Suplementy

27 marca 2015 12:57
Moze nastanie na forum nowa moda.Tym razem nie imbir a mlody jeczmień

http://twoje-piekno.pl/
27 marca 2015 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Moze nastanie na forum nowa moda.Tym razem nie imbir a mlody jeczmień

http://twoje-piekno.pl/

stosuję, tzn. w Niemczech mam przerwę, bo mi się skończył...
ale w domu pół kg mam :)
i żłopię :)
27 marca 2015 13:50
mzap88

stosuję, tzn. w Niemczech mam przerwę, bo mi się skończył...
ale w domu pół kg mam :)
i żłopię :)

A efekty po nim jakieś są.
27 marca 2015 13:50
lonia61

A efekty po nim jakieś są.

u mnie poprawiło się trawienie, do tego nie mam wzdętego brzucha, a to była moja zmora....
do tego zauważyłam, że wzrasta poziom energii :)
27 marca 2015 13:54
A kilogramy też Ci po nim lecą w dół . Bo słyszałam że jest taki rewelacyjny na kg właśnie
27 marca 2015 13:55
lonia61

A kilogramy też Ci po nim lecą w dół . Bo słyszałam że jest taki rewelacyjny na kg właśnie

nie zauważyłam. Ale stosuję go być może za krótko.
Wiadomo, że trzeba się ruszać do tego, bo samo zielsko nie pomoże :]
27 marca 2015 14:01
Ale masz go w tabletkach czy w innej postaci?
27 marca 2015 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ja już mam ten jęczmień w tabletkach. Biorę dopiero 3 dzień. Jak będzie - to się pochwalę. Zaczęłam przed świętami, więc czarno to widzę, ale zobaczymy.
Nadzieja umiera ostatnia ...
27 marca 2015 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Ja już mam ten jęczmień w tabletkach. Biorę dopiero 3 dzień. Jak będzie - to się pochwalę. Zaczęłam przed świętami, więc czarno to widzę, ale zobaczymy.
Nadzieja umiera ostatnia ...

Ja też biorę, ale go rozpuszcazm w wodzie, kupiłam go wraz z chlorellą w zeszłym roku, dla mnie to żadna relelacja, ale był drogi więc go wykańczam.
Polecam za to Acidopfilus bakterje , można tu kupić w sklepach ze zdrową żywnością , podgrzewa się mleko 3,5%do 30, 40 stopni wsypać bakterie pomieszać do słoików przykryć kocem 5,6 godzin jogurt gotowy  do lodówki na kilka godzin, potem z około 4 łyżek tegoż jogurtu następny. Jest zdrowy i pyszny nie mam ochoty ani na słodycze, ani na mięso. Owoce suszone w DM są świetne BIO.
27 marca 2015 16:12
anerik

Ja też biorę, ale go rozpuszcazm w wodzie, kupiłam go wraz z chlorellą w zeszłym roku, dla mnie to żadna relelacja, ale był drogi więc go wykańczam.
Polecam za to Acidopfilus bakterje , można tu kupić w sklepach ze zdrową żywnością , podgrzewa się mleko 3,5%do 30, 40 stopni wsypać bakterie pomieszać do słoików przykryć kocem 5,6 godzin jogurt gotowy  do lodówki na kilka godzin, potem z około 4 łyżek tegoż jogurtu następny. Jest zdrowy i pyszny nie mam ochoty ani na słodycze, ani na mięso. Owoce suszone w DM są świetne BIO.

Dzięki. Mi właśnie chodzi o pomoc w opanowanie apetytu. Zapisałam i jak będę w de, to się za tymi bakteriami rozejrzę. To jakaś torebeczka z proszkiem? Taka jak np. nasz kisiel?
27 marca 2015 16:14 / 3 osobom podoba się ten post
Piję właśnie imbirek i ... liczę na cud.
27 marca 2015 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Benita, na zdrowie:) Ja wlasnie kawe z imbirem wypilam:) Imbir mi jak na razie wszedzie smakuje:)
27 marca 2015 17:02
lonia61

Ale masz go w tabletkach czy w innej postaci?

w proszku
27 marca 2015 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Piję właśnie imbirek i ... liczę na cud.

to zawies jeszcze rece,otworz dlonie nad termosem z imbirem i licz jak Kaspirowski ha ha ha
08 września 2016 16:24
Ja ćwiczę, stosuję dietę. Po suplementach na odchudzanie wiele nie oczekuję bo wiadomo,ze same tabletki czy herbatki nas nie odchudzą. Mam jednak bardzo dobre doświadczenia z błonnikiem. Obecnie piję Fibra Vitale.Do wody albo mleka do drugiego śniadania Jest to błonnik w połączeniu z ziołami ( siemię lniane, babka jajowata). Oprócz tego,ze czuję się bardziej najedzona oraz łaknienie u mnie jest wyraźnie mniejsze to dobrze działa to na zaparcia. Już ich nie mam. Wyregulowało pracę jelit, trawienie jest lepsze.