Zakupy

25 października 2014 23:38 / 3 osobom podoba się ten post
Młodzież już nie umie w głowie liczyć - to nie tak trudno mnożyć x4 w pamięci:) No chyba, że o każdy grosz chodzi.
25 października 2014 23:39 / 1 osobie podoba się ten post
ewa.p

Z kalkulatorami? a fe.No ale trudno, ja tutaj tylko raz słyszałam polską mowę i w pierwszej sekundzie się ucieszyłam, ale potem zwróciłam uwagę na to, jak te osoby się zachowują i straciłam ochotę na "zaczepkę". Musisz mieć fajny kontakt z rodzinką pdp, ja tutaj tylko polewam mojej pdp. Ale jak wrócę to metaxa pójdzie w ruch, mam ochotę na dobry alkohol i mam zamiar kupić ją w poniedziałek :)))
 
Jutro jakieś zdjęcia zobaczymy?

Kontakt jest bardzo ,bardzo ale pracuję w tym miejscu bardzo długo , może dlatego moge sobie na wiele pozwolić -odrobine żartu ,odrobinę złosliwości . ale jest  wszystko ok. Zdjęcia robila ale nie za duzo ,postaram się coś wkleić
26 października 2014 01:35
didusia

Moje drogie panie jestem w całości , o dziwo nie pomyliłam kierunków  czyli nie ma to jak rodzina kolejarska . W tym nowym centrum było tyle ludziska ,że człowiek musiał  się łokciami przepychać a szczególnie w Primark -dziekuję tym dziewczynom co dały mi  namiar  na ten sklep. Czułam się w nim ja za dawnych lat ,gdzie wszystko było na kartki . Kartek nie było za to tłum . rzesza ludzi przewijała się ,rozpychala na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Trochę ciuchów kupiłam ale raczej dla mojej córci ,słyszałam co dwa kroki polską mowę ale nie zaczepiałam bo panny polki byly tak zafascynowane tanimi zakupami ,że zagadanie nie miało sensu - de fakto ja też mialam co innego w głowie . Jedynie co mnie zdziwiło to praca moich rodaczek z kalkulatorem -czy to jest powszechnie stosowane?    Zaliczyłam również demonstrację -przeciw nieludzkim doświadczeniam na zwierzętach. Droga powrotna bez problemów ,plusik dla pana z informacji kolejowej S1 - . Po powrocie kilka drinków  z rodzinę z okazji powrotu marnotrawnej opiekunki.

Pisałam chyba nawet ze 2 razy sobota tam jest katastrofą Primark oblegający przez wszystkich faktycznie polek duzo robi zakupy mój mąż był w szoku gdy juz chciałam z niego iść ja i rezygnacja z ciuchów ale chyba pobyt u babci w ciszy tez dało znać tam głosno gwarno muzyka ubrania w każdym kącie juz nie mowiąc o przymieżalniach i kasach  kolejki od tego czasu jeżdże tylko w tyg i godzinach porannych luzik spokojnie :)
26 października 2014 06:19
Będąc we Frankfurcie zaglądałam do Primark bardzo często. Kupiłam bawełniane, rozpinane sweterki w trzech kolorach i do tego 3 T-sherty. Jak z tych pierwszych jestem w miarę zadowolona, to koszulki są tragiczne. W każdej szwy wychodzą na brzuch i gdyby nie to, że mam możliwość schować ten feler pod swetrem, to już dawno bym je wyrzuciła. To jednak nie mój sklep...
26 października 2014 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
Przestrzegam Was przed tym kremem do stóp z Balea -

http://www.dm.de/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_fusspflege/balea_produkte_fusspflege_wellness_und_beauty-_produkte_/451162/balea-intensiv-fusscreme.html

Miał być szczególnie treściwy - na wysokim miejscu w składzie ma kilka olei i to mnie skusiło. Niestety jest strasznie tłusty - jakbym masło (to do jedzenia) sobie wsmarowywała, nie bardzo się wchłania, a na dodatek na drugi dzień stopy nie są za bardzo nawilżone. Dla pewności sprawdziłam sobie na dłoniach - nałożyłam grubą warstwę, założyłam bawełniane rękawiczki i tak na noc zostawiłam. Rano skóra powinna być super nawilżona, a nie była. Do końca pobytu jeszcze z tego kremu pokorzystam, bo żal niemal cały wyrzucić, ale całego na pewno nie zużyję i reszta pójdzie do kosza, co u mnie niemal nigdy się nie zdarza. Ale ten krem jest wyjątkowo niefajny.
26 października 2014 12:46 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Pisałam chyba nawet ze 2 razy sobota tam jest katastrofą Primark oblegający przez wszystkich faktycznie polek duzo robi zakupy mój mąż był w szoku gdy juz chciałam z niego iść ja i rezygnacja z ciuchów ale chyba pobyt u babci w ciszy tez dało znać tam głosno gwarno muzyka ubrania w każdym kącie juz nie mowiąc o przymieżalniach i kasach  kolejki od tego czasu jeżdże tylko w tyg i godzinach porannych luzik spokojnie :)

Tak wiem ,nie ominęłam twoich postów  ale nie miałam w tym momencie za dużego wyboru jeżeli chodzi o dzień-musiałm miec taki ,gdzie córka była całutki czas z matką. Teraz jak już wiem jak dojechac ,gdzie przesiadki itp. mogę sobie taki wypad zrobić w ciągu tygodnia jak będzie szwagierka omy.
26 października 2014 14:14
Wichurrko, polecam ten:
 
http://www.dm.de/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_fusspflege/balea_produkte_fusspflege_spezialpflege/8164/balea-schrundensalbe.html
 
Bradzo ładnie się wchłania i rzeczywiście działa :). W sposobie uzycia jest napisane, żeby nakładać na potrzebujące miejsca, ale ja niewielką ilością smaruję całe stopy, bo mam tendencję do rogowacenia naskórka :(.
26 października 2014 14:24
Wiem - miałam, ale lubię nowe kremy wypróbowywać. Ciągle te same mi się nudzą:)
26 października 2014 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Wiem - miałam, ale lubię nowe kremy wypróbowywać. Ciągle te same mi się nudzą:)

Tu kremy do stóp.Tam implanty ha ha Bede was znal od stop do głow ha ha znaczy sie zebow hihi,bo ostatnio cos malo o fryzjerach.farbach do wlosow i lakierach ha ha
26 października 2014 14:31 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Tu kremy do stóp.Tam implanty ha ha Bede was znal od stop do głow ha ha znaczy sie zebow hihi,bo ostatnio cos malo o fryzjerach.farbach do wlosow i lakierach ha ha

No jasne pomacasz cycki i będziesz wiedzieć z kim masz doczynienia,nawet bez wcześniejszego spotkania oko w oko:)))))
Czytaj nas dalej........
aha na fryzjerów przyjdzie czas przed świętami i sylwestrem,wtedy nie odchodź od komp.bo napewno padnie wiele "cennych porad":))
26 października 2014 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

No jasne pomacasz cycki i będziesz wiedzieć z kim masz doczynienia,nawet bez wcześniejszego spotkania oko w oko:)))))
Czytaj nas dalej........
aha na fryzjerów przyjdzie czas przed świętami i sylwestrem,wtedy nie odchodź od komp.bo napewno padnie wiele "cennych porad":))

no w tym temacie tez sie troszke zaniedbujecie ha ha NIC zero cudownych srodkow na ujedrnianie 
26 października 2014 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

no w tym temacie tez sie troszke zaniedbujecie ha ha NIC zero cudownych srodkow na ujedrnianie 

Gadasz !!! kazda stosuje maseczki sciagajace ))) tylko nieliczne sie przyznaja ))))
26 października 2014 19:51 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Po Waszej wcześniejszej reklamie tegoż serka, "wyczaiłam" już jego w Aldi. Do domu nie będę kupowała, bo mam wybredne dzieciska- bardzo liczą kalorie i takie tam inne. Już to słyszę:" ale mamuś, ty wiesz jaka to bomba kaloryczna i nic poza tym ". Zdegustuję go tutaj, jak najdzie mi ochota. Ja to tak lubię od czasu, do czasu wrąbać coś takiego kalorycznego, niezdrowego a smakowitego.
Do domu zawiozę : Weizenkeime ( kiełki w proszku) z różnymi witaminami i minerałami,Schlemmer Sauce zu Lachs( wysmienity sos do łososia), kremy łososowe w tubkach , miód z żurawinami ( raz trafiłam w Rewe, a teraz chciałam dokupić i niestety nie ma) oraz moje nowe odkrycie -kawa Kenia, tez zakupiona Rewe. Dla mnie jest to kawa idealna pod  względem smaku i zapachu. W sprzedazy wystepuje w opakowaniu podwójnym 2x250 g ( ostatnia cena 4,99 e) Jest wyprodukowana dla Rewe. Z tej serii jest jeszcze  Brasil i Sumatra, ale Kenie jest najlepsza i najtrudniej ją trafić. Polecam.
 

Znam te kawy ,są dobre,czasami i w Lidlu sie pojawiają.Pierwszy raz kupiłam w Lidlu , a pózniej zobaczyłam w Rewe.Opakowanie prawie takie same,bez napisu Rewe.
26 października 2014 20:34
takaja

Ten ser do piekarnika tez był w Rewe w promocji widziałam go na półce na początku gdzie sa wędliny między tymi gotowcami właśnie te duże opakowanie i faktycznie trzeba go dobrze zabezpieczyć 2 woreczki capi capi :)

napisz prosze jak sie ten ser do piekarnika nazywa...bo zapomniałam..., a nie! już wiem, doczytałam wyżej:)))))
26 października 2014 21:46
Właśnie sprawdziłam promocje w kauflandzie - żadnej promocji nie ma na Metaxe. Nie wiem co mzap widziała.