Pomocy - kręgosłup

12 września 2013 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
To świetnie że czujesz się lepiej, ale uważaj nadal na siebie, bo ten moment jest najgorszy. Kiedy poczujesz, że jest o.k. i wtedy chcesz sprawdzić czy już wszystko działa w 100%. Może wtedy spotkać przykra niespodzianka.
16 października 2013 14:35
witam:)mam takie pytanko-zaczely mi dretwiec,bynajmniej tak to odczuwam- palce u lewej dloni.najpier koniuszek malego i teraz idzie dalej.mam wrazenie,ze nie mam w tej rece prawie sily,szczegolnie gdy akurat musze pacjetke przewrocic na bok,albo gdy musze cos mocniej przytrzymac.moze to byc od kregoslupa szyjnego?i czy da sie cos z tym na biezaco zrobic?
pozdrawiam:)
16 października 2013 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
anker

witam:)mam takie pytanko-zaczely mi dretwiec,bynajmniej tak to odczuwam- palce u lewej dloni.najpier koniuszek malego i teraz idzie dalej.mam wrazenie,ze nie mam w tej rece prawie sily,szczegolnie gdy akurat musze pacjetke przewrocic na bok,albo gdy musze cos mocniej przytrzymac.moze to byc od kregoslupa szyjnego?i czy da sie cos z tym na biezaco zrobic?
pozdrawiam:)

Może być,ale wieczorami loguje się Janusz ,na pewno fachowo wszystko wyjaśni.
16 października 2013 14:43
tina 100%

Może być,ale wieczorami loguje się Janusz ,na pewno fachowo wszystko wyjaśni.

dzieki:)jak nie kolano,to co inne...starosc jest paskudna:):):)
16 października 2013 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może być,ale wieczorami loguje się Janusz ,na pewno fachowo wszystko wyjaśni.

Ja również zalecam...pomolestować Janusza ;) Na poczatku mojej kariery cos mi chrupło w kregosłupie, no byłem lekko spanikowany, a Janusz pisał co i jak mam robić i przeszło bez śladu w 3 dni :)
Pamiętacie Kaszpirowskiego ? Janusz lepszy, bo leczy komentarzami :)))
16 października 2013 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Ja również zalecam...pomolestować Janusza ;) Na poczatku mojej kariery cos mi chrupło w kregosłupie, no byłem lekko spanikowany, a Janusz pisał co i jak mam robić i przeszło bez śladu w 3 dni :)
Pamiętacie Kaszpirowskiego ? Janusz lepszy, bo leczy komentarzami :)))

Janusz lepszy bezapelacyjnie.Kaszpirowski natomiast leczył hemoroidy,kiedyś się tego gdzieś doczytałam;-)).
16 października 2013 14:47
anker

witam:)mam takie pytanko-zaczely mi dretwiec,bynajmniej tak to odczuwam- palce u lewej dloni.najpier koniuszek malego i teraz idzie dalej.mam wrazenie,ze nie mam w tej rece prawie sily,szczegolnie gdy akurat musze pacjetke przewrocic na bok,albo gdy musze cos mocniej przytrzymac.moze to byc od kregoslupa szyjnego?i czy da sie cos z tym na biezaco zrobic?
pozdrawiam:)

Nie wiem,kiedyś też tak miałam i zaczęłam brać magnez i przeszło...
16 października 2013 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Nie wiem,kiedyś też tak miałam i zaczęłam brać magnez i przeszło...

Można Aniu brać magnez cały czas,tym bardziej,że ludzki organizm szybko się go pozbywa.Osłabiona siła mięśniowa u Anker może przemawiać za kręgosłupem szyjnym.Może jest jakiś ucisk na nerw.Też na to cierpiałam,miałam podobne objawy.
16 października 2013 14:54
ania37

Nie wiem,kiedyś też tak miałam i zaczęłam brać magnez i przeszło...

ja na magnezie juz od wielu lat,inaczej bym nie dala rady.jakies 5 lat temu poszly mi 2 dyski i mialam sparalizowane kopytko.od tego czasu bez magnezu ani rusz:)dlugo trwalo nim znow zaczelam chodzic,ale to juz nie to, co bylo przed wysunieciem dyskow.  
16 października 2013 18:18
Ja magnez dobieram systematycznie. Bez niego nie dam rady. Niby twarda jestem ale tak na prawdę to troki od kaleson ze mnie. Stresowa jestem ;-))), muszę dobierać bo inaczej mam kłopoty.
16 października 2013 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
anker

witam:)mam takie pytanko-zaczely mi dretwiec,bynajmniej tak to odczuwam- palce u lewej dloni.najpier koniuszek malego i teraz idzie dalej.mam wrazenie,ze nie mam w tej rece prawie sily,szczegolnie gdy akurat musze pacjetke przewrocic na bok,albo gdy musze cos mocniej przytrzymac.moze to byc od kregoslupa szyjnego?i czy da sie cos z tym na biezaco zrobic?
pozdrawiam:)

Tak, może to być od kręgosłupa szyjnego albo piersiowego. Napisz czy miałaś jakieś urazy, skoliozę, albo coś jeszcze. Bo na razie nic więcej nie wywnioskuję. Szkoda że nie umiem liczyć po Rusku
16 października 2013 20:56
opiekun_Janusz

Tak, może to być od kręgosłupa szyjnego albo piersiowego. Napisz czy miałaś jakieś urazy, skoliozę, albo coś jeszcze. Bo na razie nic więcej nie wywnioskuję. Szkoda że nie umiem liczyć po Rusku :-)

Zawsze się możesz jeszcze nauczyć. Kaszpirowski był chyba starszy od Ciebie , jak zrobił karierę we TV.
16 października 2013 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Twoja kolka się bierze najprawdopodobniej od kręgosłupa. Skoro pojawiła się w tym samym momencie, kiedy był uraz, to na 99% jestem tego pewny. Prowincjusz, zrób jeszcze coś takiego. Nabierz powietrza do płuc (maksymalnie), a potem wypuść (też maksymalnie). Powiedz czy kłócie jest większe kiedy masz pełne płuca i całkowicie puste. Jak Cię bardzo nadal boli, to możesz już brać środki przeciwzapalne. Ale po zjeździe do domu od razu lekarz i prześwietlenie.

adin, dwa, tri, czietyre, piać...on chyba też więcej nie umiał, albo do pięciu uzdrawiał :)))
16 października 2013 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Tak, może to być od kręgosłupa szyjnego albo piersiowego. Napisz czy miałaś jakieś urazy, skoliozę, albo coś jeszcze. Bo na razie nic więcej nie wywnioskuję. Szkoda że nie umiem liczyć po Rusku :-)

adin, dwa, tri, czietyre, piać...on chyba też więcej nie umiał, albo do pięciu uzdrawiał :)))
16 października 2013 21:07
anker

witam:)mam takie pytanko-zaczely mi dretwiec,bynajmniej tak to odczuwam- palce u lewej dloni.najpier koniuszek malego i teraz idzie dalej.mam wrazenie,ze nie mam w tej rece prawie sily,szczegolnie gdy akurat musze pacjetke przewrocic na bok,albo gdy musze cos mocniej przytrzymac.moze to byc od kregoslupa szyjnego?i czy da sie cos z tym na biezaco zrobic?
pozdrawiam:)

Trzeba zrobic przeswietlenie kregoslupa tomografie,albo rezonans magnetyczny.Moze uszkodzony jest dysk miedzykregowy,ktory uciska na struktury nerwowe i powoduje dolegliwosci bolowe i dretwienia.Tylko pozostalo brac tabletki przeciw bolowe polecam Opokan jest naprawde skuteczny na obczyznie.