Zakupy

31 października 2012 11:28
Anna77, racja z tym pakowaniem. ja zaczelam sie juz tez pakowac, w koncze stelle w lutym !
02 listopada 2012 21:45
a ja już myślałam że jestem sama , która nie lubi robić zakupów:)
02 listopada 2012 21:59
dziewczyny, ja wlasnie sie obkupuje na Ebay ! Wlasnie zakupilam 2 kurtki, jacke a la leder niebieski, i 4 weste für winter
02 listopada 2012 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
kocham zakupy i uwielbiam wydawać pieniądze to mnie uspokaja i robi szczęśliwą - a każdy niech robi ze swoją kasą co chce !!!!
02 listopada 2012 22:38
fiber ja tez 11111111111111 kupujesz na ebyu ????????
13 listopada 2012 20:55
hahahah..a kto lubi kenvelo????kaja,,rzucilas mnie na kolana..jestes the best..haha..pozdrawiam panie opiekunki...ajjj,bedzie sie u mnie dzialo z zakupami za 2 m/ce,,,
13 listopada 2012 23:54
a ja najbardziej lubie zakupy w realu robic, glownie elektronike ;-P ostatnio zakupilam sobie Tableta (urzadzenie podobne laptopa tylko ze to samo monitorek i wszystko na dotyk) i po pol roku urzedowania na necie cos mi w nim padlo wiec postanowilam oddac na gwarancje, mily pan w biurze obslugi nawet nie zapytal sie co w nim popsute czy ogolnie jaki powod reklamacji tylko kazal mi podpisac oswiadczenie o zwrocie towaru i dal mi nowy Tablet :-D

a tak poza tym to uwielbiam zakupy w TAkko i C&A a do Polski kupuje zawsze kawy i proszki do prania i plyn do plukania i tabletki do zmywarek. To jest bardzo zastanawiajace dlaczego ten sam producent wypuszcza na rynek ten sam towar ale gorszej jakosci??? nie kumam tego

ale... najwazniejsze ze tu mozna taniej i lepiej kupic :-D
14 listopada 2012 07:46
Odnosnie chemii gospodarczej,to w info tipsie byl poruszony ten sam problem.Zamieszczona byla wypowiedz rzecznika firmy Procter&Gamble ,i rzeczywiscie produkty,ktore mają być sprzedawane w Niemczech ,sa bardziej skoncentrowane niż te ,które mają być sprzedawane w Polsce,co nie znaczy,uwaga!-że polskie piorą gorzej.Takiej mniej ,więcej treści była wypowiedz rzecznika,dziwna trochę.
14 listopada 2012 08:37
Tina - to znaczy, że w Polsce mamy bardziej chemiczną wodę w kranach :-0
14 listopada 2012 08:52
ja lubię niemiecką kranówkę, piłam ją w kilku miastach i nigdzie nie czułam chemii, co zdarza się w Polsce. Co do proszków, to niemieckie zdecydowanie lepiej zachowują kolory.
14 listopada 2012 09:02
Ha ,to faktycznie wyjaśnia różnice w skladzie proszków,zdarza się w Polsce woda bez chemii,ale na ogół można wyczuć zapaszek chloru.Zatem po co wysyłać na Polske produkt bardziej skoncentrowany,kiedy pranie samo ładnie się wybieli?:)
14 listopada 2012 09:51
Ale ten osad to od chloru czy od kamienia?
14 listopada 2012 13:50
do LidkaW-ten osad to akurat w regionie Bayern_Monachium i okolice to zwiazki wapna...
14 listopada 2012 13:58
WSZYSTKO NA TEMAT ZAKUPÓW !!!

11 grudnia 2012 08:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tez juz po malych zakupkach , ale to sie okaze przy pakowaniu :) Zakupilam chyba standartowo: Proszek persil , kawe , amaratto, campari i slodycze oraz czysciki do garow : piwel , sobie sukienke i kurtke , skarpetki dla synow i wiecej grzechow nie poczynilam :)