Ćwiczenia izometryczne

04 października 2013 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

A ja odwrotnie, może zaawansowanych ćwiczeń na pleckach nie robie , troche len jestem ale ja i mój Pan Kręgosłup odpoczywamy tylko !! leżac na podłodze. Mam tu na stałe zainstalowany kocyk i jak tylko poczuje dyskomfort to biegusiem do pokoiku i ..... buch na podłogę !! Nic mi tak nie pomaga, nic !! 10 minut na pleckach, leciutka tzw. gimnastyka i jestem jak nowo narodzona. 

Ba masz dwa w jednym.. i praca i odpoczynek... Seks tez uprawia sie w tej pozycji a należy do sfery odpoczynku...hihihi)))))
04 października 2013 20:52
nowadanuta

Ja kiedyś się przebiegłam po paru systemach ćwiczeń - ostatnio zahaczyłam o pilates.... Szczerze powiedziawsz bardzo ciekawe.., ale w każdym systemie jest cos nie tak....  Nie uprawiałam jeszcze tych izometrycznych, ale wydają mi sie sensowne... Nie robiłabym jakiś ram ... napinam - wytrzymyję - rozlużniam - wytrzymuję dwa razy dłużej... bo po każdej pracy będziemy wymagaali dłuzszego odpoczynku, a nie chodzi o długość odpoczynku tylko o jego jakość... Zastanawiam się czy powinniśmy ćwiczyć w pozycji leżącej, która jest raczej stworzona do odpoczynku - tez wysokiej jakośći...hihihi  Mam zamiar tymi ćwiczeniami się zainteresować, bo łatwo w nich utrzymać symetrię względem osi, ale na pewno nie będę ćwiczyć na leżąco....)))))

Pewnie coś w tym jest,co piszesz,ale skoro ktoś te zasady stworzył,to może mają jakieś kluczowe znaczenie.Niestety-to juz mi z głowy wyleciało,dlaczego tak,a nie inaczej.A jeżeli chodzi o pozycję do tych ćwiczeń,to najważniejsze,żeby nie uciskać na mięśnie,które napinamy.Czyli rzeczywiście pozycja leżąca nie zawsze wskazana,np. w przypadku pośladków.No...chyba,że wtedy leżymy na brzuchu:)
04 października 2013 21:10
Dla mnie jak jest klucz to jest i zamek..., ale jak nie stosujesz zamka (czyli nie masz zamka) to nie potrzebujesz klucza. To tak jak z rzeką... albo płynie sama... albo ma systemy zapór, które trzeba zgodnie z jakimś mechanizmem (kluczem) otwierać i zamykać....))))
04 października 2013 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ba masz dwa w jednym.. i praca i odpoczynek... Seks tez uprawia sie w tej pozycji a należy do sfery odpoczynku...hihihi)))))

seks na pleckach co za sterotypy
04 października 2013 21:59
Malina

seks na pleckach co za sterotypy

Boże nie komplikuj, bo ludzie zaczną uprawiać w każdej innej pozycji a nie na plecach... a, przeciez ta pozycja też się sprawdziła....hihihi))))
04 października 2013 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Boże nie komplikuj, bo ludzie zaczną uprawiać w każdej innej pozycji a nie na plecach... a, przeciez ta pozycja też się sprawdziła....hihihi))))

 ja tam nie wiem ja uprawiam buraki,czasem na kolanach
04 października 2013 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ok,poddaję się nowadanuta:)Nic na to jednak nie poradzę,żem taka akuratna i zawsze wszystko muszę robić własnie według klucza.Czasami w tej pracy bardzo mi to przeszkadza,bo nasi PDP mają często te nasze klucze gdzieś i nijak nie chcą się do nich stosować,nie mówiąc już o zamkach:)
04 października 2013 22:10
Malina

 ja tam nie wiem ja uprawiam buraki,czasem na kolanach

To też pozycja równoległa do ziemi.... czyli też leżysz... (chodzi o kręgosłup)..)))
04 października 2013 22:14
nowadanuta

To też pozycja równoległa do ziemi.... czyli też leżysz... (chodzi o kręgosłup)..)))

No teraz to już kamasutra prawie wyszła
04 października 2013 22:16
Cwiczenia izometryczne? wszystko w temacie nawet nie wiedziałam
04 października 2013 22:17
Malina

No teraz to już kamasutra prawie wyszła

W kamasutrze to oni też seks zbiorczy uprawiają..., a dla mnie zbiorczo to można te buraki...hihihi))))
04 października 2013 22:19
nowadanuta

W kamasutrze to oni też seks zbiorczy uprawiają..., a dla mnie zbiorczo to można te buraki...hihihi))))

No czemu?  żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek
04 października 2013 22:23
Malina

No czemu?  żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek

Staroświecka jestem ... nic z tych rzeczy....)))))
04 października 2013 22:25
nowadanuta

Staroświecka jestem ... nic z tych rzeczy....)))))

Cicho bo wielki brat patrzy,i nie będzie mógł spać
04 października 2013 22:29
Malina

Cicho bo wielki brat patrzy,i nie będzie mógł spać

To dobrze bo ON musi czuwać...hihihi, ale na wszelki wypadek dobranoc...))))))