Niemieckie filmy i seriale

17 kwietnia 2013 21:12
Kruca bomba nie moge sobie teraz przypomniec tytulu tego serialu.Lecial tylko w niedziele .Wydaje Mi sie BEKAS ale nie jestem pewna.Dosc smieszny jeszcze z tych dawniejszych lat.Mozna bylo sie usmiac.
19 kwietnia 2013 11:16
19 kwietnia 2013 11:42
jak jestem wkurzona tak na maxa to wg zasady : klin klinem - oglądam wtedy jakiś kryminał ;) niemieckiej produkcji , zwykle po 20 min tak wkurzona jestem ta to co na ekranie , na tą "wartką akcję i skomplikowaną intrygę " :)))))) - że poprzedni powód wkurzenia to Pikuś .
17 maja 2013 22:55
Elizaaa

Może ten link komuś sie przyda
Tak na wesoło
http://www.jezyk-niemiecki-blog.com/2012/04/01/sitcom-do-nauki-jezyka-niemieckiego-przyjazd-sama-sams-ankunft-odcinek-1/

Pozdrawiam

Napewno chetnie kozystam z nowosci jezeli tylko pomaga uczyc sie jezyka podzikownie pozdrawiam :))))))))))))
04 czerwca 2013 11:05
Witam,moja Pani caly dzien oglada tv.wiadomosci,seriale,jak chce poduczyc sie niemieckiego to ogladam z nia,ale bardzo lubie ogladac na vox perfecte dinner leci codziennie a przy okazji mi szybciej schodzi tydzien,mozna podszkolic jezyk i nauczyc sie nowych potraw.Pozdrawiam
05 czerwca 2013 11:30
Andrea,raczej cda.pl Hahahahaha,ja odrazu po Twoim poscie wchodze a tam nic tylko gry,hahahaha:)
05 czerwca 2013 11:34
Ja tak samo, ale pierwszy link działa - dzięki - już nie będę musiał wyszukiwać całych filmów na youtube. Miałam taką stronkę, z której ściągam filmy, ale ostatnio poblokowali możliwość ściągania na terenie Niemiec.
05 czerwca 2013 11:37
Hallo, a ja szukam filmu Wyspa Pawła Ługina?, i nie mogę poszukać?
05 czerwca 2013 16:21
Ja zaczelam ogladac regularnie piekny serial na ARD "TATORT" w niedziele o 20.15 .
05 czerwca 2013 16:42
W jakim mieście jest nakręcony? Ja mam też kilka ulubionych wydań "Tatortu"
05 czerwca 2013 17:36
Kaya

Ja zaczelam ogladac regularnie piekny serial na ARD "TATORT" w niedziele o 20.15 .

ble...ble...ble... staralam sie raz i drugi i trzeci... i nie daje rady... maz... jest fanem tych nudnych /moich zdaniem/  kryminalkow...
proponuje na hr.... zdrzaja sie naprawde dobre kryminaly....
 
05 czerwca 2013 18:01
Protestuję , niektore są świetne, jak krimi-komedia kręcona w Muenster
05 czerwca 2013 18:05
dorotee

Protestuję , niektore są świetne, jak krimi-komedia kręcona w Muenster

---dorotee... mysle ze Kaya miala na mysli swieze odcinki... bo pisze "zaczelam ogladac" co do poprzednich zgadzam sie z Toba... wlasnie niektore z nich sa powtarzane na hr...  
05 czerwca 2013 18:09
Jeszcze na mdr, ndr, wdr, br itd, niedawno był Tatort kręcony w Saabruecken, z Davidem Stree..., jajki taki, ale Z Andreą Zawadzki, zawsze oglądeam, ja po mieście niektore rozpoznaję , która para komisarzy gra
05 czerwca 2013 18:11
moja ulubiona aktorka byla Barbara Rudnik... A.Zawadzka rowniez... zastanwiam sie czy ma korzenie polskie...