Suplementy

05 października 2013 08:13
kristina

A ja kupiłam pyłek kwiatowy tzw.propolis codziennie dwie płaskie łyżeczki zalewam letnią wodą i to stoi parę godzin.Wieczorem wypijam .Czytałam o jego działaniu bomba witaminowa a do tego wspomaga odchudzanie.Trzeba stosować conajmniej 3-m-ce.Ja dopiero zaczęłam zobaczymy jakie będą efekty.Najważniejsze że jest to naturalny produkt i napewno nie zaszkodzi.

A gdzie się kupuje taki pyłek i ile kosztuje i na jak długo starcza jedno opakowanie?
Ja zaczęłam pić ocet jabłkowy po tym jak tu na forum dziewczyny pisały o jego cudownym działaniu.
06 października 2013 09:16
cristina

A gdzie się kupuje taki pyłek i ile kosztuje i na jak długo starcza jedno opakowanie?
Ja zaczęłam pić ocet jabłkowy po tym jak tu na forum dziewczyny pisały o jego cudownym działaniu.

Christina ja pyłek kwiatowy kupiłam u pszczelarza za 250g.zapłaciłam 15 zł to powinno wystarczyć na m-c.Można go też kupic w sklepie zielarskim lub zdrową zywnością czy też przez internet.Poczytaj w internecie na temat pyłku kwiatowego a proplis to kit pszczeli ma zupełnie inne zastosowanie zle poprzednio to ujęłam.
06 października 2013 09:28
Wszystko prawda ,ale musisz wiedziec czy , nie jestes uczulona na miod .Moj syn dostal alergii po pylku . Robilam mu "miksture"- system immunologiczny .Potrzebna byla interwencja lekarza(zastrzyki).
06 października 2013 10:18
kristina

Christina ja pyłek kwiatowy kupiłam u pszczelarza za 250g.zapłaciłam 15 zł to powinno wystarczyć na m-c.Można go też kupic w sklepie zielarskim lub zdrową zywnością czy też przez internet.Poczytaj w internecie na temat pyłku kwiatowego a proplis to kit pszczeli ma zupełnie inne zastosowanie zle poprzednio to ujęłam.

poczytałam.WOW takie to cudo.Dziękuję Ci za podpowiedz.Jak będę w domu,to zaraz lecę po ten pyłek,mam sklep zielarski niedaleko.
pozdrawiam
20 listopada 2013 23:24
kasia63

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/801867,zielona-kawa-na-odchudzanie-ile-naprawde-jest-warta,id,t.html

Kasiu za jakies połtora miesiaca powiem ile jest warta!!! kupiłam ale chce troche sama tu zrzuci pare kilo jak nie wyjdze to zaczne brac aleplanowałam od 1 grudnia:))))
20 listopada 2013 23:26
 
andrea 187 zł płaciłam ale jeszcze nie biore od 1 grudnia zaczne!!!
20 listopada 2013 23:28
Zakręcona Mamuela

 
andrea 187 zł płaciłam ale jeszcze nie biore od 1 grudnia zaczne!!!

A gdzie to cudo mozna kupic, tyle sie teraz slyszy o jakis podrobach z Chin, ze strach. Ale schudnac by sie zdalo.
20 listopada 2013 23:31
margolcia

A gdzie to cudo mozna kupic, tyle sie teraz slyszy o jakis podrobach z Chin, ze strach. Ale schudnac by sie zdalo.

Ja zamowiłam przez internet cholewcia chyba wykasowałam mail !!! Poleciła mi znajoma tez zamowiła i duzo schudła zobaczymy ile ja schudne:)
20 listopada 2013 23:35
Zakręcona Mamuela

Ja zamowiłam przez internet cholewcia chyba wykasowałam mail !!! Poleciła mi znajoma tez zamowiła i duzo schudła zobaczymy ile ja schudne:)

Mamuelka, a czy to na 100 pewny srodek, jaak masz to sprawdz sloneczko gdzie to zdjelali, nie u kitajcow? Ja juz sie naczytalam o tych suplementach tyle,......ze normalnie mam stracha.
20 listopada 2013 23:40 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Mamuelka, a czy to na 100 pewny srodek, jaak masz to sprawdz sloneczko gdzie to zdjelali, nie u kitajcow? Ja juz sie naczytalam o tych suplementach tyle,......ze normalnie mam stracha.

Tak wiem ja tez rozmawiałam z kobieta ktora zamowiła szybciej i jeszcze sobie przy nich diete zastosowała 25 kil schudła w miesiac jest zadowolona tylko wiadomo pozniej pilnowac sie trzeba:!!!!!!!!
20 listopada 2013 23:43
Andrea trudno powiedziec ja sie ze 4 miesiace zastanawiałam ale jak teraz przytyłam pijac ocet jabłkowy to noramalnie same rece poszy do koma zeby zamowic I powiem ci ze juz rozne stosowałam i rozne pieniadze płaciłam samo nic nie przyjdzie!!!
20 listopada 2013 23:48 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Andrea trudno powiedziec ja sie ze 4 miesiace zastanawiałam ale jak teraz przytyłam pijac ocet jabłkowy to noramalnie same rece poszy do koma zeby zamowic I powiem ci ze juz rozne stosowałam i rozne pieniadze płaciłam samo nic nie przyjdzie!!!

No to zaopatrzmy sie w ten zloty srodek i w przyszlym roku na deutsch top model startujemy, a co? Zrobimy konkurencje Heidi Klum.
21 listopada 2013 07:45
margolcia

No to zaopatrzmy sie w ten zloty srodek i w przyszlym roku na deutsch top model startujemy, a co? Zrobimy konkurencje Heidi Klum.

Łał Margolcia ja yo marze zeby schudnac oj chciałabym tak wygladac !!!!
21 listopada 2013 09:30
Warto zaopatrzyć się w błonnik dobrej jakości.Takim błonnikiem są ziarna i łupiny z babki płesznik i babki jajowatej.Można to pić dosypując do wody,albo domieszać sobie do jogurtu,albo mleka.Skuteczny wypełniacz zołądka i reguluje problemy zaparć bądź biegunek.Działa ochronnie na układ pokarmowy lepiej niż siemię lniane,bo wydziela więcej śluzu.Ktoś mi to polecił,kupiłam ,uzywam no i działa.Do tego najlepiej jak jest odpowiednia porcja aktywności fizycznej.