Dobranocki 11

11 kwietnia 2024 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
12 kwietnia 2024 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
13 kwietnia 2024 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc .
Dopiero wróciłam do domu byłam na zajęciach usprawniających stare kości .Jeszcze nogi za głowę nie założę  ale co raz lepiej mi to wychodzi 
W poniedziałek mam zajęcie w UTW , będę uczyła się jak zrobić się na nastolatkę  Żyłam do tej pory bez malunków, nic nie szkodzi zobaczyć fachowca w akcji .
Postanowiłam , że pójdę , to pójdę .
13 kwietnia 2024 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
15 kwietnia 2024 19:20 / 5 osobom podoba się ten post
15 kwietnia 2024 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
25 kwietnia 2024 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
25 kwietnia 2024 23:54 / 1 osobie podoba się ten post
Jak tu normalnie zyc..Pdp.stwierdzila ze jest na tyle fitt ze za mc.bedzie sobie radzic sama. Ma prawo! Tylko to sie mowi wyraznie firmie!  A k...jak mowisz firmie ze chcesz stabilne zlecenie z mozliwoscia powrotu to tego oczekujesz(za to biora pieniadze!).Jutro bedzie jazda, bo zlozylam wypowiedzenie.Nie jestem pilka do zonglerki. Jezdze na 6tyg.I basta(co innego szpital lub inne losowe).Za to zazadalam raz w tyg.pol dnia wolnego.I osobny budzet dla siebie, bo mam na pietrze kuchnie do dyspozycji.Skoro ktos mnie wykorzystuje wg wlasnych potrzeb, to ja nie pozostane dluzna.Pod koniec zlec.napisze namiary na forach ze jak Pdp.bedzie w koncu potrzebowala to tak, zeby dlugo szukala opieki..Aby zaden z Was nie trafil na taka osobe ktora mysli wyl.o wl.d....... o firmie sie nie wypowiem bo wszystkue to g!!!  Zaluje ze wrocilam do opieki!  Jak juz..od  teraz ja stawiam warunki! Sorry za ten wywod ale kto jak nie Wy  zrozumie czy "wyslucha".