Zakupy

24 października 2014 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
ale jestem happy.
W ramach poprawienia sobie humoru i w ogóle kupiłam sobie futrzaną kamizelkę z C&A. Online i być może również stacjonarnie jest 20% rabatu. (tylko z tej euforii zapomniałam o pejbeku).
Ale się już cieszę, od zawsze o takiej marzyłam, a na teraźniejszą pogodę w Pl będzie perfekt :)
24 października 2014 12:27 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro wyjazd do galerii w Stuttgarcie -jak na złość jakieś roboty mają być na torach a zatem jakieś objazdy- nie rezygnuję mimo że jest to mój pierwszy wyjazd i to z przesiadkami - jestem ciężko przestraszona ale mam cały dzień ,więc jak się zgubię lub pojadę w inną stronę będę miała czas na odnalezienie siebie. Dobrze ,że dziewczyny napisały ,że jest taki sklep jak Primark -skorzystam.
24 października 2014 12:31
didusia

Jutro wyjazd do galerii w Stuttgarcie -jak na złość jakieś roboty mają być na torach a zatem jakieś objazdy- nie rezygnuję mimo że jest to mój pierwszy wyjazd i to z przesiadkami - jestem ciężko przestraszona ale mam cały dzień ,więc jak się zgubię lub pojadę w inną stronę będę miała czas na odnalezienie siebie. Dobrze ,że dziewczyny napisały ,że jest taki sklep jak Primark -skorzystam.

nie wiem jak w stuttgarrcie ale w hannover jak wchodzilam do tego sklepu to czas spedzony minimum 3 godziny-wielki trzypietrowy  sklep ,ceny niskie  a dobrze szukajac mozna ladne rzeczy kupic za przyslowiowe 1 ojro;-;-;-
24 października 2014 12:39
reanata

nie wiem jak w stuttgarrcie ale w hannover jak wchodzilam do tego sklepu to czas spedzony minimum 3 godziny-wielki trzypietrowy  sklep ,ceny niskie  a dobrze szukajac mozna ladne rzeczy kupic za przyslowiowe 1 ojro;-;-;-

W nowj galerii Milaneo tez jest ten sklep na trzech poziomach -mam pytanko a ciuchy w miare dobrej jakości czy coś takiego jak Kika
24 października 2014 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

W nowj galerii Milaneo tez jest ten sklep na trzech poziomach -mam pytanko a ciuchy w miare dobrej jakości czy coś takiego jak Kika

ubrania rozne,roznychnarodowosci,ale szczerze ci mowie musisz dobrze grzebac miedzy wieszaki i mozna nawet markowego ciuch znalezc za bezcen,tam nikt jak w innych galeriach nie odwiesza na swoje miejce,przynajmnie w hannower,wiec rozne perelki mozna wyszperac,ja obkupilam sie tam;-;-;-;-
24 października 2014 12:45 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

ubrania rozne,roznychnarodowosci,ale szczerze ci mowie musisz dobrze grzebac miedzy wieszaki i mozna nawet markowego ciuch znalezc za bezcen,tam nikt jak w innych galeriach nie odwiesza na swoje miejce,przynajmnie w hannower,wiec rozne perelki mozna wyszperac,ja obkupilam sie tam;-;-;-;-

Dzięki -będę buszować .
24 października 2014 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

W nowj galerii Milaneo tez jest ten sklep na trzech poziomach -mam pytanko a ciuchy w miare dobrej jakości czy coś takiego jak Kika

Ja byłam tylko w Dortmund więc ciuchy wiadomo jak ciuchy co się komu podoba można za mało kupic i tez będą gatunkowo dobre ale ceny nie wygurowane i jest zawsze co wybrać jedyna moja rada abys wczesniej wyjechała i była przed południem chociaz i to nie gwarantuje brak klientow tam w sobote jest duzo ale towaru tez duzo więc starczy dla wszystkich aha ale przygotuj sie finansowo bo jest w czym wybierać torebki tez fajne :) ostatnio wróciłam z 3 torbami pakuja od razu w duże torby papierowe nawet wytrzymałe :)
24 października 2014 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
Primark odwiedzam dość często, jak "szwędam się" po centrum. Może dwa lata wstecz, to było tam coś ciekawszego, ale ostatnio, to jestem zawsze zawiedziona. No prawie same badziewie. Ciuchy ( z praktyki) nie są dobre jakościowo. Można trafić fajną, tanią torebkę. Często zmienia się asortyment- to fakt. Ja nie jestem specjalnie wybredna, ale wolę pozaglądać do innych sklepów i coś fajnego trafić w lepszej jakości.
24 października 2014 18:32 / 7 osobom podoba się ten post
,,Szczesliwym ,,trafem mojemu Josef pekla oprawka z okularow,tak zazdroscilam didusi dzisiejszej wyprawy na zakupy a tu traf ja tez do centrum musialm do optyka z josef jechac i tym sposobem nie omieszkalam odwiedzic paru sklepow,Tu promocja a tu ,,sale,, i z porfela ucieklo 100 ojro,ale radosc moja jest bezcenna;-;-;-;-;
24 października 2014 18:46 / 4 osobom podoba się ten post
reanata

,,Szczesliwym ,,trafem mojemu Josef pekla oprawka z okularow,tak zazdroscilam didusi dzisiejszej wyprawy na zakupy a tu traf ja tez do centrum musialm do optyka z josef jechac i tym sposobem nie omieszkalam odwiedzic paru sklepow,Tu promocja a tu ,,sale,, i z porfela ucieklo 100 ojro,ale radosc moja jest bezcenna;-;-;-;-;

Jutro mam  wyjazd a córka Pdp przyniosła dokładny plan dworca , głownej ulicy Stuttgatru i schemat S bahn i oczywiście plan z rozpiską gdzie i co w galerii Milaneo-dobra dziewczynka.
25 października 2014 11:41
od poniedziałku 27/10 w Rewe i Rewe Center jest Metaxa Amphora 0,7 w promocji za 11,99euro
25 października 2014 12:00 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dziś odebrałam zamówione wczoraj perfumy w Douglasie. No przyznać musze że przesyłka błyskawiczna, a w dodatku oprócz zamówionych perfum i 2 próbek innych, dostałam również 8 ml Hugo Bossa, więc będzie jak znalazł, jako dodatek do prezentu pod choinkę dla mojego synka :))))))))) https://www.douglas.de/douglas/D%C3%BCfte-Damend%C3%BCfte-D%C3%BCfte-DIOR-Les-Poisons-Pure-Poison-Eau-de-Parfum_productbrand_1069067295.html?query=Poisone

Ach, zycie jest piękne i pachnące :))))))))))))
25 października 2014 14:35
Doda,a którą buteleczkę wybrałaś?Tą ciemniejszą znam-używałam,ale tam jest też jaśniejsza-tej nie znam.
25 października 2014 14:41
doda1961

Ja dziś odebrałam zamówione wczoraj perfumy w Douglasie. No przyznać musze że przesyłka błyskawiczna, a w dodatku oprócz zamówionych perfum i 2 próbek innych, dostałam również 8 ml Hugo Bossa, więc będzie jak znalazł, jako dodatek do prezentu pod choinkę dla mojego synka :))))))))) https://www.douglas.de/douglas/D%C3%BCfte-Damend%C3%BCfte-D%C3%BCfte-DIOR-Les-Poisons-Pure-Poison-Eau-de-Parfum_productbrand_1069067295.html?query=Poisone

Ach, zycie jest piękne i pachnące :))))))))))))

Nic dziwnego za te pieniadze co Douglas zdziera