Podpisując umowę zwróć uwagę na

22 kwietnia 2016 20:00
Nie rozumiem co mam przeanalizować.ja nie mówię że chce stąd uciekać i szukać powodów jak stąd zjechać.wiem że takich to powodów moglabym znaleźć bez liku. Chodzi mi o to że tu gdzie teraz jestem będę te kolejne 3 tyg i będzie wtedy równe 2 mies normalnie kończę zlecenie i chce odrazu wyjechać ale z inna agencja jeszcze na miesiąc i dlatego moje pytanie jest takie czy mogę z drugą agencja podpisac nowa umowę zlecenie będąc na umowie jeszcze z ta 1sza 
22 kwietnia 2016 20:08
kartofelek

Nie rozumiem co mam przeanalizować.ja nie mówię że chce stąd uciekać i szukać powodów jak stąd zjechać.wiem że takich to powodów moglabym znaleźć bez liku. Chodzi mi o to że tu gdzie teraz jestem będę te kolejne 3 tyg i będzie wtedy równe 2 mies normalnie kończę zlecenie i chce odrazu wyjechać ale z inna agencja jeszcze na miesiąc i dlatego moje pytanie jest takie czy mogę z drugą agencja podpisac nowa umowę zlecenie będąc na umowie jeszcze z ta 1sza 

Możesz podpisac umowę, Ja tak zrobiłam kiedyś.
22 kwietnia 2016 20:12
Kartofelku, nie napisałam, że chcesz uciekać, ale zadajesz pytanie, na które nikt na 100% Ci nie odpowie bo tylko Ty wiesz, jaką umowę podpisałaś i co jest w niej zawarte...a więc przeczytaj ją i będziesz znała odpowiedź, co zdecydujesz będzie od Ciebie zależało...........
22 kwietnia 2016 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
No właśnie w mojej umowie nie ma nic na ten temat...tylko o 30 dniowym wypowiedzeniu..Ale poczytałam troszkę i wychodzi na to że można 
23 kwietnia 2016 16:03
Ona_Lisa

Możesz podpisac umowę, Ja tak zrobiłam kiedyś.:-)

Trzeba wtedy informować o tym 1sza agencję? 
23 kwietnia 2016 16:06 / 1 osobie podoba się ten post
kartofelek

Trzeba wtedy informować o tym 1sza agencję? 

Tak trzeba i powinno się poinformowac.
Listem poleconym, lub pocztą elektroniczną
01 maja 2016 14:46 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Tak trzeba i powinno się poinformowac.
Listem poleconym, lub pocztą elektroniczną:-)

Co powinno być zawarte w takim piśmie?data rozpoczęcia pracy z inną agencja,nazwa nowej agencji też musi być?trzeba takie pismo wysłać zanim się podpisze nową umowę czy można po fakcie? 
01 maja 2016 15:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Tak trzeba i powinno się poinformowac.
Listem poleconym, lub pocztą elektroniczną:-)

Najpierw wypowiedzenie i to listem poleconym. Lepiej nie informowac o  podjeciu pracy w innej agencji, jezeli nie minal  okres wypowiedzenia? Prawie wszystkie agencje maja w umowie zakaz konkurencji.
01 maja 2016 16:11
MeryKy

Najpierw wypowiedzenie i to listem poleconym. Lepiej nie informowac o  podjeciu pracy w innej agencji, jezeli nie minal  okres wypowiedzenia? Prawie wszystkie agencje maja w umowie zakaz konkurencji.

W mojej umowie nie ma takiego zapisu.na szczęście. ..
01 maja 2016 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
,,Zakaz'' konkurencji !!! , nie oznacza że nie można pracować w jako opiekunka w innej firmie.
01 maja 2016 18:52
Do wypowiedzenia wystarczy nawet sms z potwierdzeniem odbioru... Jeżeli jest to telefon firmowy
01 maja 2016 18:55
nigdzie nikogo nie musze informować , co , gdzie i kiedy robię , Jedynie co muszę , to odprowadzić podatek od zarobionych pieniędzy , ,, dziesiecine''
01 maja 2016 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
piotrpan

Do wypowiedzenia wystarczy nawet sms z potwierdzeniem odbioru... Jeżeli jest to telefon firmowy

Sądzę że musi być podpis zleconiobiorcy? 
01 maja 2016 22:39
jaki podpis???jest umowa ...która w każdej firmie jest śmieszna ... prostacka naiwna i zastraszająca, głupia i smieszna
01 maja 2016 22:49
aaaaaaaaaaa zapomniałem , okres wypowiedzenia to w naszym wypadku jest natychmiastowy , są powody....