Pomocy - kręgosłup

17 października 2013 13:43
Mycha

Kurcze to ja też chcę, plecki mnie bolą a nie ma kto wymasować. Robert daleko .....

A mnie nie bolą !!!No i co teraz,sztangę rwać???Coby w krzyżu dobrze łupnęlo?;-)).
17 października 2013 13:47
tina 100%

A mnie nie bolą !!!No i co teraz,sztangę rwać???Coby w krzyżu dobrze łupnęlo?;-)).

To się ciesz, możesz mieć masaż sportowy, rozlużniający no i erotyczny. Początek od plecków i dalej, dalej .....  Ja mimo wszystko jestem stresowa i włazi mi to w kręgosłup. Swoją drogą to w porządku to on nie jest ;-// ale daje radę. 
17 października 2013 13:48
Mycha

To się ciesz, możesz mieć masaż sportowy, rozlużniający no i erotyczny. Początek od plecków i dalej, dalej .....  Ja mimo wszystko jestem stresowa i włazi mi to w kręgosłup. Swoją drogą to w porządku to on nie jest ;-// ale daje radę. 

No i na banana :)))
17 października 2013 13:49
Mycha

To się ciesz, możesz mieć masaż sportowy, rozlużniający no i erotyczny. Początek od plecków i dalej, dalej .....  Ja mimo wszystko jestem stresowa i włazi mi to w kręgosłup. Swoją drogą to w porządku to on nie jest ;-// ale daje radę. 

Mycha ,ale pretekstu nie ma!Jak tu walić tak prosto z mostu że też kcę???
17 października 2013 13:53 / 3 osobom podoba się ten post
Wal, wal !! Nie ma się co oglądać. Preteksty zostaw dla innych ;-))
17 października 2013 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ty to mapkę sobie zrób i zbieraj adresy chętnych kobiet,ale nie wszystkie to drobne blondynki,bo wiesz czekolada rano,czekolada nocą,czekolada cały dzień,to kg się odkładają tu i ówdzie ;D
17 października 2013 15:57
robert72 miej litosc, toz my tu wszystkie samotne!!!!!
17 października 2013 16:50
No !! To kręgosłup mam odstresowany - hehehe.
17 października 2013 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
Według mnie przesadzasz. Ja traktuję to jako oderwanie od tutejszej rzeczywistości, zabawę. Czasami tęsknota i nuda codziennym dniem powoduje, że pierdoły wypisujemy. I całe szczęście !!  Ież można się skarżyc, udzielać pomocy, rad itp. Każdy ma swój sposób. Twój widocznie jest inny.
17 października 2013 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Według mnie przesadzasz. Ja traktuję to jako oderwanie od tutejszej rzeczywistości, zabawę. Czasami tęsknota i nuda codziennym dniem powoduje, że pierdoły wypisujemy. I całe szczęście !!  Ież można się skarżyc, udzielać pomocy, rad itp. Każdy ma swój sposób. Twój widocznie jest inny.

O co TOBIE chodzi, czytaj ze zrozumieniem a nie czepiaj się? 
 
17 października 2013 17:37
aniananowo

O co TOBIE chodzi, czytaj ze zrozumieniem a nie czepiaj się? 
 

No to przeczytam jeszcze raz. Może przed drzemką cos innego odebrałam. 
17 października 2013 17:59
Mycha

Według mnie przesadzasz. Ja traktuję to jako oderwanie od tutejszej rzeczywistości, zabawę. Czasami tęsknota i nuda codziennym dniem powoduje, że pierdoły wypisujemy. I całe szczęście !!  Ież można się skarżyc, udzielać pomocy, rad itp. Każdy ma swój sposób. Twój widocznie jest inny.

No Mycha i masz odpowiedz na swoje pytanie :))))
17 października 2013 18:18
robert72

Dzień dobry wszystkim,
tak sobie czytam i aż we mnie kipi .Jako fizjoterapeuta z wykształcenia i zawodu pozwolę sobie zabrać głos w powyższym temacie.
Otóż, drętwienie dowolnej części ciała
powinno być traktowane poważnie.
Rzadko objaw ten występuje w
odosobnieniu, a raczej towarzyszy
chorobie podstawowej.
Największym niebezpieczeństwem,
które się z nim wiąże, jest fakt, iż nie
są wówczas wysyłane do mózgu
„sygnały ostrzegawcze” w postaci
bólu, toteż może dochodzić do
uszkodzeń skóry i powstawania
wrzodów, ponieważ człowiek nie
czuje żadnego dyskomfortu. Zdarza
się tak zwłaszcza w punktach
uciskowych stopy (pięta, kostka
przyśrodkowa i boczna, podeszwa
stóp).
Drętwienie palców dłoni i stóp w
połączeniu z bólami kręgosłupa to
poważny objaw i powinien być
natychmiast zgłoszony lekarzowi.
Może być to oznaka ucisku na nerw,
wywoływanego przez krążek
międzykręgowy lub złamanie kości.

Bóle i mrowienia palców rąk mogą
mieć różnorodną przyczynę. W kręgu zainteresowania każdego fizjoterapety są bóle
spowodowane zmianami kręgosłupa,
stawu ramiennego, zmianami
chorobowymi na ramieniu i
przedramieniu oraz w obrębie
nadgarstka i ręki. Jeśli bóle
ograniczają się do trzech pierwszych
palców (kciuk – palce III) najczęściej
przyczyną jest choroba nerwu
pośrodkowego, jeśli zaś palec IV i
najmniejszy – nerwu łokciowego.
Objawy choroby nerwu to:
mrowienie,
osłabienie czucia,
drętwienie
w obrębie opuszek tych palców. Bóle
często pojawiają się w nocy.

Pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia i uśmiechu na co dzień. Dla chcących uzyskać więcej informacji odsyłam do swojego profilu gdzie znajduje się kontakt do mnie.

Ja jako fizjoterapeuta popieram to co Robert napisał ja w swojej karierze miałam wielu pacjentów z podobnymi objawami i naprawdę nie wolno tego bagatelizować.Może zdażyć się też tak że doszło do uszkodzenia stożka rotatorów np.w wyniku przeciążenia można to sprawdzićprzez podnoszenie bokiem prostych w łokciu rąk w górę jeśli jest przy tym ból lub opór to może świadczyć o tym że doszło do przeciążenia stawu barkowego.Zażywania Zaldiaru nie poleam ponieważ w tabletkach jest TRAMAL i  związki paracetamolu .
17 października 2013 18:21
aniananowo

O co TOBIE chodzi, czytaj ze zrozumieniem a nie czepiaj się? 
 

Mycha ma dzis faktycznie jakies nerwowy dzien :)))
17 października 2013 18:30
Angel76

Mycha ma dzis faktycznie jakies nerwowy dzien :)))

Nerwowy to chyba nie. Zmęczenie mnie dopadło ;-//