przystało-"Sztuka kochania Polaków ":oczko1:. Publiczność zawsze w wieczorowych kreacjach,toast noworoczny i wiele innych niespodzianek. Fajnie jest. No i do domu wraca się w dobrej kondycji,krótko po północy ,a nie następnego dnia w stanie mocno wskazującym :lol1:

Jak człowiek był młody to się wszystko chciało. Dawno nigdzie nie byłam, moja jedyna rozrywka w święta tu czy w domu to pasterka, telewizor, oczywiście rozmowy z bliskimi i obowiązkowe objadanie się.. ale przyznam, że pomysł z teatrem a już filharmonią uważam za trafiony. Nie obiecuję ale może i mnie kiedyś skusi, będę musiała o tym opowiedzieć małżonkowi