Suplementy

21 listopada 2013 09:34
Też czytałam własnie o tym błonniku ,że jest tez świetnym oczyszczaczem organizmu z róznych toksyn.I jak tylko wróce to sobie zamówie.Ania Kulka zamawia przez internet i ma sprawdzonego dostawcę.
21 listopada 2013 09:36
aniananowo

Też czytałam własnie o tym błonniku ,że jest tez świetnym oczyszczaczem organizmu z róznych toksyn.I jak tylko wróce to sobie zamówie.Ania Kulka zamawia przez internet i ma sprawdzonego dostawcę.

Własnie od Kulki cynk dostałam.Kupiłam tu w sklepie ze zdrową żywnoscią i muszę powiedzieć,że rewelka.
21 listopada 2013 09:37
aniananowo

Też czytałam własnie o tym błonniku ,że jest tez świetnym oczyszczaczem organizmu z róznych toksyn.I jak tylko wróce to sobie zamówie.Ania Kulka zamawia przez internet i ma sprawdzonego dostawcę.

A mogłabys zdradzić namiar na tego dostawcę?
21 listopada 2013 09:55
tina 100%

Własnie od Kulki cynk dostałam.Kupiłam tu w sklepie ze zdrową żywnoscią i muszę powiedzieć,że rewelka.

Tinka a jak to sie tutaj nazywa i ile kosztuje za ile gramów?
21 listopada 2013 09:59
wiewiorka

A mogłabys zdradzić namiar na tego dostawcę?

http://www.mapazdrowia.pl/
[2013-11-01 17:54:30] Marika ejsmont: http://allegro.pl/koktajl-witalny-blonnik-witalny-0-5kg-hit-i3648622644.htm
 
 
poczytaj sobie o tym na MAPIE ZDROWIA, a poniżej jest namiar na sprzedawcę
21 listopada 2013 10:03
tina 100%

Własnie od Kulki cynk dostałam.Kupiłam tu w sklepie ze zdrową żywnoscią i muszę powiedzieć,że rewelka.

Tu w DE czy w Pl? A mozesz podac nazwe?
21 listopada 2013 10:08
to się nazywa błonnik witalny, ale podana przeze mnie strona na allegro już nie istniej, widocznie się skończyła sprzedaż pod tym numerem
21 listopada 2013 10:12
http://allegro.pl/ostropest-mega-witalny-blonnik-nowosc-510170767-i3697702935.html, ale znalazlam ten.Jest jeszcze aktywny .Kulka kupowała od tego faceta.
21 listopada 2013 10:14
Niemiecka nazwa to Flosamenschalen-łupiny,Flosamen-ziarno.Można mieszać,można brać każdy preparat osobno.Za 250 gram łupin zapłaciłam 10 eur,ale to objętościowo jest dużo,bo jest lekkie.Za ziarno 100 gram zapłaciłam ok 4 eur.
21 listopada 2013 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie mam problemu z nadwaga od kilkunastu lat utrzymuję jednakową,chociaz przydałoby sie przytyć ze dwa kilogramy.Ale nie popuszczam bo moze mi wejsc w krew podjadanie.I zmarwienie gotowe a i garderobe trzeba by było wymienić.Wszystko mam na styk,bo tak lubie.Muszę się pilnować juz sie przyzwyczailam do tego zazdroszcze tym co sie objadaja smakolykami i utrzymują figurę.
10 stycznia 2014 21:29
Ja z czystym sumieniem moge odradzic kupowanie zielonej kawy tyle kasy a efekt tylko 1kg tozto szok!!!!!!!! nie ma co trzeba inny sposob na zbicie kilogramow znalesc !!!!! A Słyszałam o diecie białkowej ale jakos nie mam ochoty na jajkach w wiekszosci no chyba ze w innej sytuacji niz jedzenie hehehehehe:)))))))))))))
10 stycznia 2014 21:34
Zakręcona Mamuela

Ja z czystym sumieniem moge odradzic kupowanie zielonej kawy tyle kasy a efekt tylko 1kg tozto szok!!!!!!!! nie ma co trzeba inny sposob na zbicie kilogramow znalesc !!!!! A Słyszałam o diecie białkowej ale jakos nie mam ochoty na jajkach w wiekszosci no chyba ze w innej sytuacji niz jedzenie hehehehehe:)))))))))))))

mamuela , a słyszałas o diecie NŻT
 
Nie Żryj Tyle
 
:)) nie gniewaj się, wiem ,ze ciężko ją zastosować. Tez tak miałąm.Prawie rok temu zrzuciłąm 10 kg, i na szczescie udaje mi sie utrzymac te wage
czasem cos pprzybiore, ale potem wracam do niormy. :))
10 stycznia 2014 22:40
wisienka

mamuela , a słyszałas o diecie NŻT
 
Nie Żryj Tyle
 
:)) nie gniewaj się, wiem ,ze ciężko ją zastosować. Tez tak miałąm.Prawie rok temu zrzuciłąm 10 kg, i na szczescie udaje mi sie utrzymac te wage
czasem cos pprzybiore, ale potem wracam do niormy. :))

Muszę Ci powiedzieć,że z tym NZT nie jest do końca prawda. Swego czasu zastosowałam dietę,ale wcale się nie głodziłam.Przestałam poprosru łączyć niektóre produkty i tym sposobem też schudłam 10 kilo.Przy tym nie znałam uczucia głodu.
Jadłam wszystko,słodycze oczywiście też,ale tylko w niedzielę,za to do bólu. Wcale się nie ważyłam,ale jak przyszło lato to okazało się ,ze wszystkie ciuchy są na mnie za duże ;).Potem oczywiście przytyłam trochę bo zarzuciłam dietę,ale zamierzam do niej wrócić,no chyba że trafię na przymusowe odchudzanie :):)
10 stycznia 2014 23:08
wisienka

mamuela , a słyszałas o diecie NŻT
 
Nie Żryj Tyle
 
:)) nie gniewaj się, wiem ,ze ciężko ją zastosować. Tez tak miałąm.Prawie rok temu zrzuciłąm 10 kg, i na szczescie udaje mi sie utrzymac te wage
czasem cos pprzybiore, ale potem wracam do niormy. :))

U mnie znowu niesteby brak ruchu jak jestem w domku w szczegulnosci zima to jest straszne a mnie tylko słodycze gubia kochane marcepany itp normalnie nie moge wchodzic do sklepu gdzie jest takie stoisko hehe i nawet ocet jabłkowy nie pomagał nie gniewam sie to kochane czekoladki i ciasta:))))
10 stycznia 2014 23:15
ivanilia40

Muszę Ci powiedzieć,że z tym NZT nie jest do końca prawda. Swego czasu zastosowałam dietę,ale wcale się nie głodziłam.Przestałam poprosru łączyć niektóre produkty i tym sposobem też schudłam 10 kilo.Przy tym nie znałam uczucia głodu.
Jadłam wszystko,słodycze oczywiście też,ale tylko w niedzielę,za to do bólu. Wcale się nie ważyłam,ale jak przyszło lato to okazało się ,ze wszystkie ciuchy są na mnie za duże ;).Potem oczywiście przytyłam trochę bo zarzuciłam dietę,ale zamierzam do niej wrócić,no chyba że trafię na przymusowe odchudzanie :):)

Ivanilia to podpowiec co to za dieta chociaz jam swojego czasu jak stosowalam diete to w miesiac schudłam 4kilo ale to ustalona przez dietetyka i w takiej pracy nie sprawdza sie chociaz mozna chociaz namiastke sprubowac ale jak mam dylemat to tylko słodkie i nic mnie nie powstrzyma normalnie łapki poucinac jak siegaja po nie,A dodam kochani odchudzac sie ale nie w okresie przekwitania jest to wprost niemozliwe przynajmniej dla niektorych:))))