Work Express Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
02 sierpnia 2012 23:37
Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Work Express z Katowic. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.
08 grudnia 2012 17:03
Koleżanką pracuje z tej firmy, wszystko byłoby dobrze gdyby nie żenująco niskie zarobki. Ciekawa jestem kiedy się ktoś wezmie za pseudo agencje które zarabiają krocie na naszej ciężkiej pracy.Nikt już nie pracuje za 900 euro, drogie paniez Wiek Express
21 lutego 2013 10:29

Agnecja Work Express jest nie godna polecenia,tak starają wszystko załatwić aby jak najmniej tylko wypłacić.NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ AGENCJI!!! Pieniądze są przesyłane w kilku ratach,aby dla agencji było jak najkorzystniej.Pierwszy i ostatni raz wyjechałam do pracy za pośrednictwem tej agencji i NIGDY WIĘCEJ!!!


 


Nie dubluj postów i nie krzycz! 

12 kwietnia 2013 21:14
Witam i zgadzam się z RENKĄ oraz przedmówcami,to firma nieuczciwa maja kilka spraw sądowych,moja koleżanka też tam pracowała,szybko zrezygnowała z usług tej firmy,niskie zarobki,wykorzystywanie opiekunek,nie dbanie o opiekunki,brak szacunku dla opiekunek,rozbuchana administracja,która utrzymuje się z ciężkiej pracy opiekunek,nie polecam tej firmy.Pozdrawiam.
18 lipca 2013 17:47
No ale skoro mają kilka spraw sądowych to można się śmiało sądzić, bo dają umowę o pracę a to trochę inna bajka niż umowa zlecenie. I chyba dlatego stawki są niższe a składki odprowadzają od średniej krajowej. Trzeba rozważać "za" i "przeciw".
19 lipca 2013 10:28
Tez nie mam dobrych doswiadczen z ta firmą,wysłałam im wszystko co chcieli,a chcieli duzo,np ksero dowodu,ksero certyfikatu,szkolenia ,referencje i  jeszcze cos tam.Nie odezwali sie w ogole.Nie zaproponowali zadnego wyjazdu.Moze nie odpowiadam ich wymaganiom.A moze kwalifikacje mam tak wysokie że szczęka im opadła i nawet nie probuja nic proponowac.Wolę wierzyć w to drugie
19 lipca 2013 10:33
Martusiu -bardziej prawdopodobne jest ,ze chcieli sobie bazę danych powiększyć........
19 lipca 2013 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
Tez tak myslę,więc ta firma jest,jak dla mnie,skreślona na zawsze.Ale ma to ten plus,ze nauczylam sie,dzieki tej firmie, nie postepowac tak niefrasobliwie ze swoimi danymi i dokumentami.
20 lipca 2013 08:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ja z nimi kiedyś pracowałam, nie było źle ale zmieniłam firmę. Mam takie prawo przecież, mam prawo dbać o swój zarobek. Teraz wróciłam do nich, znam ich. Jak będzie źle to przecież mogę sobie pójść. Każda agencja ma inne warunki, to my je wybieramy. Nie jestem dzieckiem i wiem co wybrałam - i dlaczego akurat tak a nie inaczej. Mimo wszystko i jak na razie nie mogę nic złego o nich powiedzieć.
20 lipca 2013 08:58 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha :) Wyplacaja tyle ile obiecuja ? To prawda ze u nich stawka to 900 € najczesciej jak Renka mowi?
20 lipca 2013 09:42
Ja tam nie mam 900 euro, wypłacają tyle ile masz w umowie. A jak nie !!! to przecież jest łatwiejsza droga dochodzenia swoich praw w sądzie ... hahaha bo to umowa o pracę. Stawka jest zależna od ich wymagań, może mają inne ?? Cholera wie. Ja jestem zadowolona a czas pokaże na ile. Przecież nie jestem "zadrutowana" z nimi a mają też swoje plusy.
20 lipca 2013 10:30
Mycha dowiedz sie co zrobili z moimi dokumentami
20 lipca 2013 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Aj Marta !! Kasia63 Ci przecież napisała - są w bazie danych !! A teraz postaraj się, żeby przeszły do realu ;-)) tzn. abys znalazła ofertę u nich. Nie ma to jak molestowanie .... hehe. 
20 lipca 2013 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
Niech mnie wymażą ze swojej bazy danych tak jak ja wymazałam ich z mojej pamięci.amen
20 lipca 2013 11:51
Ja mam swoje dane w paru agencjach i nie upieram się, żeby mnie wymazywali na amen. Niech tam sobie wiszą czy leżą.