Work Express Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
10 grudnia 2013 08:41
sara87

Nie polecam.Mają totalne zamięszanie i się gubią.Pierwszy raz miałam jechać do dziadka chodzącego z rolatorem a na miejscu się okazał,że dziadek leżał,miał raka,jego dni były policzone...Musiałam go karmić,wstawać każdej nocy...Do tego była żona niby nie wymagająca opieki a musiałam jej sprzątać ,usługiwać i gotować,codziennie wymyślała mi zadania ...o godzinie 7 rano już jedlismy sniadanie,do łóżka nie mogłam iść wcześniej niz po 22ej.Byłam do dwóch osób,gdybym wiedziała,że dziadek ma policzone dni i umiera i że muszę też latać koło jego zony to nigdy bym nie pojechała.Nastepsna sprawa to podróż...Dali mi tylko 80 euro za przejazd w dzwie strony,więc koszt powrotu do polski musiałam sama zapłacić. Miałam umowę o pracę,prosiłam o 2 tygodniowy pobyt w Polsce a później chciałam spowrotem jechać do pracy...Ledwo przyjechałam do domu już był w domu list,że z dniem powrotu moja umowa z nimi jest już rozwiązana.Zerwałam z nimi kotakt,ale nalegali i namawiali,że następnym razem nie zwerwą mojej umowy...Pojechałam drugi raz,zaraz jadę do domu na święta ,bo rodzina sobie życzyła,ponieważ zostaną z podopieczną,między czasie zaczęłam chorować i potrzebuję po świętach w Polsce iść do lekarza,więc wróciłabym 15 stycznia,rodzina na mnie czeka i chcą żebym wóciła,ale co najlepesze firma poinformowała mnie ,że będę za długo w Polsce i muszą moją umowę na ten czas rowzwiązć a przeciez podpisywałam do następnego roku....jak widać najlepiej do Polski wcale nie jezdzić...Za 6 dni nie wykorzystanego urlopu zapłacili mi tylko marne 50 E. haha kpina.Są nie życzliwi i nie uprzejmi.Nie polecam

Jak jest tak jak piszesz to... omijać grubym łukiem takie firmy!!!
Ja też jestem na umowie o pracę (z innej firmy), ale zarobki mamy min. 1000 euro - nawet tyle dostała moja koleżanka jadąc pierwszy raz.
10 grudnia 2013 09:01 / 8 osobom podoba się ten post
sara87

Nie polecam.Mają totalne zamięszanie i się gubią.Pierwszy raz miałam jechać do dziadka chodzącego z rolatorem a na miejscu się okazał,że dziadek leżał,miał raka,jego dni były policzone...Musiałam go karmić,wstawać każdej nocy...Do tego była żona niby nie wymagająca opieki a musiałam jej sprzątać ,usługiwać i gotować,codziennie wymyślała mi zadania ...o godzinie 7 rano już jedlismy sniadanie,do łóżka nie mogłam iść wcześniej niz po 22ej.Byłam do dwóch osób,gdybym wiedziała,że dziadek ma policzone dni i umiera i że muszę też latać koło jego zony to nigdy bym nie pojechała.Nastepsna sprawa to podróż...Dali mi tylko 80 euro za przejazd w dzwie strony,więc koszt powrotu do polski musiałam sama zapłacić. Miałam umowę o pracę,prosiłam o 2 tygodniowy pobyt w Polsce a później chciałam spowrotem jechać do pracy...Ledwo przyjechałam do domu już był w domu list,że z dniem powrotu moja umowa z nimi jest już rozwiązana.Zerwałam z nimi kotakt,ale nalegali i namawiali,że następnym razem nie zwerwą mojej umowy...Pojechałam drugi raz,zaraz jadę do domu na święta ,bo rodzina sobie życzyła,ponieważ zostaną z podopieczną,między czasie zaczęłam chorować i potrzebuję po świętach w Polsce iść do lekarza,więc wróciłabym 15 stycznia,rodzina na mnie czeka i chcą żebym wóciła,ale co najlepesze firma poinformowała mnie ,że będę za długo w Polsce i muszą moją umowę na ten czas rowzwiązć a przeciez podpisywałam do następnego roku....jak widać najlepiej do Polski wcale nie jezdzić...Za 6 dni nie wykorzystanego urlopu zapłacili mi tylko marne 50 E. haha kpina.Są nie życzliwi i nie uprzejmi.Nie polecam

No rozbawiłaś mnie trochę - hehehe. Żona do której NIE jechałaś a obsługiwałaś ją - na własne życzenie a masz pretensje do agencji.  Czy ona była wpisana w umowie ??? Czy tylko dziadek ??  
Dziewczyny !!!  szanujcie się to będzie wszystko dobrze. Ja pracuję z tą agencja i jak na razie jest OK. I nie zarabiam 900 euro ;-)) Zawsze, ale to zawsze jak coś się zmieni, to przecież mogę zmienić agencję na inną. Na taką w której moje "papiery" spokojnie sobie leżą, bo agencja chciała moje dane a ja im je podałam. Po to są agencje i po to maja bazę danych. 
Szkoda, że jeszcze sąsiadce nie sprzątałaś.
23 grudnia 2013 20:41
Moja znajoma jeździ z tą agencją juz jakiś czas. Coś mi opowiadała że mają rzecznika pracowniczego i do niego zwracają się z problemami. Składki od średniej krajowej a nie od minimum, co też ma znaczenie. Zarabia 1000 euro. Jak dla mnie to mało, ale z tego co wiem ona jest zadowolona.
30 stycznia 2014 15:19 / 5 osobom podoba się ten post
Czyzby firma Work Express wywarla jakas presje na sare87 aby napisala 'sprostowanie'do swojego posta???
30 stycznia 2014 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi mam absolutne 'rozdwojenie jazni'. 
Nagle zmienilas zdanie o 180 stopni?
30 stycznia 2014 21:22
Marta

Czyzby firma Work Express wywarla jakas presje na sare87 aby napisala 'sprostowanie'do swojego posta???

Nie mam zadnych watpliwosci.
30 stycznia 2014 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Czyzby firma Work Express wywarla jakas presje na sare87 aby napisala 'sprostowanie'do swojego posta???

Jak to sprostowanie jest 'male'; to ja jestem Pola Negri.
30 stycznia 2014 21:28 / 5 osobom podoba się ten post
Ale numer, to jakas kpina, czytam i oczom nie wierze, co to ma byc? Ladne pranie mozgu przeszla, ja cie !
30 stycznia 2014 21:37
fiu fiu ponioslo kolezanke podejzewam,ze nie doczytala nie dosluchala dymu narobila firmie i sprostowac zmuszona byla.
30 stycznia 2014 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Kuzwa kpiny robi wpierw oczernia potem superlatywy ze szok ze taka firma w Polsce nie jest numer 1!!!!!
30 stycznia 2014 21:38
no...kto szuka, ten znajduje )
30 stycznia 2014 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
ps a ja jestem swieta petronela
30 stycznia 2014 21:45
Ale zamot. Zdecyduj się kobito, bo się sama w tym zaplączesz. Aaa, widzę właśnie, że konto usunięte. Pewnie przeszła do innej firmy he.
30 stycznia 2014 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Napisala ze my lepszej niz Work nie znajdziemy,ale ona widac znalazla.Ale kolejnego hymnu pochwalnego na czesc tej firmy nie stworzy,bo z forum zniknela
30 stycznia 2014 21:52
A zauważyłyście ,że ona ma konto usunięte?:):):)