Niemieckie filmy i seriale

05 czerwca 2013 18:16
Nazwisko bywa mylace, albo Tatort monachijski, nazwiska powypadaly mi
05 czerwca 2013 18:21
dorotee

Nazwisko bywa mylace, albo Tatort monachijski, nazwiska powypadaly mi

... jesli jestesmy na Bayerach to... bardzo lubie filmy ostatnio czesto odnawiane z Christiane Neubauer... babka z charakterem... co w zyciu prywatnym robi... nie przeszkadza mi...
05 czerwca 2013 20:13
No, prawdziwa bawarska dziewczyna, wolalam ja co prawda jak byla bardziej kragla''',ale filmy zwlasza ichniejsze Heimatfilm ma ciekawe, komedie romantyczne tez ujda
05 czerwca 2013 20:18
...przed kilkoma tygodniami ogladalam film z nia /tytulu nie pamietam/ przejela wielka fabryke drewna z tartakiem...po ojcu... byla zakochana w lekarzu-biednym niestety i wyszla zamaz z bogatego przemyslowca ofiarujac mu w zamian dziecko od lekarza... ciezki... wzruszajacy film... od czasu gdy poznalam jej wirtuozerie aktorska... jestem jej fanka... czyli od niedawna... a zdazylam z dziesiec filmow z nia w roli glownej obejrzec... wlasnie na bayrowskiej tv...
05 czerwca 2013 20:25
Piekne lasy szchwardzwaldzkie w okolicach Offenburga, byla pani Neubauer na premierze w miescie, niestety pracujac24h, nie moglam sie wyybrac, bardzo sympatyczna osoba, i to byl jej gatunek , piekny dramat.
Mi tez tytuly wypadaja z glowy,
05 czerwca 2013 20:42
pieknie piszesz... bo pieknie w Schwardzwaldzie jest...