Pomorskie

23 czerwca 2016 12:34 / 2 osobom podoba się ten post
joannagda

Słonecznie pozdrowienia z Gdańska-Trier

W Trier bylam turystycznie, wielka historia... a w Gdansku mieszkam. Zauroczona jestem starym miastem i atmosfera tam panujaca.
Gdanszczanki... moze bysmy sie spotkaly, bede w lipcu od 20 do 25. Pozdrawiam serdecznie:)))
23 czerwca 2016 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
ja nie z Gdańska , ale z pomorza :) ja jestem za . bede w domu i chetnie :) pozdrawiam :)
23 czerwca 2016 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
pomorzanka

ja nie z Gdańska , ale z pomorza :) ja jestem za . bede w domu i chetnie :) pozdrawiam :)

Witaj Pomorzanko:) byloby swietnie,  zapraszam takze pozostale kolezanki do spotkania sie w Gdansku.  Najchetniej 24 lub 25 lipca! Czekam na zgloszenia:)))
23 czerwca 2016 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
i super
23 czerwca 2016 14:26 / 2 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w piękny słoneczny dzionek! Wspaniałe byłoby się spotkać i pogadać jestem za ...ale pracuje w Munster do 29 lipca.
może w sierpniu następne spotkanie???
23 czerwca 2016 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
krysia4534

Witam serdecznie w piękny słoneczny dzionek! Wspaniałe byłoby się spotkać i pogadać jestem za ...ale pracuje w Munster do 29 lipca.
może w sierpniu następne spotkanie???

ja tez jestem w Munster. Moze tutaj na kawke wyskoczymy , gdzie jestes dokladnie ? 
23 czerwca 2016 17:36
krysia4534

Witam serdecznie w piękny słoneczny dzionek! Wspaniałe byłoby się spotkać i pogadać jestem za ...ale pracuje w Munster do 29 lipca.
może w sierpniu następne spotkanie???

Witaj Krysiu:) 26 lipca z Gdanska jade do Pobierowa na urlop, przesunac daty nie moge. Moze innym razem:)
23 czerwca 2016 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

W Trier bylam turystycznie, wielka historia... a w Gdansku mieszkam. Zauroczona jestem starym miastem i atmosfera tam panujaca.
Gdanszczanki... moze bysmy sie spotkaly, bede w lipcu od 20 do 25. Pozdrawiam serdecznie:)))

Ja będę w domu dopiero w październiku , pozdrawiam
23 czerwca 2016 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Witaj Pomorzanko:) byloby swietnie,  zapraszam takze pozostale kolezanki do spotkania sie w Gdansku.  Najchetniej 24 lub 25 lipca! Czekam na zgloszenia:)))

ja bede w domu w tym czasie , kawa jak najbardziej mile widziana , chetnie poznam kolezanke:) maila mam w profilu . 
23 czerwca 2016 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Do Pomorzaninka ...jestem w Munster Nienberga to jest 5 km od śródmieścia. Także trudno będzie bo jak jadę do centrum to zawsze z dziadkiem ale możemy pogadać na skaypie nr krysia4523.pozdrawiam
23 czerwca 2016 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

W Trier bylam turystycznie, wielka historia... a w Gdansku mieszkam. Zauroczona jestem starym miastem i atmosfera tam panujaca.
Gdanszczanki... moze bysmy sie spotkaly, bede w lipcu od 20 do 25. Pozdrawiam serdecznie:)))

Trier jest cudne! Kocham to miasto i na pewno po urlopie bede chciala tam pracowac. Nawet dzisiaj firmie zapowiedzialam,ze jak bedzie oferta stamtad to od razu do mnie jak w dym;)) No nic nie poradze,ze zauroczylam sie Trewirem jak w Polsce Krakowem;))) Zreszta mam tam ulubione sklepiki z butami,gdzie sa czesto olbrzymie obnizki cen i np. Prade mozna dorwac za jakies 100 ojro nawet  I ukochana restauracje gdzie podaja rewelacyjne ryby i owoce morza! 
A w Gdansku tez mieszkalam;))) Ale to juz bylo daaaawno...ze 20 lat temu.
Witaj Kika;)) Mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko okej? ;)
23 czerwca 2016 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
krysia4534

Do Pomorzaninka ...jestem w Munster Nienberga to jest 5 km od śródmieścia. Także trudno będzie bo jak jadę do centrum to zawsze z dziadkiem ale możemy pogadać na skaypie nr krysia4523.pozdrawiam

dzieli nas jakies 4 km. :) ja jestem w  kinderhaus  
23 czerwca 2016 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Trier jest cudne! Kocham to miasto i na pewno po urlopie bede chciala tam pracowac. Nawet dzisiaj firmie zapowiedzialam,ze jak bedzie oferta stamtad to od razu do mnie jak w dym;)) No nic nie poradze,ze zauroczylam sie Trewirem jak w Polsce Krakowem;))) Zreszta mam tam ulubione sklepiki z butami,gdzie sa czesto olbrzymie obnizki cen i np. Prade mozna dorwac za jakies 100 ojro nawet :-) I ukochana restauracje gdzie podaja rewelacyjne ryby i owoce morza! 
A w Gdansku tez mieszkalam;))) Ale to juz bylo daaaawno...ze 20 lat temu.
Witaj Kika;)) Mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko okej? ;)

Tak, tak wszystko okej, u Ciebie rowniez? A tak w ogole to ile masz lat, skoro piszesz, ze w Gdansku mieszkalas przed 20. laty?
Gram w Dark SoulsIII i wchodze na Forum dorywczo. Ta gra wycisza mnie, czas przy tym leci, jak zwariowany.
Dzisiaj odbebnilam plywanie, chodze dwa razy lub trzy razy tygodniowo. Chce schudnac, bo przybylo mi w ostatnim roku jakies 8 kg. Czuje sie niezgrabnie, wygladam jak pingwin:(
W Trier bylam jakies 15 lat temu, porownanie z Krakowem adekwatne. Zbieram sie, by jeszcze w tym roku spedzic w nim weekend.
Ide grac dalej.
Utulam Cie:)
23 czerwca 2016 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Tak, tak wszystko okej, u Ciebie rowniez? A tak w ogole to ile masz lat, skoro piszesz, ze w Gdansku mieszkalas przed 20. laty?
Gram w Dark SoulsIII i wchodze na Forum dorywczo. Ta gra wycisza mnie, czas przy tym leci, jak zwariowany.
Dzisiaj odbebnilam plywanie, chodze dwa razy lub trzy razy tygodniowo. Chce schudnac, bo przybylo mi w ostatnim roku jakies 8 kg. Czuje sie niezgrabnie, wygladam jak pingwin:(
W Trier bylam jakies 15 lat temu, porownanie z Krakowem adekwatne. Zbieram sie, by jeszcze w tym roku spedzic w nim weekend.
Ide grac dalej.
Utulam Cie:)

Mam 42 lata,i pol...oraz 12 dni
Kilka lat temu gralam w Bite Fight Bylam wredna wampirzyca i atakowalam wilkolaki,hehehe. Tez mnie to odstresowywalo ale...to gra przegladarkowa byla. Z takich normalnych gier to kocham wszystko co stworzyl Sokal,nie mam pojecia dlaczego 
Tak...u mnie rowniez okej,chociaz ciut sie zle czuje. Ten upal mnie meczy i boli mnie noga!
Ja Ciebie sciskam! i caluje serdecznie :))))
23 czerwca 2016 23:51 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mam 42 lata,i pol...oraz 12 dni:-)
Kilka lat temu gralam w Bite Fight:-) Bylam wredna wampirzyca i atakowalam wilkolaki,hehehe. Tez mnie to odstresowywalo ale...to gra przegladarkowa byla. Z takich normalnych gier to kocham wszystko co stworzyl Sokal,nie mam pojecia dlaczego :-)
Tak...u mnie rowniez okej,chociaz ciut sie zle czuje. Ten upal mnie meczy i boli mnie noga!
Ja Ciebie sciskam! i caluje serdecznie :))))

Jestes jeszcze mloda kobieta, polowa zycia przed Toba, wiele mozesz w nim jeszcze zmienic. Czego zycze z calego serca. Przede wszystkim abys nie musiala tak wykanczajacej pracy wykonywac! Jestes zbyt mloda, musisz do zywych powrocic.
Myszenko ja lubie soulsy, kilka tygodni temu kupilam PS4 i gram jak opetana, Dark Souls III juz prawie ukonczony, teraz bedzie Bloodborn. Lubie gry tematyczne, bez lania sie krwi. W soulsach musisz myslec... nie tylko myslec, ktora i jaka droga musisz isc ale zastanowic sie czy bedzie ona wlasciwa.  Sciezki w soulsach sa rozne i tylko od nas zalezy /inteligencji?/ czy osiagniemy oczekiwany efekt
.Mnie bola kolana, juz troche lepiej i Morton, choroba paliczkow miedzy drugim i trzecim paluszkiem u stopki lewej. Wybieram sie w przyszlym tygodniu do specjalistycznego sklepu obuwniczego, by ulzyc mojej stopce powinnam odpowiednie pantofelki domowe miec!
Spij i snij spokojnie:)))