Bielefeld

11 marca 2013 21:10

Ewentualnie rowerem lub stopem - pewien mój znajomy zabrał kiedyś z przystanku okradzionego Polaka. Był bez kurtki i w cienkich pantoflach w chłodny jesienny dzień. Oczywiście koledzy go tak załatwili. Chłopak nie wiedział co ma ze sobą począć, usiadł na przystanku i czekał na cud. Miał szczęście, bo cud się zdarzył. Został zawieziony pod sam dom przez mojego znajomego.

11 marca 2013 21:17
Awew - ja jestem w Sennestadt, co prawda jeszcze tylko 2 tygodnie, ale kto wie czy tu nie wrócę. Może uda się jakoś spotkać. gdzie jesteś dokładnie?
11 marca 2013 21:54

Napisałam do Ciebie na podany w profilu adres e-mail. Nawiążmy kontakt bezpośredni i być może uda nam sie spotkać. 

12 marca 2013 08:54

Nie wiem czy odebrałaś mojego meila. W takim razie podam swój adres e-mail (usunięto ze względów bezpieczeństwa) - odezwij się, bo być może mieszkamy niedaleko od siebie i będziemy mogły sie spotkać. 

12 marca 2013 09:04
już odpisałam :) bardzo się cieszę że to tak blisko
12 marca 2013 14:52
awew

Nie wiem czy odebrałaś mojego meila. W takim razie podam swój adres e-mail (usunięto ze względów bezpieczeństwa) - odezwij się, bo być może mieszkamy niedaleko od siebie i będziemy mogły sie spotkać. 

ale wam zazdroszcze dziewczynki ze macie siebie a ja tutaj sama jak palec(-:

12 marca 2013 14:58
tez jestem tu samiutka ,nikt nie jest w mojej okolicy a szkoda
12 marca 2013 14:58
Rene-ja bym nawet do Ciebie podjechała, ale ja tu na dłużej niż 2 godziny to się w życiu nie wyrwę
13 marca 2013 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
AnnaSun

Rene-ja bym nawet do Ciebie podjechała, ale ja tu na dłużej niż 2 godziny to się w życiu nie wyrwę

Ale wiesz dobre i 2 godziny zawsze to mozna kawke wypic i poklechac troszke

13 marca 2013 14:45
kulka129

tez jestem tu samiutka ,nikt nie jest w mojej okolicy a szkoda

a w jakiej okolicy jestes bo moze blisko mnie

13 marca 2013 14:47
jestem w Netphen koło Siegen
13 marca 2013 15:08
rene64

Ale wiesz dobre i 2 godziny zawsze to mozna kawke wypic i poklechac troszke

tylko ze tyle to mi na dojazd zejdzie w dwie strony, bo niezmotoryzowana jestem. na kawkę by już czasu nie starczyło ;)

13 kwietnia 2013 21:57
Szukam opiekunek, które pracują w Sennestadt i chciałyby się zaprzyjaźnić. Jest nas tutaj 2, ale chętnie przyjmiemy do naszego grona każdą życzliwą osobę. Ewa i Katarzyna
20 czerwca 2013 23:04
Szukam koleżanki w Bielefeld - Sennestadt. Jestem tutaj trzeci raz i znam już dość dobrze Sennestadt i olokice, ale brakuje mi bratniej duszy na miłe pogawędki. Chętnie się zaprzyjaźnię lub pomogę innej dziewczynie, bo mam już spore doświadczenie w tej pracy. Zapraszam
05 września 2013 19:23
czy ktos w okolicach stuttgardu jest?w Esslingen am Neckar?Moja mama tam pracuje i jest sama:(((