Pomocy - kręgosłup

06 lutego 2012 06:12
Janka żyjesz?
06 lutego 2012 07:31
No wlasnie cos nam Janeczka zamilka....?
06 lutego 2012 09:31
Miejmy nadzieje,ze nie jest tak zle,zeby nie mogla dojsc do komputera.Janka odezwij sie!!!
06 lutego 2012 09:40
Jestem. Wczoraj miałam trochę spokoju bo przyjechała córka podopiecznej. Poleżałam na twardym materacu i odpoczelam. Moge sie juz lekko scylac a podnosze babcie tak jak mi mowiliście. Dziękuje że o mnie pamietacie!!!!
06 lutego 2012 16:02
Janinko tez przylanczam sie do wszystkich,zdrowiej szybko i koniecznie na siebie uwarzaj,a po powrocie do domu idz w te pedy do lekarza,pozdrawiam.
08 lutego 2012 08:40
Jest coraz lepiej. Nawet jak mi całkiem ból przejdzie to po powrocie idę do lekarza.
08 lutego 2012 09:21
Podziwiam Cie ,jestes bardzo dzielna.Ale fakt lepiej nie lekcewazyc,bo zdrowie przedewszystkim.Trzymaj sie !
04 marca 2012 11:27
JaninaWasiak said:
Jestem. Wczoraj miałam trochę spokoju bo przyjechała córka podopiecznej. Poleżałam na twardym materacu i odpoczelam. Moge sie juz lekko scylac a podnosze babcie tak jak mi mowiliście. Dziękuje że o mnie pamietacie!!!!

 


Część !!! Janinka współczuję ci znam ten ból.Nie wiem w jakich okolicach pracujesz,ale gdyby była taka  możliwość  skorzystania  z basenu lub sauny to  polecam. Pływanie 2 razy na tydzień po godzinie odciąża kręgosłup,sauna  działa rozluźniająco na całe ciało.Szybciutko wracaj do zdrowia.Cry

04 marca 2012 14:17
andrea said:
sauny nie trzeba szukac,bo jest u mnie.

Okey! no to szukamy jeszcze basenu dla koleżanki.Smile

04 marca 2012 14:56
Janka chodzi chyba do kriokomory sądząc po tym, że jeszcze czapki nie zdjęła grubej
04 marca 2012 17:37
Paula said:
Janka chodzi chyba do kriokomory sądząc po tym, że jeszcze czapki nie zdjęła grubej

Oj Paula! udało ci się to,,dobre....

04 marca 2012 18:23
andrea said:
nie wiecie,ze przez glowe 70% ciepla ucieka! Janinka dzieki tej czapce,ty bedziesz zdrowa a my zakatarzone.A i tak ci sie nie oplaca zdejmowac,bo czas tak szybko leci,ze aby patrzec i znowu swieta.

No niby tak..ale  teraz nadchodzą  Winkświęta z jajeczkiem ??? może niech zmieni czapeczkę na żółte piórka .

04 marca 2012 18:27
....albo zamiast pomponika ,doczepic kilka jajeczek i bedzie naprawde swiatecznie.,!Janusza.,, "afro"tez mozna upiekszyc.
04 marca 2012 18:37
gosh said:
....albo zamiast pomponika ,doczepic kilka jajeczek i bedzie naprawde swiatecznie.,!Janusza.,, "afro"tez mozna upiekszyc.

Tak.. tak...Janusz jest na wolnym, to  może czapeczkę też upiększy ,może być ja..jo.. wo.

04 marca 2012 20:39
A moze zamiast czapeczki -gniazdko,a w srodku skowronek-mile dla oka i dla ucha.Albo kanarek jak ma byc na zolto))