Płaca dla opiekunki w PL

16 stycznia 2013 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
A ja najbardziej kocham wydawać te pieniądze :) Wyjechałam z domu pod koniec listopada a zjadę do domu pewnikiem gdzieś na początku kwietnia. I nawet mi się nie dłuży i nie liczę dni. Za to Euraki często w myślach liczę. I sobie planuję na co je wydam :)
30 maja 2014 20:27
MeryKy

A ja najbardziej kocham wydawać te pieniądze :) Wyjechałam z domu pod koniec listopada a zjadę do domu pewnikiem gdzieś na początku kwietnia. I nawet mi się nie dłuży i nie liczę dni. Za to Euraki często w myślach liczę. I sobie planuję na co je wydam :)

HAahahaahaha-rozwalił mnie ten wpis.Jest przezabawny w swojej szczerosci :)
31 maja 2014 01:14
SEMI

Jest to praca z mieszkaniem i wyzywieniem. HaHa andrea chesz zeby oficjalnie na forum mnie ,,zlinczowano'' nie powiem Ci ile oficjalnie oferuje bo jedni chca pracowac i pracuja za 1500 a inni mowia ze 3000 to malo, dlatego chce sie dowiedziec jak jest realnie = czyli ile powinnam zaplacic takiej osobie? Dodam, ze mama mieszka na wsi i moze to tak strasznie podwyzsza stawki Pan ktore odpowiedzialy na moje ogloszenie.

Pozdrawiam SEMI

Semi-realnie to znaczy ,czy to duża miejscowość czy mała...bo zarobki bardzo oscylują...a niestety nie każdy  zdaje sobie sprawę z tego ,że na wsi pracownik jest sporo tańszy niż we Warszawie czy w Krakowie....czy nawet we Wroclawiu...nie wspomnę już o tym,że polscy pdp. są bardzo,ale to bardzo rozczeniowi....ciężcy ludzie,za których powinniśmy mieć podwójnie placone.
31 maja 2014 01:58
Arbeit

Witam jestem tu Nowa, szukam pracy, mam metlik w głowie, Duzo niby Firm, a okazuje sie ze to sa te same, tylko pod innym szyldem!

Rozpaczliwie szukam pracy prosze was o pomoc o namiary na normalna Firme, ktora zadzwoni, odpowie na meila powiek Tak lub Nie! ......Ostatnio zaoferowano mi 700 euro na miesiac !

znam niemiecki komunikatywnie jak to mowia. Błagam Was pomozcie mi, nie mam za co zyc, nikogo to nie obchodzi a chce pracowac pozdrawiam wszystkie opiekunki

Co to naczy "niby firm"?mnie np.rozpaczliwie wkurza,gdy Pani bez języka i doświadczenia oczekuje 1500 euro,albo 1200 i za wszystkie poboczne prace po 50 euro za godzinę...żadna poważna firma nie bawi się w takie coś!!! weźmy się za naukę, a potem oczekujmy..lub wymagajmy.
31 maja 2014 08:06 / 2 osobom podoba się ten post
akana

Co to naczy "niby firm"?mnie np.rozpaczliwie wkurza,gdy Pani bez języka i doświadczenia oczekuje 1500 euro,albo 1200 i za wszystkie poboczne prace po 50 euro za godzinę...żadna poważna firma nie bawi się w takie coś!!! weźmy się za naukę, a potem oczekujmy..lub wymagajmy.

A Dlaczego TY tak uparcie stoisz przy swojej wersji że dziewczyny nie powinny zarabiać 1500 e,czy to naprawdę jest dużo?:)
31 maja 2014 08:46 / 11 osobom podoba się ten post
akana

Co to naczy "niby firm"?mnie np.rozpaczliwie wkurza,gdy Pani bez języka i doświadczenia oczekuje 1500 euro,albo 1200 i za wszystkie poboczne prace po 50 euro za godzinę...żadna poważna firma nie bawi się w takie coś!!! weźmy się za naukę, a potem oczekujmy..lub wymagajmy.

Ojej a ile ty masz wścieklizny w sobie,,,a czemu to panie poczatkujace nie mogą zarabiać 1200 czy 1500 euro ,??/ jak umieja sie dobrze "sprzedać"to ich sprawa,,,ja jak jechałam pierwszy raz z marniutkim językiem i bez doswiadczenia wytargowałam sobie 1250 E ,może trezba też miec jakąs osobowość,,,,i za "poboczne prace" też czasami dostaje pieniądze... uczę się cały czas ,a ty się tez tak pilnie uczysz jak radzisz innym??,,,więcej pokory i złości a bedziesz bardziej zadowolona...do  widzenia..
31 maja 2014 08:57 / 2 osobom podoba się ten post
Ja trochę rozumiem akanę. Przecież to logiczne że osoba bez doświadczenia nie dostanie tyle co doświadczona opiekunka z dobrym językiem. Skoro rodzina płaci, to za wyższą stawkę wymaga więcej, a jak rodzina nie ma pieniędzy to płaci mniej i dostaje opiekunkę bez doświadczenia, ze słabym językiem. Ja to tak widzę, ale ja jestem początkująca.
31 maja 2014 09:04 / 6 osobom podoba się ten post
Złość żółć zalewa niektóre panie , jak usłyszą ,że opiekunka początkująca i ma więcej od takiej starej wygi.Może łut szczęścia ,moze trochę sprytu i tak się trafi.Nie ma co zazdrościć, tylko szukać co innego, a na małe pieniądze się nie zgadzać.
31 maja 2014 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dyśka

A Dlaczego TY tak uparcie stoisz przy swojej wersji że dziewczyny nie powinny zarabiać 1500 e,czy to naprawdę jest dużo?:)

Bo to jest utopia i miesza w głowach osobom,które powinny zainwestować w naukę, a nie w wygorowane  rozczenia.
31 maja 2014 09:36
iwunia

Ojej a ile ty masz wścieklizny w sobie,,,a czemu to panie poczatkujace nie mogą zarabiać 1200 czy 1500 euro ,??/ jak umieja sie dobrze "sprzedać"to ich sprawa,,,ja jak jechałam pierwszy raz z marniutkim językiem i bez doswiadczenia wytargowałam sobie 1250 E ,może trezba też miec jakąs osobowość,,,,i za "poboczne prace" też czasami dostaje pieniądze... uczę się cały czas ,a ty się tez tak pilnie uczysz jak radzisz innym??,,,więcej pokory i złości a bedziesz bardziej zadowolona...do  widzenia..

Ale Cię musiało coś bardzo dotknąć,że tak zareagowałaś....nie miałam nić złego na myśli...jestem praktyczną osobą...ale Twój temperament pozostawia wiele do życzenia.
31 maja 2014 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
akana

Ale Cię musiało coś bardzo dotknąć,że tak zareagowałaś....nie miałam nić złego na myśli...jestem praktyczną osobą...ale Twój temperament pozostawia wiele do życzenia.

Przeczytajcie dzisiejszy post Gabrysi na poskarzyjkach.Ostudzi forme wpisów.
31 maja 2014 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Złość żółć zalewa niektóre panie , jak usłyszą ,że opiekunka początkująca i ma więcej od takiej starej wygi.Może łut szczęścia ,moze trochę sprytu i tak się trafi.Nie ma co zazdrościć, tylko szukać co innego, a na małe pieniądze się nie zgadzać.

Jejku...skąd u Was tyle zajadłości...nie powinno się mieć na tym forum swojego zdania?...
31 maja 2014 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
 a mnie się nie chce więcej zabierać głosu na forum...
31 maja 2014 10:22 / 12 osobom podoba się ten post
akana

Jejku...skąd u Was tyle zajadłości...nie powinno się mieć na tym forum swojego zdania?...

Swoje zdanie mieć jak jak najbardziej ok. Ale swoimi wpisami próbować zmieniać, krytykować zdanie innych jest bardzo nie w porządku.
Jestem początkującą opiekunką w De, niemiecki zaledwie komunikatywny i to nie w każdej dziedzinie. Chciałam wyjechać za 1000euro, ale znalazłam sztelę za więcej. Twoim zdaniem powinnam z niej zrezygnować, bo doświadczone opiekunki poczują się urażone? Szczerze? Nie napiszę Ci gdzie to mam, ale już dawno nauczyłam się, że wszystkim nie dogodzi- więc dogadzam sobie.
31 maja 2014 11:06 / 3 osobom podoba się ten post
akana

Jejku...skąd u Was tyle zajadłości...nie powinno się mieć na tym forum swojego zdania?...

Dałam ci plusa przez pomyłke,miał byc minus za twoje wypowiedzi.....a temperament jeszcze mam,,,hehehehe