Powitajki przy kawie 77

11 czerwca 2024 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję,nie narzekam,chociaż zarwane nocki się zdarzają. Za to rano mam dużo czasu dla siebie albo mogę spać do 10tej :-). Na spanie szkoda mi czasu,sama ze sobą też się nigdy nie nudzę. Atrakcji nie brakuje, ciągle coś się dzieje,seniorka rozrywkowa i "lokalowa". Córka też często u nas gości. Mnie to nie przeszkadza. Jak jest córka to ja mam luz,a jak jesteśmy we dwie,to z tym luzem różnie bywa. Od kiedy mamy super wózek,zdarza się że na moją pauzeyzabieram podopieczną. Nie mam z tym problemu,sama idę na kawę czy z Nią,albo sama spaceruję czy pcham wózek. Rozumiem że nie każdemu taki rodzaj pracy,bez stałego rytmu,bez rutyny,z "niezdyscyplinowaną 'podopieczną odpowiada. Trudno jest znaleźć tutaj kogoś na zmianę. Ja jestem trzeci raz i wracam we wrześniu.

O to nie byłoby dla mnie. Nie lubię rozgardiaszu a tutaj taki jest. Zero normalnego trybu życia. Porażka. 😥 jestem trzecia, każda tutaj skraca pobyt i ja też tak zrobiłam. Mecze się tutaj ....😢
12 czerwca 2024 05:46 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w srode 
milego i spokojnego dzionka 
12 czerwca 2024 06:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo w środę miłego dnia wszystkim 
12 czerwca 2024 06:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Deszcz za oknem.  miłego i spokojnego dnia ludziki. 😁
12 czerwca 2024 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę,uciekł mi wątek w siną dał. Wyjeżdżam wreszcie z tąd ok. 4-5 w nocy    Spokojnego dnia wszystkim bo wczoraj u mnie było niespokojnie telefon,za telefonem.Zmienniczka przyjeżdża dopiero w czwartek ok.18,00 .Moją pdp będzie sama w czwartek do jej przyjazdu bo inaczej jej nie pasuje.Był tu wczoraj gorąco  
12 czerwca 2024 07:51 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry w środę,uciekł mi wątek w siną dał. Wyjeżdżam wreszcie z tąd ok. 4-5 w nocy  :radosc1:  Spokojnego dnia wszystkim bo wczoraj u mnie było niespokojnie telefon,za telefonem.Zmienniczka przyjeżdża dopiero w czwartek ok.18,00 .Moją pdp będzie sama w czwartek do jej przyjazdu bo inaczej jej nie pasuje.Był tu wczoraj gorąco :smiech3: 

Uff . Co babka w majtki robiła że sama zostanie. ?
12 czerwca 2024 08:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję,nie narzekam,chociaż zarwane nocki się zdarzają. Za to rano mam dużo czasu dla siebie albo mogę spać do 10tej :-). Na spanie szkoda mi czasu,sama ze sobą też się nigdy nie nudzę. Atrakcji nie brakuje, ciągle coś się dzieje,seniorka rozrywkowa i "lokalowa". Córka też często u nas gości. Mnie to nie przeszkadza. Jak jest córka to ja mam luz,a jak jesteśmy we dwie,to z tym luzem różnie bywa. Od kiedy mamy super wózek,zdarza się że na moją pauzeyzabieram podopieczną. Nie mam z tym problemu,sama idę na kawę czy z Nią,albo sama spaceruję czy pcham wózek. Rozumiem że nie każdemu taki rodzaj pracy,bez stałego rytmu,bez rutyny,z "niezdyscyplinowaną 'podopieczną odpowiada. Trudno jest znaleźć tutaj kogoś na zmianę. Ja jestem trzeci raz i wracam we wrześniu.

kochana najważniejsze że Ty trafiłaś tak, że Ci się podoba . wiadomo że nie wszystko dla każdego :) :) 
12 czerwca 2024 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

kochana najważniejsze że Ty trafiłaś tak, że Ci się podoba . wiadomo że nie wszystko dla każdego :) :) 

To nawet nie chodzi o to,że mi się podoba. Po prostu zawsze jak przyjeżdżam do kogoś pierwszy raz,pytam o przyzwyczajenia,nawyki,jaki styl życia prowadzi i niczego nie zmieniam,tylko się dostosowuję. Myślę o tym,że to ja jestem dla nich a nie oni dla mnie. U mnie to działa i wszyscy są zadowoleni. A jak coś zmieniam to tak,żeby myśleli że to ich inicjatywa .
Dzień dobry w środę. Jak wstałam to słońce mnie przywitało,teraz bawi się w chowanego,jak ten "Józek " pojawia się i znika, oby przeganiając chmury deszczu nie przygoniło.
Przyjemnego,spokojnego dnia życzę 
12 czerwca 2024 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Dzisiaj w planach opijanuw udanego egzaminu mojej psiapsi kijkowej 
12 czerwca 2024 10:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Uff . Co babka w majtki robiła że sama zostanie. ?

Narobiła hałasu że ja nie mogę tak wyjechać że muszę czekać na zmienniczkę aby przekazać obowiązki itd itp. powoływała się na córkę że ona każe mi zostać  Wreszcie ktoś zadzwonił do niej i wytłumaczył że ja nie mogę bo mam w piątek lekarza,a zmienniczka też nie może wcześniej. Uffff pdp dopiero  się uspokoiła. Dziś od rana jest milutka.
12 czerwca 2024 10:02 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 :pije kawe:
Dzisiaj w planach opijanuw udanego egzaminu mojej psiapsi kijkowej :pije kawe::pije kawe:

A z czego egzamin?
12 czerwca 2024 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

A z czego egzamin?:-)

Koleżanka jest ksiegowa, miała wczoraj sprawozdanie .  Nazywa to się Kassenpruefung 
12 czerwca 2024 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Narobiła hałasu że ja nie mogę tak wyjechać że muszę czekać na zmienniczkę aby przekazać obowiązki itd itp. powoływała się na córkę że ona każe mi zostać:klotnia:  Wreszcie ktoś zadzwonił do niej i wytłumaczył że ja nie mogę bo mam w piątek lekarza,a zmienniczka też nie może wcześniej. Uffff pdp dopiero  się uspokoiła. Dziś od rana jest milutka.:smiech2:

12 czerwca 2024 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie słoneczko świeci pięknie, spokojnego dnia życzę wszystkim 
12 czerwca 2024 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Narobiła hałasu że ja nie mogę tak wyjechać że muszę czekać na zmienniczkę aby przekazać obowiązki itd itp. powoływała się na córkę że ona każe mi zostać:klotnia:  Wreszcie ktoś zadzwonił do niej i wytłumaczył że ja nie mogę bo mam w piątek lekarza,a zmienniczka też nie może wcześniej. Uffff pdp dopiero  się uspokoiła. Dziś od rana jest milutka.:smiech2:

Wiem , że masz lekarza ale ja bym do niej tak extra 200 euro i zostaje do weekendu. O już wyobrażam sobie jej minę . 🤣🤣🤣