Pomocy - kręgosłup

01 maja 2012 22:06
Ojej, Ty taka młoda dziewczyna. Straznie Ci współczuję. Ja bym na operację chyba nie poszła.
27 września 2012 20:43
Miło mi bardzo ale dlaczego te nasze śliczne kotki są tutaj umieszczone ,jako lekarstwo na kręgosłup???
04 grudnia 2012 14:57
Mnie też strasznie bolał krzyż... nie wiecie co babcia zrobila moja . wyciągnela takie urządzenie miniMedic i kazala używac. Ponoć jej poprzednia opiekunka jej to kupila. Pomoglo po 1,5 miesącu stosowania.
04 grudnia 2012 17:23
Dziewczyny jeżeli wyjeżdżacie i wiecie,że będziecie "dźwigać" zabierajcie OPOKAN,1 tabletka na 24 h,lek przeciwbólowy i przeciwzapalny.Pamiętajcie,pacjenta "transferujemy" tylko na ugiętych nogach.pozdrawiam )))
04 grudnia 2012 22:19
Witam serdecznie .jestem po raz pierwszy ale pomyślałam że bez lampy Bioptron nie jadę no i bardzo dobrze zrobiłam bo jeszcze przed wyjazdem zaczął się ból w kolanie.Trzeba mieć przy sobie coś sprawdzonego bo to za duża odległość żeby sięgnąć do szafki i coś wyciągnać. Pozdrawiam wszystkie Panie Opiekunki te z dużym stażem i te nowe.
06 maja 2013 14:39
dzieki kochana macie jakies pomysly???najprawdopodobnie naciagniete miesnie kregoslupa bol jak diabli
06 maja 2013 14:49
Jeśli musisz podnosić to ugięte kolana i przy PROSTYCH plecach. Uważać na gwałtowne zwroty , wygrzewać i leki typu ketonal jeśli masz .Oby tylko się gorzej nie zrobiło .To może potrwać - a może to nie naciągnięcie tylko zapalenie korzonków nerwowych ? Wtedy wygrzewać + ketonal +czas .Są mocniejsze leki ale bez recepty nie kupisz .Oszczędzaj się , rób tylko to co niezbędne . Jeśli się nie poprawi po 2 - 3 dniach - koniecznie do lekarza .
06 maja 2013 14:52
tak wszystko robione bylo pracuje prawe 9 lat i nigdy nie mialam problemu,ketonalu niestety nie wzielam ale mam inne mocne srodki przeciwbolowe tutejsze.....nic nie pomaga
06 maja 2013 14:55
Ketonal to też niesteroidowy środek przeciwzapalny - nie tylko przeciwbólowy.
06 maja 2013 14:56
magdalena_k radzę nie sluchac tu rad odnosnie kręgosłupa...
06 maja 2013 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Zrob jak Andrea mowi,doraznie napewno pomoze,ja tak sobie robie,natomiast z cwiczeniemi trzeba uwazac.......Janusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pomocy!!!!!!!!!!!!!Kolezanke lumbago zlapalo:(
06 maja 2013 15:03
nawet objawów nie podała,z takiego standardowego wywiadu ,a dostała masze rad...
06 maja 2013 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_k,jeszcze pomaga poduszka z pestkami wisni,zagrzac ja w mikrofalowce,albo w piekarniku i przykladac na obolale miejsce.Tez pomaga, sprawdzilam na sobie,ale to sa tylko dorazne sposoby.Oby nie bylo to nic powaznego:(Taka poduszke dostaniesz w drogerii,albo w aptece.Chyba,ze podopieczny ma,ja raczej jak juz tak pare lat jezdze ,to w kazdym domu taka poduszke widzialam.
06 maja 2013 15:56
dzieki za rady poduszke ma dziadek wyprobuje,niestety kabine mam wiec z kapieli nici za gimnastyke sie narazie nie biore chociaz kolezanka pielegniarka mi juz radzila ale potem sie wyprostowac nie moglam (jak stwierdzila na odleglosc naciagniete miesnie ledzwiowe)..... dzwonilam do firmy jutro koordynatorka bedzie dowiezie mi tabl i jesli to nie pomoze niestety beda mnie stad musieli zabrac....
06 maja 2013 15:59

nawet objawów nie podała,z takiego standardowego wywiadu ,a dostała masze rad...

a jakie moga byc objawy bolu kregoslupa i po co je podawc przeciez to napewno nie rozwolnienie?