Kurs Euro na łeb, na szyję

20 lutego 2016 20:55
No,leci w dół skubane:(W Koszalinie dziś 4,35 a tydzień temu 4,44 pan F.wymieniał- to nie jest przedświąteczny spadek ,za wcześnie.
20 lutego 2016 20:59
kasia63

No,leci w dół skubane:(W Koszalinie dziś 4,35 a tydzień temu 4,44 pan F.wymieniał- to nie jest przedświąteczny spadek ,za wcześnie.

Myslę,że sytuacja nasza nieco się "wyklarowała", uspokoiła to i kurs wraca do starego stałego poziomu.  
20 lutego 2016 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

No,leci w dół skubane:(W Koszalinie dziś 4,35 a tydzień temu 4,44 pan F.wymieniał- to nie jest przedświąteczny spadek ,za wcześnie.

Ja do siły nabywczej euro mam takie "za i przeciw", czyli w każda strone mi sie opłaca Moje dziecko ma kredyt we franku
29 czerwca 2016 17:16
Jak myślicie Euro pójdzie do góry? czy raczej nie. Mam troszke do sprzedania i niewiem , niby kurs jest dobry ,bo 4,40 a ja się zastanawiam czy juz czy jeszcze troszke poczekać?
29 czerwca 2016 21:22
evaa

Jak myślicie Euro pójdzie do góry? czy raczej nie. Mam troszke do sprzedania i niewiem , niby kurs jest dobry ,bo 4,40 a ja się zastanawiam czy juz czy jeszcze troszke poczekać?

To nie zastanawiaj się zbyt długo bo wszystko ma przecież swoje granice Proponuję iść do zaprzyjaźnionego kantoru  i jeszcze ponegocjować cenę to jeszcze zyskasz... Ja nie sprzedaję bez negocjacji...
29 czerwca 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

To nie zastanawiaj się zbyt długo bo wszystko ma przecież swoje granice :-) Proponuję iść do zaprzyjaźnionego kantoru  i jeszcze ponegocjować cenę to jeszcze zyskasz... Ja nie sprzedaję bez negocjacji... :lol2:

Spada albo skacze-wczoraj 4.40 dziś 4.38,w Koszalinie.
29 czerwca 2016 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Spada albo skacze-wczoraj 4.40 dziś 4.38,w Koszalinie.

Dobrze, że mi wszystko jedno bo chociaż serce mnie nie boli, że przez 2 miesiące nie polecę do kantoru... Ogólnie to euro i inne waluty zawsze ma kurs w dół na wakacje, ale teraz trudno przewidzieć
29 czerwca 2016 21:35
Rzuca sie w oczy duża różnica pomiędzy ceną kupna a ceną sprzedaży ( ponad 30gr.) co wskauje,że Euro będzie sie piąć w górę Osobiście,wstrzymuję sie ze sprzedażą