Pomorskie

24 czerwca 2016 08:27 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

Jestes jeszcze mloda kobieta, polowa zycia przed Toba, wiele mozesz w nim jeszcze zmienic. Czego zycze z calego serca. Przede wszystkim abys nie musiala tak wykanczajacej pracy wykonywac! Jestes zbyt mloda, musisz do zywych powrocic.
Myszenko ja lubie soulsy, kilka tygodni temu kupilam PS4 i gram jak opetana, Dark Souls III juz prawie ukonczony, teraz bedzie Bloodborn. Lubie gry tematyczne, bez lania sie krwi. W soulsach musisz myslec... nie tylko myslec, ktora i jaka droga musisz isc ale zastanowic sie czy bedzie ona wlasciwa.  Sciezki w soulsach sa rozne i tylko od nas zalezy /inteligencji?/ czy osiagniemy oczekiwany efekt
.Mnie bola kolana, juz troche lepiej i Morton, choroba paliczkow miedzy drugim i trzecim paluszkiem u stopki lewej. Wybieram sie w przyszlym tygodniu do specjalistycznego sklepu obuwniczego, by ulzyc mojej stopce powinnam odpowiednie pantofelki domowe miec!
Spij i snij spokojnie:)))  

Wszystkie jestesmy mlode! Mlode i piekne  I tak powinno byc!
Co do gier to Sokal specjalizuje sie w przygodowkach ,ktore kocham. Teraz czaje sie na trzecia czesc Syberii,kupie sobie jak tylko do PL dojade. Uwielbiam! Grafika jest cudowna! Zadna to krwawa napierdzielanka,ale ja jestem taka troche passe wiec jest super ;)))
Noga mnie boli bo po zakrzepicy bo mam zrabana zyle podkolanowa i czasami,szczegolnie w upaly robie sie kulawa;)) Ale nic to...bo i tak jestem zarabiscie fajna! 
Zeby w temacie bylo to...hmmm...Elblag to zadne Pomorze ale Gdansk uwielbiam i moze w sierpniu,tak w drugiej polowie,uda sie jaka kawe wypic? Moglibysmy sie wszyscy umowic w Gdansku ,pod Neptunem (dawno tego nie robilam ;))) ) i tam przysiasc w jakim ogrodku piwnym?  Jkby cos to jestem za! Pozdrawiam wszystkich goraco! 
24 czerwca 2016 08:40 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wszystkie jestesmy mlode! Mlode i piekne :-) I tak powinno byc!
Co do gier to Sokal specjalizuje sie w przygodowkach ,ktore kocham. Teraz czaje sie na trzecia czesc Syberii,kupie sobie jak tylko do PL dojade. Uwielbiam! Grafika jest cudowna! Zadna to krwawa napierdzielanka,ale ja jestem taka troche passe wiec jest super ;)))
Noga mnie boli bo po zakrzepicy bo mam zrabana zyle podkolanowa i czasami,szczegolnie w upaly robie sie kulawa;)) Ale nic to...bo i tak jestem zarabiscie fajna! :-)
Zeby w temacie bylo to...hmmm...Elblag to zadne Pomorze ale Gdansk uwielbiam i moze w sierpniu,tak w drugiej polowie,uda sie jaka kawe wypic? Moglibysmy sie wszyscy umowic w Gdansku ,pod Neptunem (dawno tego nie robilam ;))) ) i tam przysiasc w jakim ogrodku piwnym? :-) Jkby cos to jestem za! Pozdrawiam wszystkich goraco! 

ja byłam teraz na urlopie, całe 2,5 tygodnia :), ale dotarłam tylko do Krynicy Morskiej 
24 czerwca 2016 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wszystkie jestesmy mlode! Mlode i piekne :-) I tak powinno byc!
Co do gier to Sokal specjalizuje sie w przygodowkach ,ktore kocham. Teraz czaje sie na trzecia czesc Syberii,kupie sobie jak tylko do PL dojade. Uwielbiam! Grafika jest cudowna! Zadna to krwawa napierdzielanka,ale ja jestem taka troche passe wiec jest super ;)))
Noga mnie boli bo po zakrzepicy bo mam zrabana zyle podkolanowa i czasami,szczegolnie w upaly robie sie kulawa;)) Ale nic to...bo i tak jestem zarabiscie fajna! :-)
Zeby w temacie bylo to...hmmm...Elblag to zadne Pomorze ale Gdansk uwielbiam i moze w sierpniu,tak w drugiej polowie,uda sie jaka kawe wypic? Moglibysmy sie wszyscy umowic w Gdansku ,pod Neptunem (dawno tego nie robilam ;))) ) i tam przysiasc w jakim ogrodku piwnym? :-) Jkby cos to jestem za! Pozdrawiam wszystkich goraco! 

Napisalam dlugasny post i zniknal w kosmosie.
Teraz krotko, gra w ktorej bierze udzial prawniczka ma dobra opinie, obejrzalam wejsciowke, muzyka jest swietna, grafika rowniez!!!

W sierpniu niestety nie bede miala czasu by wpasc do Gdanska:(
Myszenko, gdyby co to moge Cie odwiedzic w Gießen, napisz w jakich godzinach masz wolne, czy pracujesz jako dlugodystansowiec?
Nie obiecuje kiedy ale przy dobrej formie zrobie to!!!

Mam nadzieje, ze spotkasz sie z innymi kolezankami-opiekunkami w sierpniu, tego Wam wszystkim chcacym sie spotkac.... zycze.
Dzisiaj slonce zacheca do wyjscia z domu, plywalnie mam tuz, tuz.

Zycze spokojnego dnia:)))
24 czerwca 2016 09:46
agamor

ja byłam teraz na urlopie, całe 2,5 tygodnia :), ale dotarłam tylko do Krynicy Morskiej 

My to sie spotkamy i tak;))) W Moragu 
24 czerwca 2016 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Napisalam dlugasny post i zniknal w kosmosie.
Teraz krotko, gra w ktorej bierze udzial prawniczka ma dobra opinie, obejrzalam wejsciowke, muzyka jest swietna, grafika rowniez!!!

W sierpniu niestety nie bede miala czasu by wpasc do Gdanska:(
Myszenko, gdyby co to moge Cie odwiedzic w Gießen, napisz w jakich godzinach masz wolne, czy pracujesz jako dlugodystansowiec?
Nie obiecuje kiedy ale przy dobrej formie zrobie to!!!

Mam nadzieje, ze spotkasz sie z innymi kolezankami-opiekunkami w sierpniu, tego Wam wszystkim chcacym sie spotkac.... zycze.
Dzisiaj slonce zacheca do wyjscia z domu, plywalnie mam tuz, tuz.

Zycze spokojnego dnia:)))

Mozesz mnie odwiedzic kiedy chcesz! Mowisz kiedy Tobie pasuje a ja sie dostosuje. Pracuje jako dluuugodystansowiec wiec okazji bedzie wiele;)) Bardzo ,naprawde bardzo bym chciala Ciebie poznac;))
Ja nie mam plywalni ale za to mam prysznic,z ktorego,gdy odpowiednio ustawic,leje sie zimna woda Wiec chlodze swoje rozpalone czolo,kilkanascie razy na dobe! Inaczej bym juz lezala niezywa na podlodze;))
24 czerwca 2016 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

My to sie spotkamy i tak;))) W Moragu :-)

hyhy :)
no jasne, kiedy sie wybierasz? ja dokładnie jeszcze nie wiem, może zjadę na jesieni bo na Boże Narodzenie będę na pewno :))
24 czerwca 2016 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

hyhy :)
no jasne, kiedy sie wybierasz? ja dokładnie jeszcze nie wiem, może zjadę na jesieni bo na Boże Narodzenie będę na pewno :))

Na Boze Narodzenie tez bede 
19 sierpnia 2016 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Zbliż się w końcu upragniony urlop (mój) i Marty też
chciałbym ze trzy cztery dni na łodzi,
ale ciągle Mazury.
Tak pomyślałem - a może gdzieś indziej?
Nigdy nie byłem na Warmii i Żuławach.
Nasza Myszka już mi coś podpowiedziała.
A może są jeszcze jakieś Warminki i Żuławki,
Które podpowiedzą jakimi szlakami popłynąć jachtem (motorowym)
Planuję zacząć eskapadę w Ostródzie, a może Stare Jabłonki
Są piękne, długie jeziora, ale w oglóe nie znam kanałów,
Jeśli ktoś zna jakieś szlaki - proszę o podpowiedź
20 sierpnia 2016 00:23 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Zbliż się w końcu upragniony urlop (mój) i Marty też
chciałbym ze trzy cztery dni na łodzi,
ale ciągle Mazury.
Tak pomyślałem - a może gdzieś indziej?
Nigdy nie byłem na Warmii i Żuławach.
Nasza Myszka już mi coś podpowiedziała.
A może są jeszcze jakieś Warminki i Żuławki,
Które podpowiedzą jakimi szlakami popłynąć jachtem (motorowym)
Planuję zacząć eskapadę w Ostródzie, a może Stare Jabłonki
Są piękne, długie jeziora, ale w oglóe nie znam kanałów,
Jeśli ktoś zna jakieś szlaki - proszę o podpowiedź

Obojętnie jakie te szlaki będą. Ważne,ze blisko mnie Oraz ,ze będziemy się mogli zobaczyc? Chciałabym jak nie wiem co!
22 sierpnia 2016 00:23
W Sarbsku, koło Łeby spotyka się kilka opiekunek w pensjonacie jednej z nas. Zlot odbędzie się od 2 do 4 września. Jeżeli są jeszcze chętne jakieś Pomorzanki to proszę o info na Skype lub tel. Nocleg w cenie 40 zł, wyżywienie we własnym zakresie. Grzybki na degustację przywiozę osobiście
22 sierpnia 2016 00:37
W Sarbsku, koło Łeby spotyka się kilka opiekunek w pensjonacie jednej z nas. Zlot odbędzie się od 2 do 4 września. Jeżeli są jeszcze chętne jakieś Pomorzanki to proszę o info na Skype lub tel. Nocleg w cenie 40 zł, wyżywienie we własnym zakresie. Grzybki na degustację przywiozę osobiście
25 sierpnia 2016 11:35
Witam Pomorzanki.
30 sierpnia 2016 11:27
Nie ma Warmińsko-Mazurskiego więc tu piszę.
W dniach 5-8 września będziemy z Martą w Makowie nad jeziorem Jeziorak.
Znaczy trochę nas będzie, trochę nie będzie, zależy gdzie łodzią popłyniemy.
Ale jakby tam jakieś Warminki lub inne pobliskie opiekunki miały ochotę na spotkanie,
to jesteśmy do dyspozycji, :)))))
04 września 2016 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Wróciłem z nad jeziora do domku.
Wprawdzie nawet majtki mam przemoczone od deszczu,
ale za to mam ukleje na jutro.
jutro ustawiam się na węgorza
04 września 2016 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Wróciłem z nad jeziora do domku.
Wprawdzie nawet majtki mam przemoczone od deszczu,
ale za to mam ukleje na jutro.
jutro ustawiam się na węgorza

Darek, moja pierwsza zlowiona rybka , to byla ukleja i tak malutka jak breloczek Powodzenia jutro rano na lowieniu wegorza