Powitajki przy kawie 76

25 grudnia 2023 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam świątecznie już po obiedzie i przy kawie bo jak inaczej. Bardzo lubię kawę, tak więc życzę wam spokojnego pierwszego dnia świąt i smacznych dań, słodkich przysmaków na talerzach.
25 grudnia 2023 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry świątecznie  - jestem ładnie ubrana to i humor mam .Chociaż miałam ciężka noc, bo usnąć nie mogłam  to teraz odespie . Nic nie gotujemy, bo mamy już przygotowane posiłki .
 
Nie wiem co to było powodem, że nie mogłam usnąć ,przypuszczam, że odzwyczaiłem się od bywania w obcych łóżkach :-)  Nawet Oli w nocy odpisałam , nie wiem jak ona to robi, że ma ciągle 55 ( może to rok urodzenia ) czyżby umiała zatrzymać czas ,? Ola jak to robisz ,?

Bardziej bym stawiała na tęsknotę za domem, rodziną w końcu to czas wyjątkowy. My siedzieliśmy też do późna ale jak przyłożyłam głowę do poduszki to raz dwa zasnęłam.
25 grudnia 2023 14:39
nincia

Bardzo miło z twojej strony Ninciu. Jak najmniej trosk i jak to się mówi "jak jest zdrowie to jest wszystko" teraz najdroższe jest być właśnie zdrowym.
25 grudnia 2023 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kiedy będziesz na stanowisku :-) i gdzie ? Spotkać to  sie nie spotkamy, bo ja mało rozrywkowa jestem .Ja jestem na bayerach :-) Trafiłam na czas deszczu, wiatru i innych wybryków natury .Kota mam prawdziwego :-) już się przyjaźnimy to namiastka domu  Ich bin eine Katzenmama.
 

Wracam na ostatnie stanowisko w Bergisch Gladbach,daleko z tamtej okolicy na Bayery 😕. Zanelduję się 5 stycznia. Póki co cieszę się razem z wnukami obfitością śniegu,zjeżdżaniem z górek na matach i sankach,spacerami w pięknej,zimowej scenerii. No nie spotkamy się,a chętnie bym się spotkała z Tobą. I nie musiało by być rozrywkowo,na spokojnie,normalnie pogadać nie o naszych podopiecznych,też lubię. Pewna jestem że znalazłybyśmy wspólne tematy 
26 grudnia 2023 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wracam na ostatnie stanowisko w Bergisch Gladbach,daleko z tamtej okolicy na Bayery 😕. Zanelduję się 5 stycznia. Póki co cieszę się razem z wnukami obfitością śniegu,zjeżdżaniem z górek na matach i sankach,spacerami w pięknej,zimowej scenerii. No nie spotkamy się,a chętnie bym się spotkała z Tobą. I nie musiało by być rozrywkowo,na spokojnie,normalnie pogadać nie o naszych podopiecznych,też lubię. Pewna jestem że znalazłybyśmy wspólne tematy :-)

Dzień dobry i już prawie po świętach .Czuję się jak pasożyt , miejsce ułożone modelowo 
Zrobię to co powinnam i luż .Na spacery nie chodzę bo pizdzi  a ja mam jedno ucho wymagające .Ciut zawieje i już mnie boli . Zaczękam do wiosny  .Dzisiaj rozłożyłam leki, bo potrafię i nawet wiem które są na co .Przy rozkładaniu dowiedziałam się co komu dolega  .Znam moje powinności ale , niektóre nadwyrezam 
Myślę, że moja przyjaciółka po powrocie zastanie podopiecznych  w dobrej formie i nie dostanę bana .
Dobrego dnia 
26 grudnia 2023 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo witam i pozdrawiam świątecznie 
26 grudnia 2023 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry, spokojnego końca świąt.
27 grudnia 2023 07:19 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jak to dobrze, że już po świętach .Jak zwykle dzień zaczynamy od 9 tej plan dnia już mam opracowany 
Moja wspolpracowniczka:  pójdzie na zakupy , To tylko drobiazgi wszystko mamy w zapasie , a ja ?
Sprzątanie
Przygotuje obiad
I moje ulubione zajęcie , prasowanie 
 
Dobrego dnia życzę 
27 grudnia 2023 08:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia opiekunkowo 
27 grudnia 2023 15:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry poświątecznie.
28 grudnia 2023 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  dwa tygodnie za mną . Czas wrócić do pozycji pionowej.
Dobrego dnia
 
28 grudnia 2023 09:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo miłego dnia i zdrówka 
28 grudnia 2023 15:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pozdrawiam serdecznie iz domu 
28 grudnia 2023 16:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór opiekunkowo 
28 grudnia 2023 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie