Bielefeld

09 marca 2013 16:51
nie bardzo mi mowi ta mapa ja jestem dopiero 10 dni tutaj jestem na ulicy laue ale nie wiem co to za dzielnica tez po drugiejstronie domu mam las
09 marca 2013 16:58
sprawdziłam. tak jak pisałam wcześniej, ponad 15 km
09 marca 2013 18:08
wiem wiem szkoda bardzo moze sie znowu ktos odezwie bo naprawde idzie dostac pir.....
09 marca 2013 22:25
rene64

wiem wiem szkoda bardzo moze sie znowu ktos odezwie bo naprawde idzie dostac pir.....

RENE zarejestruj się na mypolacy w mieście Bielefeld i daj post że jestes opiekunką i szukasz bratniej duszy. Ja jestem akurat 60 km od Bielefeld i powiem Ci ze polakow tam jest sporo . Też bardzo często dziewczyny przyjeżdzają i ogłaszają także odpowiadaj na Posty. Ja też w ten sposob poznajdywalam znajomych tutaj. Tutaj podając post zniknie on na skutek pojawiania się nowych postow a nie każda ma z nas czas żeby biegac po wstecznych postach , akurat jak natrafi to się odezwię. Ja zawsze jak widzę opiekunkę  ogłaszającą służę jej swoją osobą i pomocą nigdy nie odmawiam i myslę ze podobne osóbki sa też w Bielefeld.


 

09 marca 2013 22:31
Rene64 własnie weszłam na bielefeld i tam Pani która przyjechala do opieki szuka też bratniej duszy .Wejdź na Forum bielefeld.Pozdrawiam serdecznie.
10 marca 2013 18:40
jak ja tam bylam kolo tego miasta, to nikogo nie bylo tylko sami durni faceci, wlasnie na mypolacy... pozdrawiam ale okolice las i pola ...
10 marca 2013 19:21
85marzena

jak ja tam bylam kolo tego miasta, to nikogo nie bylo tylko sami durni faceci, wlasnie na mypolacy... pozdrawiam ale okolice las i pola ...

Marzena tych durnych nie brakuje nigdzie, fakt że facetów tam polaków jest duzo ze względu na fabryke miesa, a tam trafiają no niestety rożni. Ale akurat też się ogłosila normalna kobietka tak samo poszukująca , także koleżanka niech dziala. We dwie to raźniej.

10 marca 2013 19:38
masz racje zawsze we dwie to lepiej
10 marca 2013 23:53
Elfi77

Marzena tych durnych nie brakuje nigdzie, fakt że facetów tam polaków jest duzo ze względu na fabryke miesa, a tam trafiają no niestety rożni. Ale akurat też się ogłosila normalna kobietka tak samo poszukująca , także koleżanka niech dziala. We dwie to raźniej.

wiesz weszlam na my polacy ale nikogo nie znalazlam co sie oglasza byl jeden post ale kobitka od dawna ma nieaktywne konto chyba ze ja czeresniaczka nie umiem odszukac

11 marca 2013 10:42
Rene napisałam do tej Pani, czy reflektuje na nową znajomość:)Jeżeli tylko odezwię się dam znać. Umieść e-mail w profilu.
11 marca 2013 10:47
85marzena

jak ja tam bylam kolo tego miasta, to nikogo nie bylo tylko sami durni faceci, wlasnie na mypolacy... pozdrawiam ale okolice las i pola ...

Masz 100% -faceci na mypolacy to jak mysliwi na polowaniu,10x ogladaja profil i jak juz co wypisuja to same wulgaryzmy albo propozycje łóżkowe.Ja to nawet na te ich profile nie zagladam tylko od razu usuwam niewyżyte samce:):):):)

11 marca 2013 14:19
Elfi77

Rene napisałam do tej Pani, czy reflektuje na nową znajomość:)Jeżeli tylko odezwię się dam znać. Umieść e-mail w profilu.

Rene Pani bardzo chętna na zapoznanie sie i prosi o Twój numer telefonu i skontaktuje się z Tobą. Przeslij może swoj stacjonarny na e-mail w moim profilu bądź jaki kolwiek inny kontakt.Pozdrawiam

11 marca 2013 16:01
Elfi77

Rene Pani bardzo chętna na zapoznanie sie i prosi o Twój numer telefonu i skontaktuje się z Tobą. Przeslij może swoj stacjonarny na e-mail w moim profilu bądź jaki kolwiek inny kontakt.Pozdrawiam

Witaj moj numer tel do babci tu gdzie jestem to 521880351 moje imie to Renata wielkie dzieki Pozdrawiam

11 marca 2013 20:58

Witam koleżanki opiekunki z Bielefeld- Sennestadt, które chciałyby zawrzeć znajomość. Czasem trzeba z kimś porozmawiać, wymienić doświadczenia lub po prostu pośmiać się, aby się odprężyć i optymistycznie popatrzeć na jutrzejszy dzień. Nasza praca to niełatwy chleb, ale życie zmusza nas do podejmowania trudnych decyzji o wyjeździe. Zawsze kiedy przychodzą mi do głowy takie refleksje, wspominam swoją znajomą, która podjęła podobną pracę w Stanach  Zjednoczonych i nigdy juz do Polski nie wróciła. Jesteśmy w znacznie lepszej sytuacji, ponieważ do Polski jest zaledwie kilkaset kilometrów i praktycznie w każdej chwili możemy tam wrócić.


Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakikolwiek kontakt - Ewa  

11 marca 2013 21:01
Moj szwagier mawia -żadnej Ameryki!!!!Z Niemiec w razie W to ostatecznie na piechotę można wrócić:):):):)