Pracoholizm

03 lipca 2017 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
Kasiu, "Święta prawda". Opamietajmy się zawczasu.
03 lipca 2017 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ja się opamietałam. Akurat piszę o tym tutaj http://nieocenioneopiekunki.com/w-poszukiwaniu-siebie/ Ale wciąż stare nawyki i nabyte nawyki, te negatywne, powracają i jeszcze nad tym pracuję. :)
16 listopada 2017 00:32 / 9 osobom podoba się ten post
Ja to nazywam euroholizmem, bo bardziej lubie euro niz pracować. I w sumie, to nie zamierzam sie poddac żadnej terapii. Pierwsza w historii aktów zgonu taka przyczyna smierci.
Co ja tu produkuję? Chyba nasilają mi sie objawy.
16 listopada 2017 10:42 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ja to nazywam euroholizmem, bo bardziej lubie euro niz pracować. I w sumie, to nie zamierzam sie poddac żadnej terapii. Pierwsza w historii aktów zgonu taka przyczyna smierci.
Co ja tu produkuję? Chyba nasilają mi sie objawy. :cegla:

Jeśli nie zaczynasz dnia od Cinkciarz .pl. ,to będą jeszcze z Ciebie ludzie.
16 listopada 2017 11:37 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ja to nazywam euroholizmem, bo bardziej lubie euro niz pracować. I w sumie, to nie zamierzam sie poddac żadnej terapii. Pierwsza w historii aktów zgonu taka przyczyna smierci.
Co ja tu produkuję? Chyba nasilają mi sie objawy. :cegla:

A to chyba zarazliwe? Moze jakis wirus to jest? Mam te same objawy co i Ty...Jedyna roznica to taka,ze jeszcze nie wiem na co umre ;)))
16 listopada 2017 12:58 / 3 osobom podoba się ten post
Priorytety podjęły "za mnie " decyzję i okazało się ,że z pracoholizmu prędko mozna się wyleczyć:)He he A poważnie to niedawno gadałam o tym z córka ,która siedząc na L4 na dziecko ubolewała,że ma wyrzuty sumienia ,że nie jest w pracy......Wciąż nad nia w tym temacie pracuję ,ale ciężko.W poprzednim życiu miałąm to samo.Wydawało mi sie ,że szpital się beze mnie zawali:)To przejaw pracoholizmu zawodowego ,bo jesli o ten domowy chodzi to u mnie nigdy nie występował-juz prędzej lenioholizm:):):)
16 listopada 2017 14:34 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Jeśli nie zaczynasz dnia od Cinkciarz .pl. ,to będą jeszcze z Ciebie ludzie.:smiech3:

Jeszcze nie, ale wszystko przede mną. :pomponiara:
14 lutego 2018 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
To ja muszę się wyleczyć z pracoholizmu ... A mój stary zawsze mi mówi ,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
14 lutego 2018 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
Anna56

To ja muszę się wyleczyć z pracoholizmu ... A mój stary zawsze mi mówi ,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Dobrze , że się przyznałaś . Ciężko, jakby tak się  trafiło na taką , nadgorliwą zmienniczkę .Przechlapane ...
Mogłabyś rozwinąć na czym Twój pracoholizm polega ...czy po nocach zasuwasz , chociaż nie musisz ...czy siedzisz cały czas w D. na szteli ...nooo...ogólnie o co biega . Nie tam , żebyś pisała jakieś osobiste zwierzenia , tylko tak po prostu zwyczajnie ...ludzkim językiem .
24 lutego 2018 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
Z pracoholizmem trzeba koniecznie walczyć...
24 lutego 2018 13:41 / 4 osobom podoba się ten post
Ekosfera

Z pracoholizmem trzeba koniecznie walczyć...

Koniecznie . Trzeba .
24 lutego 2018 13:47 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Koniecznie . Trzeba .